Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ucenicie mecanica
BMWZone > BMW GENERAL > Intrebari si sfaturi despre BMW
petrache
nu sunt sigur ca aici este locul acestui topic.cunoasteti cumva un service in bucuresti unde as putea face ucenicie pentru mecanica,fara sa am pretentii materiale ?mentionez ca nu am scoala pentru asa ceva,nici nu urmaresc sa fac cariera in acest domeniu .
Dobricaliviu
locuiesc in bucurestii-noi , 0722573369 , nu exista "pretentii materiale" , orice se plateste in ziua de azi, daca vrei sa ajungi aici : platesti transport ? , ai masina : benzina , este de lucru : mancare........deci vrei sa inveti ceva , este un lucru bun
petrache
Dobricaliviu ,ai pm .
io'sŪ
CITAT(Dobricaliviu @ Sep 2 2010, 07:26 PM) *
locuiesc in bucurestii-noi , 0722573369 , nu exista "pretentii materiale" , orice se plateste in ziua de azi, daca vrei sa ajungi aici : platesti transport ? , ai masina : benzina , este de lucru : mancare........deci vrei sa inveti ceva , este un lucru bun

eu nu am inteles N I M I C din ce ai scris tu aici

tu???
petrache
am citit alte posturi si am inteles ca are un service.banuiesc ca era o oferta
INTERCEPTOR
da.
TiL
Da, inteleg ca-si facea probleme in privinta cheltuielilor tale cu transport, mancare
xox
Eu am inteles ca-i asigura doar mancare? In rest se descurca el cu transportul. La urma urmei, cat poate costa un sandwich si-un bilet de autobuz?
Dobricaliviu
am vrut sa spun ca nimeni nu poate munci pe degeaba , treaba este simpla
edutxu
QUOTE (Dobricaliviu @ Sep 3 2010, 06:26 AM) *
am vrut sa spun ca nimeni nu poate munci pe degeaba , treaba este simpla

ai dreptate...treaba e destul de simpla.
dar daca e simplu, ceva nu e in regula, si lumea se complica fara rost.
tongue.gif:P
petrache
Dobricaliviu,ti-am dat pm,probabil nu l-ai primit sau nu ma pricep sa trimit. am sa te sun luni sa ajung la service sa vorbim ,dar asta dupa 15.00.
oricum voi putea veni o saptamana in fiecare zi ,apoi urmatoare 1 sau 2 zile pentru ca lucrez in ture : o saptamana pana la 15.00 ,urmatoarea dupa 15.00 aici la locul actual de munca.
spune-mi parerea ta.
multumesc !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.