Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cupa UEFA
BMWZone > DIVERSE > Off-topic
Pages: 1, 2, 3
florin83
cand eram pe drum spre bucuresti (veneam de la cheia) m-a sunat un prieten sa ma intrebe daca nu vin la meci ca avea un bilet in plus. :crybaby: :crybaby: :crybaby:
Ionut
rapid - hamburg: 2 - 0...goluri Daniel Niculae si Mugurel Buga... smile.gif
Steaua - Betis: 0 - 0...la pauza..
florin83
:trans: :snipe: :argue:
alexandru_83
M-am enervat grav la Steaua mad.gif
florin83
au fost buni ma aia de la betis.. faceau pressing in draci n-ai vazut? si steaua daca nu-si face jocul ei de pase nu prea misca... sad.gif
speed
unde au fost buni???
ai vazut meciul???
mai bine zis am fost noi varza. ne face nea oli sa nu mai venim la stadion, sa dam banii aiurea pe bilete
akajohn
Baieti nu pot decat sa felicit ambele echipe romanesti pentru rezultatele de azi... Rapid are stofa si vad ca poate mult iar Steaua a scos un rezultat bun pentru care merita laudata mai ales ca in retur, in deplasare, o sa aiba mai multa libertate pe teren si poate castiga acolo... Spun ca Steaua a scos un rezultat bun pentru ca in ultimul meci din cupe a luat bataie acasa de la amaratii aia de Herenven care oricum nu se comparau cu Betis deci a progresat ceva... Oricum, eu nu am vazut meciurile si comentez rezultatele asa seci cum le vad eu si mentionez ca sunt dinamovist...smile.gif
cristic
nu am vazut meciurile :crybaby: , dar ma bucur pt Rapid si sper ca Steaua sa faca o figura frumoasa in deplasare si sa castige --- astea tinand cont ca nu prea sunt microbist biggrin.gif
cristic
ihi :unibrow:
iar betis joaca in 10si tocmai a dat o bara :crybaby:
cristic
betis-steaua 0-2
al 2-lea gol Iacob
cristic
MOA 3-0 pt Steaua biggrin.gif
cristic
A CASTIGAT STEAUA !!!!!!!
Viper05
Superb jucat!!!!!!!

BRAVO STEAUA!!!!!! :nod:
alexandru_83
INCREDIBIL!!!!!!!!!!!!!
BRAVO STEAUA!!!
florin83
ce incredibil ma? eu eram sigur ca bate steaua..
betis e la retrogradare.. etapa trecuta in campionat au scos egal acasa cu malaga (ultimu loc)..
ce l-am mai injurat prima repriza pe "balanel" ... :finger:
io'sŪ
BRAVO STEAUA !!!!
am stat cu inima la gura pana au marcat primul gol, deja de la al2lea......... biggrin.gif
inca o data... BRAVO LOR!!!
user`02
stati sa vedeti ca picam cu rapidu` si ajungem in semifinalaaaaa :nod: si dupa aia...luam cupa :multi:
525da
QUOTE (user`02)
stati sa vedeti ca picam cu rapidu` si ajungem in semifinalaaaaa :nod: si dupa aia...luam cupa :multi:

Aveti grija cu user02...are veleitati de clarvazator:s-a tras la sorti:Rapid-Steaua ...(Excuse me,Romania! smile.gif ,s-a exprimat cel care a efectuat tragerea la sorti!)
Cum era vorba aia:"de ce ti-e frica..." smile.gif
florin83
mda..
nici nu stiu cum sa o iau.. intr-un fel e bine ca au picat asa ca avem asigurat un loc in semifinala..
daca nu picau impreuna poate nu aveam nici o echipa in semifinale.. dar puteam sa le avem pe amandoua.. :retard:

