Help - Search - Members - Calendar
Full Version: PETITIE
BMWZone > DIVERSE > Off-topic
INTERCEPTOR
sincer nici nu stiam ............in fine sa i f** e toti tiganii spurcati care fac vrute si nevrute in tara si in afara ei..respect pt putini care i cunosc si sunt diferiti si pt cei care mai muncesc CINSTIT
lucian
care e treaba?
pe cine injuram si de ce?
ma bag, da sa stiu..
butcky
lgh (24).gif lgh (12).gif lgh (24).gif

HA HA HA HA!!!!!!!! Ce tare!
INTERCEPTOR
pe tigani....motive am 1000........acum il spun pe ultimul.in afara celui ca mi au furat frumusete de e 34

ieri a intrat un imbecil de pe cedeza in e 28 meu cazan si au iesit 5 ciori si mi au fcaut aripa usa si oglinda bucatele.....taica miu ducea la gradinita o fata de 5 ani a unui vecin si pe bunicul ei .......va dati seama cum a facut aia mica si in ce hal s a speriat ......asa ceva e de nedescris........daca eram acolo muream cu ei de gat .....jur ca primii care mi intra in mana o sa ajunga la stiri. acuma la politie urmariri sesizari incepe show ul



http://www.petitiononline.com/qd3xx666/petition.html
AndrEI_VN08RSK
Unde-i Hitler frate ...?
INTERCEPTOR
sef daca as stii si as putea l as reinvia si pe el si pe ceausescu............prea au nenorocit o gramada de oameni .....dar cei mai de vina sunt politisti care permit si s cu ei in gasca si sunt mituiti ....si apoi sstemul care nu ofera un salariu care sa te faca sa fi puternic si sa rezisti nelegiuirii mituitorilor dupa sistem este de vina guvernul ca nu e in stare sa conduca un popor care a fost sclav toata viata si a luptat cu batrani si copii pt liberate si drepturile noastre......mai ales ca unchimiu a murit impuscat in piata revolutiei in brasov la revolutie ca azi sa ne calce in picioare cioriele .........care nu semnati sunteti de ai lor.si cand va prind va las fara aer in cauciucuri.desfac ventilul nu tai nici un caucicuc:PP
enucos
QUOTE (INTERCEPTOR @ Mar 13 2009, 02:28 PM) *
pe tigani....motive am 1000........acum il spun pe ultimul.in afara celui ca mi au furat frumusete de e 34

ieri a intrat un imbecil de pe cedeza in e 28 meu cazan si au iesit 5 ciori si mi au fcaut aripa usa si oglinda bucatele.....taica miu ducea la gradinita o fata de 5 ani a unui vecin si pe bunicul ei .......va dati seama cum a facut aia mica si in ce hal s a speriat ......asa ceva e de nedescris........daca eram acolo muream cu ei de gat .....jur ca primii care mi intra in mana o sa ajunga la stiri. acuma la politie urmariri sesizari incepe show ul



http://www.petitiononline.com/qd3xx666/petition.html


au facut ceva si pasagerilor sau doar masinii?
a apucat sa le ia nr de inmatriculare? sau nici nu aveau?
jeguri imputite, daca era unul singur nu facea nimic, dar asa s-au vazut multi si deaia au facut ce au facut, jeguri de oamenii,
si eu urasc tiganii, nu ma intereseaza culoarea lor, pot sa fie si verzi, dar sa nu se comporte asa, eu i-as impusca, dar sunt prea las si imi e frica de inchisoare sad.gif

QUOTE (INTERCEPTOR @ Mar 13 2009, 02:43 PM) *
sef daca as stii si as putea l as reinvia si pe el si pe ceausescu............prea au nenorocit o gramada de oameni .....dar cei mai de vina sunt politisti care permit si s cu ei in gasca si sunt mituiti ....si apoi sstemul care nu ofera un salariu care sa te faca sa fi puternic si sa rezisti nelegiuirii mituitorilor dupa sistem este de vina guvernul ca nu e in stare sa conduca un popor care a fost sclav toata viata si a luptat cu batrani si copii pt liberate si drepturile noastre......mai ales ca unchimiu a murit impuscat in piata revolutiei in brasov la revolutie ca azi sa ne calce in picioare cioriele .........care nu semnati sunteti de ai lor.si cand va prind va las fara aer in cauciucuri.desfac ventilul nu tai nici un caucicuc:PP


