Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Masini frumoase
BMWZone > DIVERSE > Auto diverse
Pages: 1, 2, 3
butcky
Pentru mine sunt frumoase! Gusturile nu se discuta! biggrin.gif
florin83
care e prima si a 3-a? :dis: :dis:

titlul topicului e "masini frumoase" nu , "masini tari la liniute" mad.gif mad.gif
n3o
one subaru please biggrin.gif
316i
Neo, stai si tu ontopic ca asa e frumos. Valabil si pentru tine bucis. :dis: Masini _frumoase_, nu cazane, nu liniutze, nu etc.
butcky
QUOTE (316i)
Neo, stai si tu ontopic ca asa e frumos. Valabil si pentru tine bucis. :dis: Masini _frumoase_, nu cazane, nu liniutze, nu etc.

Ca daca nu ce? Acum simti ca ai putere? smile.gif)))))))) :finger:
florin83
](*,) ](*,) #-o #-o
316i
Ce sa zica si el. :finger:
mertan
mai butcky... va potriviti... tu si cu camionul.... nu avetzi nimik sub acoperis... :unibrow: :unibrow: :unibrow: glumeam
n3o
butcky baga asul din maneca ... e36 -ele ala cabrio biggrin.gif
florin83
z4 coupe
florin83
audi S3..

vedeti franele fata smile.gif
316i
Uuuu, roti Schmidt. Frumoasa. wink.gif
florin83
eu ziceam de franele fata.. rollcage-ul din interior biggrin.gif
iulian325
super masina
asa vad eu masina ideala
da_joint
daca nu o confund,masina asta e condusa de un tataie-am vazut-o in benzinarie
Tytus
QUOTE (da_joint @ Jan 15 2007, 10:11 PM) *
daca nu o confund,masina asta e condusa de un tataie


pasionat chiar laugh.gif
nu alearga cu ea
frumoasa masina
sixx
Acum o ora pe A2, pe la km 30, am dat peste un Morgan Aero 8 cu numar de buc. Nu m-a lasat sa ajung la mai putin de 10 metri de el. La ~190 km/h a zburat de langa mine. No wonder, are motor de 4,4 bmw wink.gif
Cu ocazia asta am vazut si V-max la Audi smile.gif

Click to view attachment
84 HOT
Eu am vazut o masina asemanatoare in toamna culoarea gri-metal, pe zona Brasov... secuime... spre moldova, era cu numere de germania... si era un gagiu tanar pana in 30 de ani.... a oprit in benzinarie sa alimenteze... era sa inebunesc langa masina aia:)
INTERCEPTOR
mi se pare nice asta .ai spus niceeeeeeeeeee
manole74
Ai spus draguta??????????? laugh.gif
manole74
Si din ciclul '' 2F 2F ''....... smile.gif
florin83
alo.. era vorba de masini vazute de noi pe strada.. asa pun si eu sute de poze tongue.gif
INTERCEPTOR
alo.pe strada unde?in ce tara?.aia rosie e pe strada .dar in germania.si la noi...................nu e
da_joint
Din cate cunosc exista si la noi vreo 2-3 bucati de mustanguri vechi(real muscle) care sunt reconditionate 100%.
Cu unul dintre ele chiar aveam niste poze...era albastru cu dungi negre....mai stiu de un Mach1-negru supraalimentat,unu rosu -un pic cam tiganit ca ia scos niste frutune prin capota-de zici ca-i Cyborg...si altele probabil
deci avem si noi cateva
manole74
QUOTE (florin83 @ Feb 14 2007, 08:03 PM) *
alo.. era vorba de masini vazute de noi pe strada.. asa pun si eu sute de poze tongue.gif



Si frumoasa si rara......... wub.gif 525, break, cu pachet Alpina, adusa de o cunostinta de la Sibiu,din Germania , pentru cineva din Mures,cu 5000 de europeni, urmanad sa fie inmatriculata dupa noile legi privind prima inmatriculare. Calculele va las pe voi sa le faceti blink.gif
84 HOT
Merita toti banii! decat sa iei un nenorocit de Logan GTI:)) cu 1,6 16v.... si cu piele pe volan... cand poti avea piele in toata masina....
iulian325
eu sunt mai 'incet ' la calcule
chiar , cam cit il ajunge in total?
io'sŪ
rotile... ah rotile alea... numai alea fac ~1000
jorj3l
QUOTE (84 HOT @ Feb 16 2007, 10:05 AM) *
Merita toti banii! decat sa iei un nenorocit de Logan GTI:)) cu 1,6 16v.... si cu piele pe volan... cand poti avea piele in toata masina....




