Help - Search - Members - Calendar
Full Version: TOPIC DEDICAT POLITISTILOR DE LA AUTOMOBILE BAVARIA
BMWZone > BMW GENERAL > BMW Bar
ionusunt
am facut acest topic special pentru cei care citesc acest topic. de la teparii sefi automobile avaria. spuneti aici tot ce va nemultumeste la ei. biggrin.gif

eu unul nu am avut de a face cu ei. si nici ca imi doresc.
dar lui batz de exemplu au vrut sa ii taie discurile spate cu flexul ,ca nu erau in stare sa dea un ciocan in ele sa sara de pe fuzete...
alex230ro
ce politisti mah?>
poleposition
mha, eu m-am referit ca citesc BMWClub, asta mi-au spus nu BMWZone unsure.gif

daca vrei sa ii injuri, scrie pe bmwclub, acolo vad sigur... cand am fost eu ieri la AB era foarte afectat un consilier service, care a fost luat in p&la grav acolo, din poiponar, partzan, infect, dobidoc, infractor nu l-au scos .

Acum, e posibil sa citeasca si aici, dar nu prea le dati carne pe bmwzone.
ionusunt
QUOTE (poleposition @ Sep 2 2009, 03:47 PM) *
mha, eu m-am referit ca citesc BMWClub, asta mi-au spus nu BMWZone unsure.gif

daca vrei sa ii injuri, scrie pe bmwclub, acolo vad sigur... cand am fost eu ieri la AB era foarte afectat un consilier service, care a fost luat in p&la grav acolo, din poiponar, partzan, infect, dobidoc, infractor nu l-au scos .

Acum, e posibil sa citeasca si aici, dar nu prea le dati carne pe bmwzone.

eu am crezut ca citesc si aici .si m-am gandit sa le faca placere sa citeasca tongue.gif
aici nu s luati la p*** ca nu prea isi repara lumea la ei nimic.maxim comanda piese. si ala nu s eu,pt ca prefer filaret,pt ca nu fac 20 km prin aglomeratii pana la ei.ajung imediat.
paul
QUOTE (ionusunt @ Sep 2 2009, 05:09 PM) *
aici nu s luati la p*** ca nu prea isi repara lumea la ei nimic.maxim comanda piese. si ala nu s eu,

Asta chiar nu pot s-o inteleg. Recunosti ca nu ai calcat niciodata pe la AB, dar ii faci in fel si chip - tepari, luati la p*** , DEDICAT POLITISTILOR DE LA AUTOMOBILE BAVARIA unsure.gif .
Daca o zicea unul care a trecut pe acolo si care a fost nemultumit de serviciile lore era de inteles, dar asa e cam ciudat ...
io'sŪ
cred ca a zis-o (şi) pt mine laugh.gif
ionusunt
QUOTE (paul @ Sep 2 2009, 11:22 PM) *
Asta chiar nu pot s-o inteleg. Recunosti ca nu ai calcat niciodata pe la AB, dar ii faci in fel si chip - tepari, luati la p*** , DEDICAT POLITISTILOR DE LA AUTOMOBILE BAVARIA unsure.gif .
Daca o zicea unul care a trecut pe acolo si care a fost nemultumit de serviciile lore era de inteles, dar asa e cam ciudat ...

mie mi s-au adus piese care erau pentru modelul non facelift de e30...deci as putea sa fiu nemultumit. dar nu sunt.se mai intampla. altii care si le repara pe acolo insa....sunt nemultumiti clar. si nu ar fi unul care sa il cunosc personal.

cumva lucrezi la ei ?
atunci poate ne spui si noua cum sta treaba cu masinile alea sh "in stare buna" care de fapt sunt daune facute la serivs la avaria . wink.gif

LE: sa nu uit totusi de evenimentul in care eu am cerut kit de montaj de m tech 2(ar fi trebuit eu sa fi venit de acasa cu codurile,dar era cam incurcata treaba pe realoem cu cabrio non cabrio si alte dinastea) ,si mi s-a adus O CLEMA. O SINGURA CLEMA>ca deh doar x5 urile si x6urile si e60 urile sunt bmw uri nu ?\
e30 ul e dacie sau cum.
ionusunt
QUOTE (paul @ Sep 2 2009, 11:22 PM) *
Asta chiar nu pot s-o inteleg. Recunosti ca nu ai calcat niciodata pe la AB, dar ii faci in fel si chip - tepari, luati la p*** , DEDICAT POLITISTILOR DE LA AUTOMOBILE BAVARIA unsure.gif .
Daca o zicea unul care a trecut pe acolo si care a fost nemultumit de serviciile lore era de inteles, dar asa e cam ciudat ...

te rog frumos sa mi zici si mie unde i am luat la carne si unde i -am facut tepari ....
apropo de tepari...mi se par tepari din spusele celor multi nemultumiti de service....cum ba nene sa tai cu flexul disc de frana bun si sa pui omu sa si plateasca pentru alt set ,.....ca nu te duce capul ,ca mecanic ,ca acolo e rugina acumulata si multe schimbari de temperatura si d-aia nu iese una doua...cum ?
chiar credeti ca toti propietarii de bmw nu stiu ce i aia masina ?
paul
Stai calm, nu te ambala asa, ca nu lucrez acolo laugh.gif .
Doar ma miram si eu cum de poate fi cineva atat de vehement fara sa fie implicat in vreun fel.

QUOTE (ionusunt @ Sep 3 2009, 12:00 AM) *
te rog frumos sa mi zici si mie unde i am luat la carne si unde i -am facut tepari ....

Apelativele le-am pescuit din posturile tale si din titlul acestui topic:
QUOTE (ionusunt @ Sep 2 2009, 03:21 PM) *
am facut acest topic special pentru cei care citesc acest topic. de la teparii sefi automobile avaria.


QUOTE (ionusunt @ Sep 2 2009, 05:09 PM) *
aici nu s luati la p*** ca nu prea isi repara lumea la ei nimic.
ionusunt
am vazut ca stii fizica...calumea. in alte posturi d-ale tale mai vechi. imi retrag spusele cu "e30 e dacie" -x5 x6 e bmw...
insa,sunt vehement pt ca lumea e tepuita de ei. nu trebuie sa ma afecteze ceva pe mine in mod direct.pot sa iau apararea unui prieten,sa zicem,de exemplu.numai ca e vb de mai multi ,nu unul, si pe langa asta,colegi de forum.

LE: nu ar fi mai bine sa colaboreze cu forumurile astia,in loc sa stea la panda ?nu vi se pare mai ok sa fie asa ? decat sa culeaga informatii si sa dea in cap cum te prind la servis ? ca una peste alta ,tot de la propietarii de bmw mananca si ei paine.nu ?
INTERCEPTOR
eu am cativa prieteni.....parliti de ei....insa aia nu intra pe forum.dar oricul le trimit ei carne cand isi aduc aminte pataniile de acolo,si nu e una sunt cateva:P
darcred ca in toate service urile gasesti hoti si idioti
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.