Help - Search - Members - Calendar
Full Version: vand suspensie sport sh. pt E39 2002
BMWZone > PIATZA BMWZONE.RO > Piese sau accesorii BMW > Vanzari
seba_79
Vand un set complet de arcuri si amortizoare sport, second hand, pt E39, date jos de pe masina in 09.2008. Masina e un 525i din 2002
Piesele sunt intr-o stare impecabila originale din fabrica. Amortizoarele sunt Sachs si au emblema BMW iar arcurile sunt H&R.
Masina avea 85000 km cand a fost data jos suspensia din care 83000 facuti in germania. Am schimbat suspensia sport cu una normala pt ca vreau confort.
Pot oferii poze cu masina in care are suspensia sport si cu cea normala, pentru a se evidentia diferenta de garda. Suspensia normala m-a ridicat cam 3 cm.
Pret total 300 euro.
316i
Doar arcurile sunt sport, amortizoarele sunt cele OEM, nu sunt sport.
seba_79
QUOTE (316i @ Apr 13 2009, 08:38 PM) *
Doar arcurile sunt sport, amortizoarele sunt cele OEM, nu sunt sport.

cu suspensia asta am adus masina din germania. mie mi s-a parut foarte rigida pt drumurile de la noi si am schimbat tot ce tine de suspensie.
e diferenta mare intre ce e acum si ce a fost. mie imi place mai mult cum e acum.
seba_79
up
zaym5
Salut,te-ar interesa un set de jante pe 18, 5x120 pentru e39 8j fata si 9j spate?la schimb?mersi .
Halogen
QUOTE (zaym5 @ Feb 3 2014, 09:01 PM) *
Salut,te-ar interesa un set de jante pe 18, 5x120 pentru e39 8j fata si 9j spate?la schimb?mersi .



este un topic din 2009 crezi ca le mai are ? laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.