Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Inchiriez apartament in Braila
BMWZone > DIVERSE > Off-topic
Dani88br
Dupa cum spene si titlul inchiriez apartament pe (BRAILA) Dorobanti comfort 1,ofer toate conditiile aragaz,frigider,este mobilat,2 debarale,apa calda,caldura,televizor RDS,balcon mare,gradina,usa metalica,cablu TV,internet RDS(optional),detoate!are absolut orice!


IL INCHIRIEZ FOARTE IEFTIN! 500 LEI NOI PE LUNA(5 milioane in lei vechi),daca este vorba de o situatie mai delicata discutam!



Pentru cei interesati numarul de telefon la care ma puteti contacta este:0741775418 sau 0770731013.
Daca stiti pe cineva care cauta un apartament de inchiriat sa ii dati nr meu de tel,in oras am vazut apartamente jalnice la 200Euro pe luna adica mai bine de 8 milioane,unele nici caldura nu aveau...,eu zic ca cer un pret rezonabil!Daca zic gresit ,va rog frumos corectati-ma!
Eu trebuie sa plec o buna perioada de timp la parinti,probabil ani! si ca sa nu ramana pustiu am zis sa il inchiriez!

MS,daca ai avut rabdarea sa citesti tot.
TiL
Suprepret. M-as muta la Braila biggrin.gif

Imi pare rau ca trebuie sa pleci, probabil nu pleci de bucurie...
Dani88br
nu plec de nici o bucurie...ai cam ghicit:|
mai mult nici nu puteam sa cer! iti bati joc de om daca ceri mai mult,cel putin asa consider eu....ca doar nu faci nimic ptr banii aia si iti mai plateste si chiriasul darile acolo!
Era sa uit sa specific ca apartamentul este de 2 camere,locuri de parcare sunt o gramada,si caldura de la bloc,nu are centrala,dar nici nu v-as recomanda,deoarece blocul ala a avut mereu caldura si apa calda,non-stop!si la bani tot aia era!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.