Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BMW E30 HTC
BMWZone > COMUNITATEA BMWZONE.RO > Masina mea
Pages: 1, 2
jakal
QUOTE (htc-u @ May 27 2009, 12:31 PM) *
Daca ar fi sa fac masina dupa gustu fiecaruia nu as mai avea o masina a mea,ca poate nici mie nu imi place ce face altu dar este alegerea lui .



bingo........
little six bmw
+1
alex230ro
QUOTE (htc-u @ May 26 2009, 03:56 PM) *
HAI SA INCHEIEM SUBIECTU ASTA CUI II PLACE BINE CUI NU IARASI BINE SAU SA FACA MACAR CE AM FACUT EU PANA ACUM SI SA INVESTEASCA MACAR JUMATATE DIN BANI INVESTITI DE MINE .

laugh.gif te superi degeaba o buna parte din noi au avu sau au inca urs si au bagat mii de euro in ei smile.gif
htc-u
Nu ma supar dar am spus ca volanu este provizoriu si schimbatoru lam cumparat de pe e-bay si am dat ceva bani pe el si lam pus asa de nervi ca nu prea semana cu ce am comandat eu .

Stie cineva de ce bat foarte prost farurile cu lupa.
sergiu67
QUOTE (htc-u @ May 27 2009, 09:35 AM) *
Nu ma supar dar am spus ca volanu este provizoriu si schimbatoru lam cumparat de pe e-bay si am dat ceva bani pe el si lam pus asa de nervi ca nu prea semana cu ce am comandat eu .

Stie cineva de ce bat foarte prost farurile cu lupa.




am avut si eu aceeasi problema ca si tine cu lupele.vezi sa nu fie murdare, dar de obicei se vede mai slab cu ele...unii chiar au renuntat la lupe din cauza asta
little six bmw
trebuie sa desfaci farurile cu lupa si sa stergi praful din interior. daca nu vei fi multumit iti recomand sa achizitionezi un kit xenon after market. in felul asta garantez ca vei avea o vizibilitate mai buna smile.gif
florin83
Se stie ca farurile cu lupa de la E30/E32/E34 lumineaza mult mai slab decat cele normale. Pune-i xenon.
htc-u
Am sa incerc si cu xenon si multumesc pt sfaturi.
ionusunt
sau hella. sunt muuult mai bune ca bosch.
CRM112
da

smile.gif

l.e. eu am pe o masina far hella pe stanga si bosch pe dreapta. Cu stanga vad mai bine, iar dupa xenon vad perfect cu ambii ochi smile.gif
jakal
am un volan MOMO pt tine....rosu cu negru.....+ butuc....1,5 mil.....
htc-u
QUOTE (jakal @ May 27 2009, 09:28 PM) *
am un volan MOMO pt tine....rosu cu negru.....+ butuc....1,5 mil.....


ai o poza cu el ?(mie imi trebuie doar volanu ca butuc am)
jakal
....................................

http://forum.4tuning.ro/attachment.php?att...mp;d=1239703951
htc-u
QUOTE (jakal @ May 28 2009, 03:10 PM) *


Frumos si un pret doar pt volan ?
jakal
se da cu butuc....deci ala e pretul..........
htc-u
QUOTE (jakal @ May 29 2009, 08:49 AM) *
se da cu butuc....deci ala e pretul..........


ok asta e .
htc-u
rolleyes.gif A venit si instalatia de xenon si se vede foarte bine cel putin mie asa mi sa parut.
htc-u
Am mai cumparat cate ceva la masina ,praguri si un eleron care azi le duc la vopsit si cred ca sambata o sa le montez.
htc-u
poze cu pragurile montate .
htc-u
m-tech 1 fata
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.