Help - Search - Members - Calendar
Full Version: vand bmw e12
BMWZone > PIATZA BMWZONE.RO > Vanzari/cumparari BMW
oaky
vand bmw e12 an 1981 1.8 injectie, 77kw ,+inca un motor original 1.8 77kw , cutie 5+1 , inchidere centralizata, alarma , oglinzi electrice, carlig remorcare functional, discuri ventilate fata , discuri spate ,statie 540 w blaupunkt + subwoofer blaupunkt 350 w , boxe magnat 150 w si boxe philips 70w , magazie 10 cd blaupunkt , telefon auto nokia in stare de functionare. masina are telescoapele pe fata noi si placutele de frana noi. nu a fost implicata in niciun accident care a necesitat reparatii prin sudura. se vinte impreuna cu un e28 , 1987 2.0 injectie motronic 131cai , 128.000 km , abs , servodirectie ,incalzire scaune doar pentru piese. pret 2500 euro
TiL
Foarte interesanta masina.
Spor la vanzare!
brown.shark
sa inteleg ca ai montat pe e12 scaunele / usile / bara spate si fusta fata de e28 ? dar cele originale mai sant ?
Mihai_AMD
poze cu e28-ul ne pui?
oaky
QUOTE (brown.shark @ Aug 28 2010, 09:54 PM) *
sa inteleg ca ai montat pe e12 scaunele / usile / bara spate si fusta fata de e28 ? dar cele originale mai sant ?

de pe e28 lipseste doar bara spate in rest are absolut tot

QUOTE (db85amd @ Aug 28 2010, 10:19 PM) *
poze cu e28-ul ne pui?

sa vad daca fac rost de un aparat de facut poze pentru ca momentan nu il pot folosi pe al meu.


cine este interesat de masini sa sune la 0721776880.
masina se afla in tg-jiu


@ brown shark: cele originale nu mai sunt.
oaky
poze si cu e28-ul...
oaky
upp 2000 e ambele dar fara statie boxe si subwoofer
oaky
QUOTE (oaky @ Nov 22 2010, 08:59 PM) *
upp 2000 e ambele dar fara statie boxe si subwoofer


up 1500E. accept si schimburi
lucian
sal,
e28-ul il dezmembrezi?
oaky
QUOTE (lucian @ May 31 2011, 09:44 PM) *
sal,
e28-ul il dezmembrezi?


nu, nu il dezmembrez.
oaky
masina va avea itp-u facut.pretul ramane acelas, adica 1500E si accept si schimburi.
lucian
cat vrei pe carcasa de plastic filtru de aer? de e28.
oaky
QUOTE (lucian @ Mar 23 2012, 04:34 PM) *
cat vrei pe carcasa de plastic filtru de aer? de e28.


cum am mai zis, e28-ul nu se dezmembreaza.
marianKUC
Salut! As fi interesat de masina, dar nu ma conditiona sa iau si e28-ul. Vreau doar masina fara sistem de sonorizare, eu o voi pastra originala, deci faci un pret ?
oaky
QUOTE (marianKUC @ Sep 29 2012, 03:23 PM) *
Salut! As fi interesat de masina, dar nu ma conditiona sa iau si e28-ul. Vreau doar masina fara sistem de sonorizare, eu o voi pastra originala, deci faci un pret ?



scuze de intarziere nu am mai intrat pe forum de mult timp si nu am vazut postarea ta. masinile nu mai sunt la vanzare pentru o perioada deoarece taicamiu e plecat in strainatate si sunt trecute pe numele lui. cea verde are pragurile schimbate si circula din nou pe strada(merg eu cu ea) si au fost montate bancheta scaunele si fetele de usi de pe cea alba.
TiL
wub.gif
haifisch
Topicul se va redeschide la cerere.
haifisch
Redeschis la cerere
05aBi
Foarte bine arata!
Pune mai multe poze daca ai.
oaky
cateva poze si cu interiorul:
dracea
mai e valabil?
oaky
QUOTE (dracea @ Apr 3 2013, 03:08 PM) *
mai e valabil?


da anuntul este valabil. smile.gif
dracea
care este starea tehnica a masinii?
caroseria- pe unde are rugina, ce trebuie remediat? chederele cum sunt? ploua in ea?
motor si cutie- am inteles ca nu sunt originale. sunt trecute in acte? mananca ulei?
tren de rulare- troncane, zgomote ciudate?
electrica- functioneaza tot?
multumesc.
oaky
QUOTE (dracea @ Apr 4 2013, 07:55 PM) *
care este starea tehnica a masinii?
caroseria- pe unde are rugina, ce trebuie remediat? chederele cum sunt? ploua in ea?
motor si cutie- am inteles ca nu sunt originale. sunt trecute in acte? mananca ulei?
tren de rulare- troncane, zgomote ciudate?
electrica- functioneaza tot?
multumesc.

Are rugina la oalele fata ,aripa dreapta sau stanga ( nu imi amintesc exact), chederele mai sunt rupte din ele dar nu stiu exact care , nu intra apa in ea de loc , motorul si cutia nu sunt originale dar se vind la pachet cu motorul care este trecut in acte, nu mananca ulei deloc , zgomote ciudate nu scoate deloc si electrica functioneaza bine mici defecte minore( butonu de avarie). Cam atat.
dracea
Din pacate orice vanzare-cumparare trece si pe la RAR pt. autentificare. Cel mai bine ar fi sa treci noul motor in acte- cresc sansele sa vinzi masina. Bafta la vanzare.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.