Help - Search - Members - Calendar
Full Version: bentley
BMWZone > BMW TEHNIC > BMW Old generation
batz
am dat din intamplare peste un pdf cu bentleyu pt 2002.daca il doreste cineva sa imi ziceti
bartro
QUOTE (batz @ Aug 9 2009, 11:31 PM) *
am dat din intamplare peste un pdf cu bentleyu pt 2002.daca il doreste cineva sa imi ziceti

eu? Adica, nu te refer la anul de constructie? Am si una de hartie, dar nu mai stiu unde..
ionusunt
nu nu,are bentley ul(manual ul -as in "cartea " tongue.gif ) pt bmw 2002. wink.gif
franko
il are cineva si pentru E30 ???
batz
da,ma refer la manualul de reparatie pt bmw 2002. franko din pacate pt e30 nu.gasisem pt e36
Ciupanezu
QUOTE (franko @ Aug 10 2009, 05:27 PM) *
il are cineva si pentru E30 ???


Gasesti pe ebay.
franko
stiu , m-am interesat dar ma costa undeva la 200 de ron un manual . Eu il vroiam mai mult de curiozitate nu ca as avea nevoie de el laugh.gif
ionusunt
QUOTE (franko @ Aug 10 2009, 11:05 PM) *
stiu , m-am interesat dar ma costa undeva la 200 de ron un manual . Eu il vroiam mai mult de curiozitate nu ca as avea nevoie de el laugh.gif

de ce...te duci la mecanic ?
si nu mi spune ca ursul tau nu se strica....ca nu te creed....sau ca e 100% prefect...
e ft bine de avut uitat in el si pus in aplicare.explica foarte bine pas cu pas anumite treburi wink.gif
franko
1. in principiu nu merg la mecanic , pana acum nu am avut nicio problema cu masina , iar la schimbat amortizoare , flanse amortizoare spate etc. am apelat cu incredere la cristi (Mouse)
2. nu am zis ca nu se strica , dar momentan nu s-a stricat nimic la el (cred ca mai tine si de cum exploatezi masina)...
In principiu masina e verificata si e in stare foarte buna , nu trebuie nimic schimbat momentan. O sa-i fac si distributia in curand si cu asta am terminat , dar distributia o sa o fac la un service , eventual chiar reprezentanta deoarece la motor vreau piese originale si garantia aferenta.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.