IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> 735i e32 an '89
tatanca
post Feb 28 2009, 12:23 AM
Post #1


0% BMW corupt


Group: Members
Posts: 8
Joined: 27-February 09
From: Brasov
Member No.: 2,560
Car: E32 735 i an 1989
Engine: M30 3.5 220 CP



SUPER MASINA! Am cumparat-o in 2006......perfecta stare......de la niste forjori........din BUC......Piele, geamuri fumurii, jante 17 AZEV super tari, suspensii sport.... DA CU MANELE IN CD Player...... In orice caz......masina merge f bine......interioru' era cam jegarit....asa ca anu' trecut am luat una fara acte din Austria...un 740i din 1995...care l-am dezmembrat....Apropo vand si piese de pe el...da il bag pe alta sectiune........ARE un interior de plangi......acu masina este in mare transformare...ii schim interiorul de la A la Z...+ cateva inbunatatiri de pe 740....Air baguri, bancheta spate incalzita, tetiere electrice spate...FITZE nu gluma....da merita...super masina...am fost in 2007 in tur de Europa...cu ea binenteles.....8000 km si nu a carait nic....nici la aglomeratie, nici la km...nici la viteze de peste 240km/k in Germania....si cu un consum mediu... de 14%.........asadar merita....... Am un Audi Allroad din 2003...c......t de masina....in comparatie cu BMW-ul din '89.....Asadar sunt foarte mandru de ea.....si vreau sa am grija de ea si sa o inbunatatesc...si cu ajutorul vostru....evident....
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 





Google
 
RSS Lo-Fi Version Time is now: 28th April 2024 - 09:31 AM