Help - Search - Members - Calendar
Full Version: tampenii si ciudatenii :P
BMWZone > DIVERSE > Off-topic
INTERCEPTOR
acum eram la serv si mi am pus in pahar pepsi cu repeziciune a facut multa spuma si pe moment mi a venit in cap sa fac ceva.am si facut
am scos limba mare si am bagat o in spuma aia in pahar .super senzatie efervescenta....insa m am innecat cu ce se degaja din acidul ala:PP cand am inspirat.
super tare tongue.gifP
altele .acum nu mi vin in minte, ca fac facturi
dar asta cu pepsi e de incercat::
aaa alta data am baut repede de tot apa rece rau borsec minerala..m am innecat si mi a iesit acid si apa pe nas si pe ochi bule de aer:P tongue.gif a fost funn too:P
INTERCEPTOR
cea mai tare .....acum vine
am plecat cu e 12 in probe pe dn 1..ca facusem franele .si am uitat sa strang o roata pe spate.am merg 120 140
frane totul super.la intoarcere am auzit eu un harait.........mi am zis in minte ........m nu am strans roata.lasa ca o strang acasa:P
fac dreapta sa ma incadrez spre casa pe ion ionescu de la brad si bum cade masina de cur am pus frana si cand am intors capul pe geam in spate .roate se ducea de nebuna:P s a dus pana in mijlocul intersectiei:P a zburat tamburul pistonasul de frana cu garnituri a iesit cu tot cu lichid de frana:P si un taximetrist idiot cu o dacie radea si mi a zis sa mi adun bmw u din intersectie:P am ras si eu .am adunat alea le am pus in portbagaj am fugit acasa (5 min)pe jos am luat trusa am pus tot la loc si m am dus acasa si am facut alea:P
do not try this with your car
MeHigh
nu esti sanatos smile.gif))))
P.S - incearca sa scoti limba sub dus, sa te stropeasca.....pariu ca nu rezisti mai mult de 5 secunde smile.gif))
INTERCEPTOR
am facut o.dadeam drumu tare la jet fara ala care imprastie apa.si aveam impresia ca mi se desfacea pielea de pe craniu.
cand eram mic ....5 6 7 ani aveam acasa bideu tongue.gif la baie si ma puneam acolo pe el si dadeam blana la apa sa ma gadile la fundulet:P

si uitam mereu ala si cand mai dadea drumu maica mea sau taica miu zbura pana in tavan apa si faceam fleasca tot pe acolo

ps nici nu vreau sa fiu sanatos sau sa apartin vre unui tipar.

iar am bagat limba in paharul de pepsi plin de acid.dar mi am tinut respiratia
sebaa
Eu am o lista lunga de tampenii.
Spre exemplu obijnuiesc sa ii trag masina unui prieten cu sufa pe strada - la modul el sta in masina, masina e pe liber si leg sufa de masina lui, infasor in jurul mainii si trag masina pe strada si incerc sa prind viteza:))
Acum cativa ani aruncam cu chestii in troleu - oua spre ex:))
In liceu aruncam diverse pe geam - scaune,mese, oua, etc..
Astea sunt doar asa ..cateva in treacat.. ca tampenii am facut cat cuprinde..mai bagati si voi,sa imi vina inspiratia si mai povestesc si eu una alta:))
INTERCEPTOR
nu ai inteles .pe acest forum sunt oameni perfecti si sanatosi .de aia nu posteaza aici decat nebunii..si la chesti macabre tot ei:P
in fine aruncam cand eram mic cu bulgari de zapada in tramvaie si spalam fetele cand le prindeam
unde stateam la bloc ,et 6 aruncam pe o vila din fata mea noaptea ,pe acoperis ca mi placea cum suna ,cartofi si chestii tari care sa bubuie pe tabla.ziua vb cu aia care stateau in casa ca mi erau prieteni(tot pusti) si mi ziceai ca mereu le bubuie tavanu:PP muream de ras ......dar nu de fata cu ei.mai aruncam dupa fete vara cu pungi cu apa:PPvai ce vremuri
acuma doar ma gand la taxe impozite si astept cu mare nerabdare mereu salariul
am ajuns un sclav al societatii
asa ca ne mai distram aici pe forum si depanam amintiri si nebuni.daca ai cu cine normal
MeHigh
ce-as mai depana niste amintiri cu 2 fete acum....tongue.gif
asa, sub stele, in aer liber


