Help - Search - Members - Calendar
Full Version: am si eu o intrebare
BMWZone > BMW TEHNIC > BMW Seria 5 > E12
Cozmin_4u
am o intrebare pt cei care si-au vopsit masina (cei din bucuresti) unde ati vostit-o, la ce bani, si daca ati fost multumiti de calitate
edutxu
QUOTE (Cozmin_4u @ Feb 12 2009, 12:03 PM) *
am o intrebare pt cei care si-au vopsit masina (cei din bucuresti) unde ati vostit-o, la ce bani, si daca ati fost multumiti de calitate

presupun ca la orice service poti vopsi masina...dar daca nu stai langa ei cand fac treaba....degeaba....
ei stiu doar ca trebuie sa iti ia banii ...nu i interezeaza ce vrei tu sa iasa...
oricum...asteapta sa se incalzeasca si dupa boiste-ti masina....
bartro
Am vopsit acuma 3 ani parca 2002-ul la cyclop/fiat pe timisoara. A fost destul de ieftin, pana in 1500RON pe vremuri. Dar si destul de prost. Nici nu am stat pe capul vopsitorului, poate si din cauza asta. Cuptor nu prea folosesc din cat am vazut. Masina am adus total dezechipat deja.
eugene12
2mil anul trecut in vara...a fost pregatita de mine ,doar a dat vopseaua...si sunt multumit,poate altora le ia mai mult (era fostu socru biggrin.gif )
Cozmin_4u
m-ar interesa sa fie si k cuptor....la un pret asa mi-a venit si mie princap ...vreo 30 mil dar sa fie de calitate
edutxu
QUOTE (Cozmin_4u @ Feb 12 2009, 02:52 PM) *
m-ar interesa sa fie si k cuptor....la un pret asa mi-a venit si mie princap ...vreo 30 mil dar sa fie de calitate

cam asa se ia.....+ sau - depinde de vopsea...si ce ti mai face....
sa nu te apuci sa desfaci tu de pe masina...lasa i pe ei... sa si rupa mainile....
si sa fii foarte precis in ce vrei sa faci....
iti iei mini concediu
2 navete cu bere
si stai langa ei ca sa i asisti biggrin.gif mad.gif
eugene12
QUOTE (edutxu @ Feb 12 2009, 07:17 PM) *
cam asa se ia.....+ sau - depinde de vopsea...si ce ti mai face....
sa nu te apuci sa desfaci tu de pe masina...lasa i pe ei... sa si rupa mainile....
si sa fii foarte precis in ce vrei sa faci....
iti iei mini concediu
2 navete cu bere
si stai langa ei ca sa i asisti biggrin.gif mad.gif

Mare adevar graiesti...astia dau rasol la masinile vechi
lucian
ba cel mai bine ar fi sa dezechipezi tu masina. baietii se grabesc si trag de ornamente. stiu din exp. am vopsit 2ua masini.
dai tot jos, pui in cutii, scrii pe ele...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.