cu semnaturile astea pe net nu rezolvam mare lucru, trebuie sa ne strangem totii (astia care muncim cinstit si nu furam nu dam/luam spaga) si sa le dam foc la case, pardon, palate, cu ei inauntru firar mama lor a dracu de hoti.
manole74
Tiganu' are anarhia in sange.......... La BUGGGGGGGGGGGGG
io's®
semnat
lucian
citeam in Catavencu de sapt. asta despre o organizatie de extrema dr. din italia intitulata "cuib C.Z. Codreanu"
www.forzanuovapalermo.org
poate se intorc vremurile...
oricum, atentie la ton, sa nu ne inchida astia forumu.
Sorin
de asemenea
Ciupanezu
Am semnat.

99% dintre ţigani sunt nişte zdrenţe.
Au tupeu doar atunci cānd sunt īn grup şi intervine spiritul de haită.
Mihai_AMD
semnat
05aBi
CITAT(db85amd @ Mar 13 2009, 09:30 PM) *
semnat


idem
butcky
E prea suparat sa va povesteasca! Si oricum nu cred ca poate ca are niste probleme cu pc-ul. Am fost eu azi pe la el si mi-a zis ce s-a intamplat.

Niste cioroi au intrat cu masina in BMW-ul lui. La volan era tatal lui. Cioroii (chiar daca erau vinovati) s-au dat jos si au inceput sa care picioare in BMW. Tatal lui s-a inchis in masina. Cioroii au rupt oglinda de la sofer, au tras de toate alea, au dat pumni in geamuri si picioare in usa. Se vad clar pe masina urme de lovituri. Fetita care era in masina s-a speriat! sad.gif

A fost la politie, au dat de aia si au inceput cu milogeala ca erau si ei nervosi smile.gif) Au dat declaratii false cum ca tatal lui Interceptor i-a lovit si a fugit. Cam atata stiu. Restul va spune el...
robert_tzara
mad.gif 21514 sincer imi pare rau de cele intamplate si mai ales ca era nea nicu la volan mai bine erai tu cu inca 4 insi in masina ca ar fii iesit ceva frumos
ps: azi prin rahova (nu bag mana in foc ca era a ta ) am vazut un e34 indentic cu al tau cu nr de bulgaria cu burlane legate cu sarma si cu niste rromi in ea (din aia cu salvarii ,palarii si pantofi intorsii) erau pe sensul celalalt si nu am avut cum sa intorc din cauza liniei de tramvai sa ma asigur ca este a ta parca era usa lovita din cate mi-aduc aminte lucru care nu am putut vedea sad.gif
Adys_m1986
21638. Semnat si io ca nu pot sa i mai inghit.
TiL
bine macar ca i-a gasit. Desi ma tem ca mare lucru nu or sa pateasca, mai ales ca dupa standardele lor un sut in cur si-un pumn in moaca sunt doar niste mangaieri.
Sportivu
21804. semnat! dumnecatii si proistosii si cadelnitza si grijania ..... mamii lor ! vio (36).gif
INTERCEPTOR
asa e sa bulit pc acum sunt in vizite.in mare cum a spus bucii...taica miu ducea la gradinita fata unui vecin de 5 ani era cu ea si bunicul ei ...idiotii au bagat o in sperietii pe aia mica.........masina ca masina se face..................la politie fost taica miu .se pare ca la beieti le a deschis dosar de distrugere de bunuri si tulburarea linistii puvlice.erau 5 la numar din nu stiu ce comuna de pe langa bucuresti era masina de la firma ..un trust care lucreaza pe dn...........in fine las legea in drumul ei ..care este anevoios ................ciorile au vrut sa i dea bani lu taica miu si lu tatal celei mici.................refuzat ...soo au inceput ca ei poa sa rezolve si altfel ..............sper politia sa si faca treaba ..........daca nu o sa va scriu din jail ...daca pun mana pe ei sau daca i vad in preajma mea
Shark
semnat. la camera de gazare cu ei (ca asa poate avem randament mai bun, ca-s multi ai naibii)
MeHigh
semnat, abia acum am citit cele intamplate.
Cozmin_4u
semnat si eu....m-am saturat de invazia ciorilor, de atata furaciune, si atacuri, si din cauza lor sa suportam noi toate umilintele din partea altor tari...bine le facea Antonescu
INTERCEPTOR
nu cred ca facem mare chestie. apa trece pietrele raman caini latra ursu trece.....si etc......da incercam legal....ca altfel ..nu suntem uniti.........
MeHigh
si la servici am primit petitia asta, si am semnat-o iar si acolo, au semnat-o si colegii, poate o tine cineva cont de numarul de semnaturi.
INTERCEPTOR
care nu ai semnat o sa ti mearga rau 4 luni.o sa ti mearga motorul prost o sa iti cada parul.mie deja imi cade:P
lucian
eu am semnat-o, da tot imi merge prost motorul cateodata, adica in 5.
si deja imi merge prost de 3 luni, ca n-am mai prins nici o lucrare.
INTERCEPTOR
sa ti explic interceptorul are garnit de chiulasa arsa merge prost injectia....u am asigurare.bebelusha nu a mai mers pe strada de 5 ani .cs ul sta pe dreapta din prima zi de cand l am cumparat si nici nu am bani sa l termin,cel putin anu asta ,,cred ca va mai sta pe dr...servici nu am ..ma chinui sa vand niste piese de la unu sa mai castig ceva...........sooo nu te mai plange...se face ,, e o fisa sau o bujie fitoasa.
INTERCEPTOR
pe bmwclub au inchis topicul cu petitia ..cica dicrimiare rasim.....ciorile ne au distrus si el le i a apararea..da poate asa e obligatoriu pe forum ala .
tomado e28 owner
QUOTE (INTERCEPTOR @ Mar 28 2009, 11:29 PM) *
pe bmwclub au inchis topicul cu petitia ..cica dicrimiare rasim.....ciorile ne au distrus si el le i a apararea..da poate asa e obligatoriu pe forum ala .