oooof, 'tui mama masii, cumpar motor, ca am fot tampit si in loc sa il repar cand a inceput sa bata, am mers asa.
nu doneaza nimeni un M20? tongue.gif
INTERCEPTOR
nu merita sa cumperi motor.am blocul bun acasa.schimbi doar ce ai nevoie si ti faci masina.
oricum cum decizi
sad.gif( la dracu eu nu am fost niciodata cu 2 fete.mi as dori sa am si eu asemenea amintiri:((
pana atunci ........imi aduc aminte de tot felul de chestii:P
cu sau far afete de acum sau de cand eram copil
haristeas51
eu cand eram mai mic am vazut la Tv ca daca pui limba pe ceva rece rau , ti-se lipeste . Am incercat si eu ( mare gresala) , am deschis frigideru si am pus limba pe congelator, s-a lipit instant !! am intrat in panica ca nu mai puteam sa dezlipesc limba, pana la urma am prins limba cu mana si am tras tare =)). in cele din urma m-am '' eliberat"
MeHigh
smile.gif))))) asta am facut-o si eu, dar nu pe congelator. oricum, e penibil momentul cat ai limba lipita. =)
81DMC77
Faza tare. Lucram la o fabrica de paine, ca sofer-distribuitor pe un TV de 3.5t. Intr-o zi, ce ne apuca pe noi, sa indreptam stropitorul pt parbriz, in partea dreapta. Aflandu-ne in centru, vedem un grup de persoane, ceva excursionisti straini, printre care, mai multe fete. Noi stateam la semafor. Trec pe langa noi, dam cu jetul. Se uitau pe cer, de unde picura, dar cerul era senin, nici urma de nori. Ne prapadeam de ras, amandoi.
io'sŪ
CITAT(haristeas51 @ Sep 12 2008, 11:23 AM) *
eu cand eram mai mic am vazut la Tv ca daca pui limba pe ceva rece rau , ti-se lipeste . Am incercat si eu ( mare gresala) , am deschis frigideru si am pus limba pe congelator, s-a lipit instant !! am intrat in panica ca nu mai puteam sa dezlipesc limba, pana la urma am prins limba cu mana si am tras tare =)). in cele din urma m-am '' eliberat"

laugh.gif

lgh (12).gif

lgh (24).gif

lgh (9).gif

bah cat am putut sa rad.. asta e cea mai tare pana acum

laugh.gif


ontopic: eu nici nu mai tin minte de cand nu am mai facut tampenii... vai ce batran sunt, nici macar ce tampenii am facut nu imi mai aduc aminte ... chiar ca sunt batran sad.gif
Mihai_AMD
mai acum un an mam chinuit sa tai o conserva de pateu,mam si taiat la deget ca nu intra cutitul si in timp ce mancam si citeam pe eticheta am obs ca pe partea opusa avea cheita sad.gif
81DMC77
CITAT(db85amd @ Sep 13 2008, 01:40 AM) *
mai acum un an mam chinuit sa tai o conserva de pateu,mam si taiat la deget ca nu intra cutitul si in timp ce mancam si citeam pe eticheta am obs ca pe partea opusa avea cheita sad.gif

Can eram in Italia era sa patesc si eu cu cheita la conserva. Am cumparat conserva de la magazin si am uitat sa ma uit daca are cheita sau nu, tinand cont ca nu aveam cutit la hotel. Cand am ajuns in camera mi-am amintit. Ma uit repede la conserva, avea cheita, ca de nu... ma uitam la ea. Am mai patit o data cand lucram ca sofer. Imi pune Mihaela de mancare, conserva. Cutit canci. Ma uitam la ea si salivam degeaba. biggrin.gif
Roby_325
am un prieten, foarte sperios din fire, mai ales cand vedea politia, tot se panica laugh.gif
lucra ca sofer pe o dacia papuc si intr-o zi cand venea acasa din bihor, il depaseste pe linie continuie un mercedes cabrio model nou
dupa ceva timp, il opreste politia

politist: buna ziua domnule, va oprim ca ati fost martor, caci autovehicolul dinaintea dumneavoastra v-a depasit pe linie continua...blabla

primu lucru se uita le cel cu mercedes, era unu chel, mare, cat un dulap zicea el...

