Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mascul Amstaff
BMWZone > DIVERSE > Off-topic
butcky
Anuntul este pentru o prietena! Daca nu-mi luam catel, sigur il luam eu! Dar tocmai am adoptat si eu unul.

Il cheama Papy, este Amstaff si are 2 ani. Are pedigree. Este foarte foarte foarte sociabil, jucaus si pupacios! Nu a muscat NICIODATA PE NIMENI! Cred ca este un coker reancarnat in amstaff biggrin.gif
Are pasaport international, carnet de sanatate, vaccinurile la zi si cip in ureche.

Din anumite motive stapanii nu mai pot avea grija de el si ii cauta un stapan iubitor! A stat numai in casa, la bloc. Nu este un catel de tinut numai in curte! Este invatat sa doarma in casa!

0722.526.534 / 0766.350.450
Zom
e de-o varsta cu bill al meu. mi-am luat libertatea de a anunta situatia si pe forum dedicat amstaff, sper sa nu fie vreo problema.
butcky
QUOTE (Zom @ Jan 24 2009, 10:14 AM) *
e de-o varsta cu bill al meu. mi-am luat libertatea de a anunta situatia si pe forum dedicat amstaff, sper sa nu fie vreo problema.



Cristina, stai linistita! De ce sa fie vre-o problema?
Mai intra si tu pe aici! Ca de cand nu te-am auzit... unsure.gif
Zom
cred ca se poate inchide topicul, pentru ca s-a rezolvat problema. papy a ajuns la un om care va avea grija de el. are si partenera. de joaca deocamdata, pentru ca este micuta, dar mai tarziu...nu se stie smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.