Help - Search - Members - Calendar
Full Version: vand e34 automatic
BMWZone > BMW TEHNIC > BMW Seria 5 > E34
BMW E34 150HP
Vreau sa imi vand si eu bmw'ul ... e un e34 sin 93, motorul de 2.0 24 valve, are cutie automata, merge bine, dar vreau ceva si mai puternic biggrin.gif
daca o vrea cineva... cu placere o vand
bartro
QUOTE (BMW E34 150HP @ Nov 28 2008, 12:12 PM) *
Vreau sa imi vand si eu bmw'ul ... e un e34 sin 93, motorul de 2.0 24 valve, are cutie automata, merge bine, dar vreau ceva si mai puternic biggrin.gif
daca o vrea cineva... cu placere o vand

Un pret si ceva poze cu masina sigur ar fi de ajutor smile.gif
BMW E34 150HP
QUOTE (bartro @ Nov 28 2008, 12:23 PM) *
Un pret si ceva poze cu masina sigur ar fi de ajutor smile.gif

poi.... eu am dat pe ea 1500 euro in germania... am adus'o in romania ( m-a mai costat inca 1200 de euro ) si plus ca am schimbat chestii de genu ulei de cutie, radiator, placute de frana .. totul m'a dus la vre'o 3500 euro (cu tot cu masina si drum ) biggrin.gif ... eu as vrea 2700 adica doar drumul si masina .. poze o sa pun cateva diseara ca acum sunt la scrbici biggrin.gif
iulian518i
Nu ai ajuns acasa de atunci? tare rau te mai munceste seful.....
biggrin.gif
Poze? sau nu mai ai masina?
katz
este inscrisa?
tomado e28 owner
Din cate vad eu e de aproape 7 luni anuntul, acelea au fost singurele lui postari si omul n-a mai intrat pe aici din decembrie 2008... In concluzie nu stiu daca are rost sa va mai stresati...
katz
mai mult ca sigur masina aia e oale si ulcele smile.gif

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.