Help - Search - Members - Calendar
Full Version: modificare radio
BMWZone > BMW TEHNIC > Electronica / Navigatie / Audio / Video
SUPERBEC
este o straduta pe linga intersectia Iancului cu mai multe servisuri de casetofoane etc, poate reusesti acolo,

am avut si eu un mp3 kenwood de america.. prinzi cateva posturi de radio , cam deranjant dar te obisnuiesti daca aparatul e bun biggrin.gif
florin83
QUOTE (SUPERBEC)
este o straduta pe linga intersectia Iancului cu mai multe servisuri de casetofoane etc, poate reusesti acolo,


Avrig.. adica pe la Alex.. tongue.gif
sixx
Eu am mp3 blaupunkt tot model de america. M-am obisnuit, oricum ascult destul de rar radio, doar atunci cand nu am cd-uri la mine sau m-am plictisit de ce am.
La asta e acceptabila (ascultabila) receptia posturilor cu zecimala para pe cea mai apropiata impara wink.gif
florin83
in bucuresti oricum prinzi orice post super bine, dar ia iesi tu in afara.. acolo conteza fiecare zecimala biggrin.gif
sixx
Corect.
Am uitat sa zic ca eu nu prea mai ascult radio pt ca am antena [proasta/intrerupta/inexistenta ?] si nici in inima bucurestiului nu prea prind mai nimic.. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.