Help - Search - Members - Calendar
Full Version: sigla bmw
BMWZone > BMW TEHNIC > BMW Seria 3 > E46
freeone
azi dimineata m-am trezit cu sigla de pe capota furata. stiti cumva cat costa, ca nu am timp sa ma interesez la dealer, vreau sa ma pregatesc dinainte. multam
Ionut
aproape 80 ron costa sigla smile.gif
taba
QUOTE (freeone @ Nov 10 2008, 02:30 PM) *
azi dimineata m-am trezit cu sigla de pe capota furata. stiti cumva cat costa, ca nu am timp sa ma interesez la dealer, vreau sa ma pregatesc dinainte. multam

mie cea de pe spate
butcky
Macar ati scapat cu vopseaua intreaga? Ai mei au un Golf 4 si cand le-a furat eblema cu TDI au zgariat vopseaua pana la tabla. sad.gif
ady_buzzy
eu am luat cu 10 ron, de la un magazin cu piese auto, nu e originala, dar e identica si o am de 1 luna si e impecabila si a prins si ploi si ninsori cat cuprinde...
daca tot o sa ti fure de fiecare data semnul, si sa tot dai 80 ron, parca nu e prea bine la buzunar smile.gif asa 10ron, parca mai merge smile.gif nu ti pare rau asa de tare daca e sa mai ai de a face cu hoti biggrin.gif

Decizia iti apartine! noroc!
freeone
am rezolvat-o dupa ce am postat, mi-a facut-o cadou prietena mea de la dealer(am scapat usor)
Ciupanezu
QUOTE (ady_buzzy @ Jan 7 2009, 02:13 AM) *
eu am luat cu 10 ron, de la un magazin cu piese auto, nu e originala, dar e identica si o am de 1 luna si e impecabila si a prins si ploi si ninsori cat cuprinde...
daca tot o sa ti fure de fiecare data semnul, si sa tot dai 80 ron, parca nu e prea bine la buzunar smile.gif asa 10ron, parca mai merge smile.gif nu ti pare rau asa de tare daca e sa mai ai de a face cu hoti biggrin.gif

Decizia iti apartine! noroc!


Imposibil sa fie identica.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.