Help - Search - Members - Calendar
Full Version: geografia romaniei = secret de stat
BMWZone > DIVERSE > Off-topic
Darren
Mda, proasta gluma.
Totusi, pe aceeasi tema: http://www.curatmurdar.ro/murdar/inca_una.html
laugh.gif
florin83
QUOTE (jaffar)
orice plan care conţine o latitudine şi o longitudine se cheamă că este informaţie geografică, intră în categoria informaţiilor clasificate şi trebuie predat M.Ap.N.


adica daca am un soft de navigatie sunt in ilegalitate? :ninja: :ninja:
Darren
Esti spion direct :ninja:
TiL
Ma duc repede sa declar atlasul meu din generala (pe care l-au mai folosit si alti doi frati, sa-l declare si ei?). E cam rupt si mazgalit, dar datele sunt inca destul de citetze.

LE: De fapt le spun ca l-am dobandit de curand, ca altfel or sa-mi spuna ca au cam trecut cele 30 zile...
ccc
Ce aiureala... Sper sa moara in faza de proiect.
florin83
au dat si la stiri sad.gif
COObra
definitie din DEX:
Romania = stat in SE Europei, ......intre 43 grade, 37 minute, 7 secunde - 48 grade, 15 minute, 06 secunde latitudine N si 20 grade, 15 minute, 44 secunde - 29 grade, 41 minute, 24 secunde longitudine E...........
sa inteleg ca trebuie sa il arunc?
sunt in ilegalitate?
na ca acu sunteti si voi.

PS: la colaboratori: doctor, general-locotenent Ilie ......
PPS: am vazut azi o vidanja....ma ducea cu gandul la tara noastra :retard:
Darren
Ce faci mey? Acum trebuie sa delaram site-ul la ministerul nush cui si sa-l casifice astia. O sa ramanem fara forum :crybaby:
mike.omega
Eu nu inteleg o chestie: Adica n-am voie sa-mi atarn o harta in camera, deasupra biroului ca trebuie sa o declar mai ceva ca pe fieru din fata blocului?! :retard:
Numai la noi se poate intampla asta :finger:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.