Help - Search - Members - Calendar
Full Version: un concurs interesant
BMWZone > DIVERSE > Off-topic
Dani88br
Pentru a vedea de ce este vorba dati click pe link si binenteles un vot si ptr mine smile.gif biggrin.gif numai bine!
http://www.razerzone.com/getimba-share-n-win/uceawq7
xox
Uite ai un vot de la mine smile.gif
wrctheo
+ 1 vot
da'.. or ala are mana de lopata or e prea mic mousu' ?...
Mi-e mi-a lasat o impresie extrem de buna razer copperhead. Pe cand jucam CS si aveam site, forum si vreo 3 servere, atunci am luat facut cunostinta cu razer. Of course, am mers pe bila muult timp, ca stii ca erau la inceput opticele si apoi au aparut laserele. Primul optic a fost un A4 tech big scroll wheel, un fenomen, rupea la logitechuri si microsoafte de bani multi. In fine, si dau la un moment dat de un copperhead pe albastru. Pe colturi schimbam rezolutia pe mare pt miscare rapida cu un 3.2, pe lung cu awp era rez mica, butoanele din cauciuc aderent. In fine, un mouse care nu m-a dezamagit, nu-mi transpira mana pe el, era sublim pe orice suprafata. A murit cand am pierdut un meci pe extern. Pff ce vremuri. Oha munca, oha scoala, doar vectra GT si CS, forumuiala, site, hlsw de pe laptop la mall sau unde mai gaseam un wifi. S-au dus zilele alea.
Succes in concurs smile.gif
Dani88br
va multumesc celor care mi au dat vot, si da mousul e super tare, eu si acum mai am un microsoft original din state cu bile smile.gif), momentan am un mouse super vechi exact de ce zici tu a4 tech, nu a crapat pana acum, pot spune ca au fost facute foarte bine!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.