Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Inchiriez apartament 3 camere
BMWZone > PIATZA BMWZONE.RO > Talcioc
butcky
Si cum un necaz nu vine niciodata singur, mi-a plecat chiriasul din apartament sad.gif Si fara chiria aia e cam nasol cu ratele la banca unsure.gif
Daca stiti pe cineva care e interesat sau poate lucreaza cineva la vre-o agentie imobiliara.

Apartament 3 camere, 110 mp, 2 bai, 3 holuri (unul de peste 9m), 2 debarale (una am transformat-o in spalatorie), 2 balcoane - fata 3m (cu vedere la Dambovita si fantani) si spate 9m (cu vedere la Institutul Bancar Roman), aer conditionat in fiecare camera 12.000 BTU fiecare - WHITE WESTINGHOUSE clasa A de consum (abia montate), bloc extrem de curat si linistit, paza la intrare, lift nou (renovat 100% de cateva luni), zona bine pazita, loc de parcare.
Este ideal pentru o firma de avocatura tinand cont ca este langa Tribunalul Bucuresti.

Pret FIX: 800 euro / luna

0723.225.445 / 0766.350.550 / 0722.526.534 / 0766.350.450 / 021-423.02.63

Este blocul din partea dreapta a pozei.
In poza apare si balconul de pe fata.
io's®
CITAT(butcky @ Apr 10 2009, 10:02 PM) *
Si cum un necaz nu vine niciodata singur, mi-a plecat chiriasul din apartament sad.gif Si fara chiria aia e cam nasol cu ratele la banca unsure.gif
Daca stiti pe cineva care e interesat sau poate lucreaza cineva la vre-o agentie imobiliara.

Apartament 3 camere, 110 mp, 2 bai, 3 holuri (unul de peste 9m), 2 debarale (una am transformat-o in spalatorie), 2 balcoane - fata 3m (cu vedere la Dambovita si fantani) si spate 9m (cu vedere la Institutul Bancar Roman), aer conditionat in fiecare camera 12.000 BTU fiecare - WHITE WESTINGHOUSE clasa A de consum (abia montate), bloc extrem de curat si linistit, paza la intrare, lift nou (renovat 100% de cateva luni), zona bine pazita, loc de parcare.
Este ideal pentru o firma de avocatura tinand cont ca este langa Tribunalul Bucuresti.

Pret FIX: 800 euro / luna

0723.225.445 / 0766.350.550 / 0722.526.534 / 0766.350.450 / 021-423.02.63

Este blocul din partea dreapta a pozei.
In poza apare si balconul de pe fata.

da anunt la ziar sau anuntul.ro, vezi ca au anunturi online (gratis) sau dai SMS 3€ si iti apare si de cateva ori in ziar anuntul
pretul cerut e destul de ok raportat la locatia apartamentului
butcky
Stiu ca pretul e ok! Sunt la curent cu preturile si se invart pe la 1000 euro. Asta la un apartament simplu, ca la unul ultra lux sare cu mult.
Celor care au stat pana acum, nu pot sa le zic nimic. Din cati chiriasi am avut au fost singurii corecti, au avut grija de apartament, au platit totul la timp si m-au ajutat super mult. Dar nu-si mai permit chiria! Criza! sad.gif


Merci pt sfat. O sa le pun si acolo pe site wink.gif
butcky
Up! Poate-l vede cineva interesat. Se apropie rata sad.gif
BBo
Daca ar fi sa-l vinzi, cat ai cere pe el ?
butcky
Am avut 2 oferte foarte serioase vara trecuta. Adica oamenii m-au tot batut la cap ca-l vor! Prima 320.000 euro si a 2-a 300.000 euro. Si cei care au stat pana acum cu chirie au spus ca imi dau 300.000 daca ma gandesc sa-l dau.
Acum sigur a mai scazut pretul. Oricum NU ma gandesc sa-l dau. Dupa ce achit bancile, acolo vreau sa ma restabilesc wink.gif Acolo ma simt "acasa"! Ala e cartierul meu si acolo am multi prieteni si muuuuuulte amintiri!
Ciupanezu
Un asemenea apartament nu se vinde.

Şi eu am un apartament cu 4 camere īnchiriat situat tot īn centrul civic.

Īntotdeauna va exista cerere mare īn această zonă.



butcky
QUOTE (Ciupanezu @ Apr 14 2009, 09:14 PM) *
Un asemenea apartament nu se vinde.

Şi eu am un apartament cu 4 camere īnchiriat situat tot īn centrul civic.

Īntotdeauna va exista cerere mare īn această zonă.


Logic ca nu se vinde! tongue.gif La mine in bloc, cei care au vandut, acum locuiesc pe la Piata Rahova si nu mai au nici un ban. Au vandut crezand ca fac vre-o afacere, s-au mutat intr-o zona mai ieftina si au spart restul de bani. Din toti vecinii care ii stiam din 1990, mai am doar 2-3 in tot blocul. In rest numai birouri sau afaceristi (un indian cu Bentley si Maseratti, un director de la Tnuva, altul de la Petrom etc). Sunt singurul mai "pricajit" din bloc!

La blocul urmator sta ala cu SLR-ul cu nr de Elvetia. Sigur l-ati vazut pe strada. Mai are doua H2, un Ferrari, doua Bentley-uri coupe si un ditamai Rolls-Royce Phantom toate cu nr de Elvetia. Am auzit ca tasu ar fi mare smecher la Loreal si el are o companie de zboruri. Nu-i inteleg pe oamenii astia... Oricat de ok ar fi zona Unirii, nu e normal sa ai astfel de masini si sa locuiesti la bloc sad.gif




QUOTE (Ciupanezu @ Apr 14 2009, 09:14 PM) *
Şi eu am un apartament cu 4 camere īnchiriat situat tot īn centrul civic.


Nu cumva ai in fata blocului un Defender 90 sau un Wrangler (nu mai stiu exact, ca la cate masini stiu prin Buc...). Stiu sigur ca ma uitam la ea cand stateam la stopul ala.

La urmatoarea cursa in jurul casei poporului, ne gazduiesti in balcon? tongue.gif
Ciupanezu
Nu stau eu cu chirie, eu sunt proprietar şi l-am īnchiriat. smile.gif

E blocul unde era īnainte Banc Post.

Să văd ce zic chiriaşii. tongue.gif
butcky
Up Up Up!!!!!!!!!!

Foarte urgent! 500 euro / luna!!!!!!!!!!!!!!!!!! Garantez ca nu gasiti mai ieftin acolo in zona!!!!
butcky
Mai am de inchiriat un apartament de 2 camere pe Bd. Dimitrie Cantemir, cum iesi din pasajul de la Unirii spre Tineretului, pana-n intersectia de la Budapesta, imediat pe dreapta la Nufarul (cine stie zona). E gol si intra acum la renovat! Cine este interesat sau stie pe cineva, il inchiriez sub pretul zonei.
Stradal, et 6 din 8, balcon pe fata, bloc de hodorogi, linistit.
David
Salutare! Apartamentul din Dimitrie Cantemir, anuntul, mai este de actualitate?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.