Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Rampa sau garaj cu "groapa"
BMWZone > DIVERSE > Auto diverse
Peter Pan
Salutare, aveti careva o rampa sau un garaj cu "groapa"?Vreau sa schimb bucsile de la bara stabilizatoare.Nu e mare branza, dar trebuie sa ma bag sub masina si in fata blocului nu pot smile.gif.


PS:fac cinste cu o bere 2, 3.... fnd (22).gif
ionusunt
opaaaaaa
tongue.gif miu mecanicul biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif suna ma si vb tongue.gif
batz
haaa dar vezi k nu e ca la urs.dak vrei te ajut eu am facut treaba p capre:))
316i
Moa, clanul de e46 mecanizati. biggrin.gif
batz
hatere laugh.gif laugh.gif laugh.gif


ia uite aici e30 nebuni

http://www.youtube.com/watch?v=QonYa8JUxLQ
316i
Foarte tare. Cred ca-l cunosc pe protagonist. laugh.gif
batz
da, si mie imi pare cunoscut ph34r.gif
io'sŪ
CITAT(ionusunt @ Aug 5 2008, 05:26 PM) *
suna ma si vb tongue.gif

hmm... si cand ma gandesc ca tre sa dau cardanul jos...... dry.gif daca am nevoie si eu de garaj cu groapa??? ce fac???


CITAT(316i @ Aug 8 2008, 06:36 PM) *
Foarte tare. Cred ca-l cunosc pe protagonist. laugh.gif
laugh.gif avea si roti speciale de "ars" !!!
frumos e30, stii ca nu l-am vazut deloc de gand l-ai aranjat/vopsit sa nu mai zic ca nu stiu cum arata un M44 turbat biggrin.gif
Peter Pan
QUOTE (316i @ Aug 8 2008, 02:01 PM) *
Moa, clanul de e46 mecanizati. biggrin.gif



da da, clanul geamurilor de portiera care scot sunete pe piatra cubica smile.gif)


@batz...pai te sun urgent sa-mi zici ce si cum.
@316i aka 318is turbo - cand ma dai si pe mine cu "jucaria" de 0.7?
@io's-cred ca ma supar si imi fac o "groapa" de reparat la tara aprox 40 km de bucuresti
ilie
QUOTE (Peter Pan @ Aug 9 2008, 09:39 PM) *
da da, clanul geamurilor de portiera care scot sunete pe piatra cubica smile.gif)


@batz...pai te sun urgent sa-mi zici ce si cum.
@316i aka 318is turbo - cand ma dai si pe mine cu "jucaria" de 0.7?
@io's-cred ca ma supar si imi fac o "groapa" de reparat la tara aprox 40 km de bucuresti

am io capre daca vrei...o ridici destul de mult...(caprele sunt reglabile pe inaltime) si te poti apuca de treaba si in fata blocului tongue.gif
BBo
Reinvii topicul cu aceeasi intrebare: cine stie o rampa, undeva (sau canal) ?
Pierd antigel pe la fundul vasului de expansiune si vreau sa vad daca e fisurat vasul sau nu e strans vreun furtun pe acolo (sau ma rog, care o fi problema).

Eventual chiar si un elevator pentru cateva minute, fac cinste.
bartro
M-am dus eu odata ca disperat unde stiam eu o rampa, autostrada buc - pit, iesirea bolentin vale. E in stare proasta. Am venit noapta cu ceata sa-mi schimb lichid la cutie automata. Am reusit dar nu mai fac niciodata asa, era sinistru rau singur in bezna acolo. Era si o rampa publica pe la prelungirea timisoara, vis-a-vis de vama, dar s-a dus. Mai e si una in semaparc, dar nu stiu daca te lasa se te urci. Pe la diverse poligoane poate mai gasesti ceva, nu stiu cat de util. Nu ar fi rau se facem o lista undeva?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.