lgh (9).gif snf (45).gif
florin83
impreza noua cu niste oz-uri criminale rolleyes.gif
ionusunt
QUOTE (florin83 @ Apr 12 2007, 09:03 PM) *
impreza noua cu niste oz-uri criminale rolleyes.gif

aia de la foisor?
io'sŪ
poza e facuta pe undeva pe dacia ... cred sad.gif
florin83
pe strada care vine de la foisor si da pe mosilor, la eminescu, nu stiu daca se cheama tot dacia. unde e vulcanizarea aia la bifurcatia strazilor. stiti voi.. tongue.gif
ionusunt
QUOTE (florin83 @ Apr 13 2007, 08:47 PM) *
pe strada care vine de la foisor si da pe mosilor, la eminescu, nu stiu daca se cheama tot dacia. unde e vulcanizarea aia la bifurcatia strazilor. stiti voi.. tongue.gif

stiu masina...era un pic sifonata acum ceva timp(1 luna asa)-Traian se cheama strada ,si este paralela cu dimitrie onciu,fiecare avand sens unic in cate o directie(inspre mosilor si respectiv foisorul de foc ),si sunt bifurcate de vulcanizarea aia "meseriasa" tongue.gif
io'sŪ
QUOTE (ionusunt @ Apr 14 2007, 01:17 AM) *
....si sunt bifurcate de vulcanizarea aia "meseriasa" tongue.gif

offtopic.gif
eu nu stiu, de ce e asa de "meseriasa" ? huh.gif
florin83
ca au niste preturi de te doare capu
- mi-au luat 50.000 sa imi ia o roata din portbagaj, sa o umfle si sa vada unde are pana
-am vrut sa indrept jantele la ei.. intre 500 si 1mil bucata.. la autosoft era maxim 500mii una pe 15..
florin83
Din ciclul romanu n-are bani (am inteles ca e al proprietarului hotelului Rex - nr de Monaco): SLR.. si nu orice SLR ci unul editie speciala care abia a aprut.. Mercedes-Benz SLR 722 Edition

Base Price: 2007 Mercedes-Benz SLR 722 Edition - 646,840 € (last update: 3/27/2007)
florin83
Opel GT - abia a aparut. a fost si la 4tuning days

264cai, dar sincer nu m-a impresionat pe autostrada.. 325 E46 (cu care am fost) se tinea de el pe reprize 80-160.. si are doar 192 cai:)
n3o
pacat ...este noul opel speedster la forma ...banuiesc ca nu mai este asa ushor ca in trecut
TiL
DB7
ionusunt
chiar ca din ciclul romanu nu are bani...eu am vazut slr-ul ala acum 5 zile pe sos nordului(unde e celebra terasa "la figuri" tongue.gif )..m-am oprit,m-am dat jos ,am stat vreo 20 de minute sa ma uit la ea.....superba...mi-au cazut ochii din cap...si mai e unul argiontiu,era cu nr rosii provizorii ..HAI ROMANIA! blink.gif
Viper05
QUOTE (manole74 @ Feb 16 2007, 09:31 AM) *
Si frumoasa si rara......... wub.gif 525, break, cu pachet Alpina, adusa de o cunostinta de la Sibiu,din Germania , pentru cineva din Mures,cu 5000 de europeni, urmanad sa fie inmatriculata dupa noile legi privind prima inmatriculare. Calculele va las pe voi sa le faceti blink.gif


Chiar am vazut-o langa mine la stop......cu numere rosii, oare a platit o caruta de bani sa inmatriculeze masina sau a facut o recarosare ceva?
n3o
QUOTE (ionusunt @ Apr 14 2007, 06:56 PM) *
chiar ca din ciclul romanu nu are bani...eu am vazut slr-ul ala acum 5 zile pe sos nordului(unde e celebra terasa "la figuri" tongue.gif )..m-am oprit,m-am dat jos ,am stat vreo 20 de minute sa ma uit la ea.....superba...mi-au cazut ochii din cap...si mai e unul argiontiu,era cu nr rosii provizorii ..HAI ROMANIA! blink.gif

ala argintiu l-am vazut si eu alaltaieri pe la ase
ionusunt
al3-lea slr identificat in seara asta...gri inchis inmatriculat cu nr provizorii de germania(cele care seamana cu cele de leasing de la noi) unsure.gif daca vad si veyron cred ca ma arunc de la etajul 10 laugh.gif
BBo
^^

Uite si Veyron
iulian325
muschi biggrin.gif
florin83
QUOTE (iulian325 @ May 17 2007, 07:21 PM) *
muschi biggrin.gif


pilaf!

4L si 200 cai
io'sŪ
QUOTE (florin83 @ May 17 2007, 08:45 PM) *
4L si 200 cai

si merge 100 de ani !!! laugh.gif
dust
masina ca amsina da priviti jantele smile.gif
ionusunt
spite invizibile?spite transparente??spite deplexiglass ? laugh.gif laugh.gif laugh.gif

care e treaba cu ele?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.