Help - Search - Members - Calendar
Full Version: merg farurile de pe e 35 sedan pe coupe?
BMWZone > BMW TEHNIC > BMW Seria 3 > E36
alexandruozn
vrea sa iau niste faruri stoc de pe un e 36 sedan dar fara semnalizari si vreau sa iau semanalizari albe de coupe...merg puse pe e 36 coupe al meu?
pe ale mele le dau jos.... ma interes daca merg facute asa cum zic eu...

cineva care a incercat si care stie sigur nu sa fac dracu alte prostii sa nu mearga si sa mai dau si farurile mele si sa las pisoiul orb.... laugh.gif


sorry ca am scris e 35 tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif sorry e intuneric in camera si am tastatura asa ca la leaptop si mai ma urc si pe alte taste,asa ca sa intelegeti daca mai tastez aiurea cate o data ca mai are si un delay cam mare la tastare ca sunt wireless tastatura si soricelul laugh.gif tongue.gif


apropo rog un moderator sa modifice acolo .... e 36
Mihai_AMD
CITAT(alexandruozn @ Aug 18 2010, 08:55 PM) *
vrea sa iau niste faruri stoc de pe un e 36 sedan dar fara semnalizari si vreau sa iau semanalizari albe de coupe...merg puse pe e 36 coupe al meu?
pe ale mele le dau jos.... ma interes daca merg facute asa cum zic eu...

cineva care a incercat si care stie sigur nu sa fac dracu alte prostii sa nu mearga si sa mai dau si farurile mele si sa las pisoiul orb.... laugh.gif


sorry ca am scris e 35 tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif sorry e intuneric in camera si am tastatura asa ca la leaptop si mai ma urc si pe alte taste,asa ca sa intelegeti daca mai tastez aiurea cate o data ca mai are si un delay cam mare la tastare ca sunt wireless tastatura si soricelul laugh.gif tongue.gif


apropo rog un moderator sa modifice acolo .... e 36

da dragule merg,sunt aceleasi faruri la toate variantele de caroserie,semnalele difera
hai mai repede ca cand vin sa nu mai gasesc farurile alea tongue.gifP
bafta
alexandruozn
deci gata ne am lamurit domne'

se poate inchide........
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.