oricare ar trece in semifinala are o sansa f. mare sa ajunga in finala pt ca joaca cu castigatoarea dintre middlesbrough si basel care nu sunt cine stie ce..
Ionut
cea mai de kk-t faza...a fost manareala sigur...au zis aia ca am ajuns prea departe cu 2 echipe...in fine, e oricum bine ca una o sa ajunga in semi-finale totusi...sper ca o sa fie RAPID. smile.gif
alex230ro
Subscriu, desi sunt dinamovist :unibrow:
speed
Mda, deci Steaua ajunge in finala....exact cum imi doream biggrin.gif/ biggrin.gif/ biggrin.gif/
alexandru_83
Sa castige STEAUA domne'! :nod:
cristic
Deci Steaua castiga CUPA! :unibrow:
Ionut
Bai baieti, sa fim seriosi...pana aici ati platit bilet in Cupa EUFA...stati linistiti in banca voastra, ca nu aveti echipa sa bateti RAPIDUL... :finger:
florin83
lol
alex230ro
laugh.gif cred ca si-o ia steaua si dupa aia pierde si campionatul :finger:
florin83
[size=18]DINAMO - OTELUL 0-3
BETIS SEVILLA - STEAUA 0-3
cristic
Stiti care e smecheria?
"Cel mai bun sa castige!" si in definitiv Romania a castigat, echipele Steaua si Rapid au fost tari ca au ajuns pana aici, pana la urma nu conteaza care castiga... felicitari lor ca au reusit performanta de a ajunge pana aici si bafta celei care va castiga
georgem
Da, sa castige cel mai bun, atata timp cat e Steaua biggrin.gif
Partea buna e ca avem o echipa romaneasca in semifinale.
Ionut
asa e...sa castige cel mai bun...adica RAPID!!! :nod:
speed
QUOTE (Ionut)
asa e...sa castige cel mai bun...adica RAPID!!! :nod:



DREAM DREAM DREAM
Ionut
mai vedem... :cool:
Azeea
QUOTE (Ionut)
cea mai de kk-t faza...a fost manareala sigur...au zis aia ca am ajuns prea departe cu 2 echipe...in fine, e oricum bine ca una o sa ajunga in semi-finale totusi...sper ca o sa fie RAPID. smile.gif
:supz:
Azeea
cine mai vine la meci de partea Rapidului? :fball:
user`02
QUOTE (alex230ro)
laugh.gif  cred ca si-o ia steaua si dupa aia pierde si campionatul  :finger:



si dinamo? a zis cineva ceva de dinamo?

uite dom`le cum se ataca astia....

LE: mai am o viziune:Clasament: 1. steaua 2. poli 3. dinamo.
speed
LE: mai am o viziune:Clasament: 1. steaua 2. poli 3. dinamo.[/quote]


Asa sa fie biggrin.gif
Ionut
vitejii lu' NEA JIJI...ati visat frumos asta-noapte si ne spuneti noua ziua... laugh.gif
alex230ro
QUOTE (speed)
LE: mai am o viziune:Clasament: 1. steaua 2. poli 3. dinamo.




M-am uitat de 2 ori la data sa vad daca nu cumva ati baut gaz :unibrow: macar dinamo a luat 3 puncte din 2 meciuri pe cand Steaua :finger:
da_joint
Pronosticuri...cu cine tineti...care va merge mai departe...si unde se va opri??? :unibrow:
cristic
Eu sper sa castige Steaua, a si sa se opreasca dupa ce castiga finala biggrin.gif
Dar acum deja nu mai conteaza cine castiga trebe sa fim mandri de amandoua echipele romanesti !
Bravo lor!
da_joint
hmm.Cineva a votat cu Rapid :axe: ...cred ca stiu cine e...nu-i asa TIR-ule???
alex230ro
:finger: mai subtire cu TIR-u ca va alerg :snipersmile: :finga: :weedman: :snakeman: :multi: :fist:
Si eu am votat cu Rapid :finger: :unibrow: :ninja:
Sorin
deci alex mai are un vot ca a votat pt Ion biggrin.gif
florin83
QUOTE (cristic)
Eu sper sa castige Steaua, a si sa se opreasca dupa ce castiga finala biggrin.gif


eu zic sa nu se opreasca nici atunci, ca prin iulie-august e supercupa europei tongue.gif


QUOTE (alex230ro)
Si eu am votat cu Rapid


dinamovist care tine cu rapid.. e si asta o chestie .. laugh.gif laugh.gif laugh.gif

ps: mai era un topic pe tema asta. :finger:
Ionut
ba...care se ia de Alex, se ia de mine...asa ca aveti grija, ca va sparg pe toti, sa moara mama lu Franfurt :finger: :cool:
Sorin
taci ba dreacu din gura .... tongue.gif :cool: biggrin.gif
alex230ro
biggrin.gif Gogule probleme :ninja: Later edi:sorine?ti tiiit laugh.gif
da_joint
Bai...vedeti ca o dati Offtopic si il pun pe Moderatorul-racerul Florin sa va alerge!!! biggrin.gif
Andreea
eu sper la un 2-0 pt Steaua smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.