Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Dezmembrari super preturi
BMWZone > PIATZA BMWZONE.RO > Talcioc
soare
Dezmembrari ,toate masinile posibile.
Ciupanezu
E39 ai?
soare
da
Ciupanezu
Are nevoie un amic de o aripă stânga intactă.

Iar eu am nevoie de comande de la şofer pentru geamurile electrice.
Vreau să aibă butoane pentru 4 geamuri electrice, fără buton de rabatare pentru oglinzi, şi să meargă funcţia one touch pentru toate geamurile.
Aş vrea şi poze cu cele doua repere dacă le ai.
soare
sunt toate,maine ma duc sa fac niste poze ramane pe maine ce an e e39 sau nu conteaza sunt toate la fel ?
Ciupanezu
Aripile sunt la fel pe toate E39-urile.

Aştept pozele, mulţumesc!
evildeath
pentru mazda 626 din 2000 gasim niste elemente de caroserie biggrin.gif?
316i
Senzorul de temperatura exterioara? Cel din aparatoarea de noroi din fata dreapta. E la fel E46/E39/E38.
soare
senzor 150 ron,aripa 2 mil,panou geamuri 150 ron nu am avut cum sa le fac poze dar aripa si panou arata impecabil aripa este gri sobolan am sa incerc maine sa le fac niste poze daca am timp, pt mazda nu am nimic mai alte piese de masini exotice alfa lancia mitsubishi......foarete multe de piese audi toate modelel x5 multe piese .....
Ciupanezu
Aştept mâine poză cu aripa. smile.gif
Viper05
vreau si eu o toba finala pt e36 in 4 cilindrii

ce pret?
316i
QUOTE (soare @ Nov 10 2009, 12:15 AM) *
senzor 150 ron


Cine le dezmembreaza are chef de mistouri?
Senzorul e 1.1mil la Bavaria NOU.
Mai mult de 500mii nu dau pe el SH. Daca nu vrea, sa fie sanatos.
soare
nu i nimic facem un update si la preturi daca vrei merge si cu 50 ron acuma am sunat si eu la un service si a zis ca e 110 ron nou .
soare
de e 36 nu este nimic nu se renteaza.Fara nici o suparare ,dezmembrarile sunt ale unui prieten si l ajut sa vand marfa daca unele preturi nu coincid cu realitatea puteti spune nu este nici o suparare si nu sunt batute in cuie.parca eram o familie aici pe forum
Viper05
QUOTE (soare @ Nov 10 2009, 11:48 AM) *
de e 36 nu este nimic nu se renteaza.Fara nici o suparare ,dezmembrarile sunt ale unui prieten si l ajut sa vand marfa daca unele preturi nu coincid cu realitatea puteti spune nu este nici o suparare si nu sunt batute in cuie.parca eram o familie aici pe forum


ce familie e asta fara piese de e36?? laugh.gif laugh.gif laugh.gif
soare
smile.gif)smile.gif))
sergiu67
un pret la bara spate e36 compact se poate?si la fel si capacele de la proiectoare bara fata
multumesc
monteria
oare o fi vreun e21 ratacit pe acolo?
316i
Ok! Lasa-mi te rog un numar de telefon. Iau senzorul. Multumesc!
Viper05
QUOTE (sergiu67 @ Nov 10 2009, 04:51 PM) *
un pret la bara spate e36 compact se poate?si la fel si capacele de la proiectoare bara fata
multumesc


QUOTE (soare @ Nov 10 2009, 11:48 AM) *
de e 36 nu este nimic nu se renteaza.


soare
0742852783 e 21 nu este nimic ,punti motoare passsat audi mercedes bmw ........x5 un interior piele fara fete la portiera 200 de euro
Ciupanezu
Poza cu aripa aia??

paul_36pvu
Salut,

As avea nevoie de un radiator de e30 2.4d cu electroventilator pe el cu tot.

Mersi,
soare
QUOTE (paul_36pvu @ Nov 13 2009, 12:28 PM) *
Salut,

As avea nevoie de un radiator de e30 2.4d cu electroventilator pe el cu tot.

Mersi,

radiator nu este aripa este buna tot nu am avut cum sa i fac poze
David
Senzorul de temperatura exterioara, cel din bara , din dreapta, pentru E32 exista? Daca da, la ce pret!
MeHigh
Soare, un diferential de E34 cu raport 4.10/4.27 gasim? daca da, la ce pret? Ps. daca e carcasa mare, merge si cel de urs. Nu il vreau blocant. Il vreau doar ieftin smile.gif La salariu (sfarsitul lunii adica) il si iau, daca pica pe socotelile mele.
tunning-gsm
un set de faruri facelift ? indiferent de culoare de la semnalizare , ansamblul luminator din portbagaj , E39 din 2002
Ciupanezu
Băiat serios, nu glumă.

Parcă are piesele la Polul Nord...
MeHigh
sun tem in 8 decembrie. inca nu mi-a raspuns la postul din 16 noiembrie. subscriu la ce-a zis Ciupanezu.
soare
SCUZE dar am fost plecat din tara si am avut si un deces in familie ,baiatul cu dezmembrarile e si el belea ,nu am timp ,mi am facut un site auto cu blog blogul am sa l fac piese auto si site ul e cu vanzari auto,PT DEZMEMBRARI SUNATI LA NUMARU 0751583157 ANDREI este baiatul care are dezmembrarile si este mereu la hala ,cina suna sa spuna ca are numarul de la soare si cam atat imi cer scuze din nou pt incurcaturi.BAFTA MULTA TUTUROR farurile face lift nu sunt ,diferential un este ,senzorul de temperatura exterioara nu mai este.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.