Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Vand schimb bmw e36 320i complet aranjat.
BMWZone > PIATZA BMWZONE.RO > Vanzari/cumparari BMW
florineluspr
Link direct cu masina pentru ca nu am putut pune mai multe poze,aveti aici ..
http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/anuntu...t-10350223.html
Masina a fost adusa in anul 2008 din Germania si imatriculata in Romania prin plata taxei de poluare.Masina dupa ce a fost imatriculata nu s-a circulat cu ea decat foarte putin.
Oglinzi AC SCHNITZER electrice heliomate
Triple si semnale M-tehnik
Inchidere centralizata cu cheie briceag.
Geamuri electrice fata.
Trapa electrica functionala.
Motor 2000 cmc 24valve benzina.consum mediu 8-10%.Functioneaza impecabil.
DVD 7 inch statie+subwoffer
Interior Recaro full piele,cu incalzire in scaune
Acum masina a fost aranjata de la cap la coada absolut totul,interior-exterior si a fost revopsita total.Masina nu a suferit evenimente rutiere, a fost revopsita pentru ca se matuise vopseaua si sarise lacul.Are toate consumabilele schimbate:ulei,placute,filtre absolut tot.Masina are suspensie reglabila Koni aproape noua si functioneaza foarte bine nu troncane nu bate nimic pe ea.Discuri fata-spate.
Jante pe 17 originale BMW,volan piele, Masina are 2 proprietari in Romania, un prieten si apoi eu.
Ofer fiscal absolut toate actele pe loc.Are ITP valabil 7.07.2013 si asigurare 2012.
Are ca defect parbrizul fisurat,si bara pe fata are o crapatura in coltul din dreapta jos.(facuta cu nituri si chit).
Accept si variante la preturi reale. Masina merita vazuta,probata si cumparata!!!
Nu ezitati!! cool.gif
Astept intrebarile voastre si eventualele oferte.
http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/anuntu...t-10350223.html


smile.gif

BMW e30 Cabrio.gif

.

.


.

.

.

Masina cred ca are blocant 90% dar nu gasesc tablita aia pe el cu S.... (nu gasesc scrisul)
florineluspr
.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.