ii zice politistului, domle nu am vazut nimic

politist: cum nu ati vazut? caci acum s-a intamplat

intrand in panica ii raspunde, nu nu n-am vazut, eu am dormit

politist: ati dormit???????

da da, adica nu, in orice caz nu am vazut nici un mercedes care sa ma fii depasit laugh.gif
INTERCEPTOR
tare
am dormit:P
azi dim stateam in masina s avina sefu sa deschida..........si ma gandeam la ceva.,...din senin in vine in gand prietena unui amic care nu o prea iubesc asa mult ...si am poreclit o azi dimineata .MUPPETS .am ras vre o 5 min si apoi i am dat mesaj si prietenului meu .........nu a raspuns sigur ma injura:P da eu am ras cu mare pofta.
muppets
MeHigh
muppets =)))))
Vlad_RLG
Super tare topicul. o sa scriu si eu diverse tampenii...dar acum sunt obosit
tomado e28 owner
INTERCEPTOR:
am fost la mc donald duck si mi-am luat shake de ala de cacao...si cum ma uitam la paiul ala dubios m-am gandit sa trag shake pana sus si dupa aia sa-l urmaresc cum se duce jos prin pai caterinca, se vede ca un tunel fara luminita la caputul lui.cam asa cum e romania acum
INTERCEPTOR
de cateva zile ma tot uit la soba si ma uit seara la jarul ala ..din ea...ieri mi a venit o idee
sa mi coc cate 2 3 cartofi seara sa i manac c u unt:P si cu sare.daca merge o sa pun un gratarel si mi fac si mici si carnati:PP in soba:PP
ionusunt
QUOTE (INTERCEPTOR @ Nov 17 2009, 07:24 PM) *
de cateva zile ma tot uit la soba si ma uit seara la jarul ala ..din ea...ieri mi a venit o idee
sa mi coc cate 2 3 cartofi seara sa i manac c u unt:P si cu sare.daca merge o sa pun un gratarel si mi fac si mici si carnati:PP in soba:PP

ce vorbesti nene super buni cartofii copti la jar cu unt pe ei : P
poti sa faci un mini gratarel sa faci acolo mini mici mini carnati laugh.gif bun de tot
si se fac si bine ca tine caldura acolo calumea e ca un fel de cuptor smile.gif
INTERCEPTOR
stiu zilele astea imi fac cativa
insa nu stiu cand sa i pun
mai spre sfarsit
sa nu i fac praf
daca i pun cand arde jaru ala ca nebunu se alege praful de ei
TiL
Asta-ti lipsea, mici si carnati facuti la soba din casa laugh.gif

Ideea cu cartofii e buna. Mi-aduc aminte de copilarie, cand coceam iarna la cuptor cartofi rolleyes.gif Chiar si mere, dar nu ma omoram dupa ele.
xox
Eu si acuma fac cartofi la cuptor. Ii curat inainte, tai pe sfert si apoi ii mananc cu unt si sare. Bestiali smile.gif
INTERCEPTOR
ee nu fac mici si carnati
doar cartofi da acum o sa incerc si cu mere
da zilele astea dau raport sa va zic cum au iesit
bartro
Am pus mici pe calorifer, dar nu s-a intamplat nimic. Miroase urat.
05aBi
Cred ca cartofii ar avea un gust mai bun daca i-ai lasa sa se faca pe unul din saxofoane decat in soba. biggrin.gif
INTERCEPTOR
nu cred
se topesc
ca am serpi tongue.gif
pe una si se ard
Rotti
hai ca mi-ai facut pofta de cartofi copti

ma duc sa-mi fac la microunde smile.gif)
CRM112
eu am lasat o sticla de must langa cosul de gunoi, mai avea 1/3 din volum. pentru o clipaam uitat ca e vorba de must in ecuatie si am strans bine dopul. Norocul meu a fost ca nu am pus-o IN cosul de gunoi ci langa. Mi-am facut model pe pereti si tavan. Arata kinky...parca macelarisem pe cineva, must care picura de pe tavan, pe mobila, pe pereti, pe faianta...peste tot smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.