Am vazut si eu ca l-au inchis... Poate ei stiu ceva ce noi nu stim, si de aceea ii simpatizeaza.
INTERCEPTOR
cine stie poate e ca iliescu cu rude CIOABE tongue.gif forumul perfect este acolo...sau nu prea au voie sa lase ca s sigur ca nu prea inghit pastila cu ciori prea multi de acolo..cum am si vazut multi deja erau la curent
TiL
QUOTE (lucian @ Mar 28 2009, 10:53 PM) *
eu am semnat-o, da tot imi merge prost motorul cateodata, adica in 5.
si deja imi merge prost de 3 luni, ca n-am mai prins nici o lucrare.


Pfff, cred ca aveam o lucrare pt tine, daca lucrezi ce stiu eu, dar am uitat de tine sad.gif Am cautat om sa o faca, doi au fugit ca ar fi prea mult de munca, acum au gasit altul... sa vedem.
lucian
QUOTE (TiL @ Mar 29 2009, 03:15 PM) *
Pfff, cred ca aveam o lucrare pt tine, daca lucrezi ce stiu eu, dar am uitat de tine sad.gif Am cautat om sa o faca, doi au fugit ca ar fi prea mult de munca, acum au gasit altul... sa vedem.

cu asta ma ocup:
http://yan.mitro.ro
sa nu ai cumva impresia gresita ca ma ocup de trafic de gagici sau arme sau mai stiu eu ce... biggrin.gif
TiL
tot OFFTOPIC: am fost un pic pe langa, ma gandeam la tencuit, pus gresie, faianta, zugravit. Dar tot o sa am ceva mic pt tine. lucit2000 pe mess.
INTERCEPTOR
tavane false stii vre unu sa faci ??daca tot veni vb de zugraveli si faiante
lucian
QUOTE (INTERCEPTOR @ Mar 29 2009, 08:33 PM) *
tavane false stii vre unu sa faci ??daca tot veni vb de zugraveli si faiante

din rigips nu am facut decat pereti -nu ma consider cunoscator
mare filosofie nu e-e un profil special care se prinde de peretii laterali si care sustine placa de rigips
daca ai nevoie de mobilier te ajut, desi ai ikea la doi pasi...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.