Help - Search - Members - Calendar
Full Version: mecanic urs
BMWZone > BMW TEHNIC > BMW Seria 3 > E30 (ursulet)
yalos
Salut

Stie cineva un mecanic bun de ursulet prin Bucuresti?

Yalos
sebaa
QUOTE (yalos @ May 16 2008, 10:45 AM) *
Salut

Stie cineva un mecanic bun de ursulet prin Bucuresti?

Yalos

spune-ne si ce problema ai, poate e unul mai potrivit pentru tine, si in ce zona stai poate e unul mai aproape

Idee: am putea sa punem aici mai multi mecanici , sa ii poata gasi mai usor cine are nevoie..
ex : e un tip ... si sta in ... si e foarte bun cand vine vorba de motoare de ex
si cine vrea nr lui , mesaj privat userului care a postat mecanicul (pentru ca nu e frumos sa le punem numerele de telefon aici, totusi e vb de intimitatea lor aici)
yalos
Nu am mari probleme cu el. Eu am avut pe cineva care avea grija de el dar a murit.

Problema e ca nu s-a mai uitat nimeni la el de aproximativ un an shi mashina are nevoie de asta.

Am ceva probleme pe partea electrica, nu imi mai merge semnalizarea shi imi fura curent. In rest pare okay, dar ar trebui verificata.

Stau pe la Obor acuma.

Yalos
sebaa
CAUT un tinichigiu sa imi indrepte cateva elemente la partea din fata la urs
Imi puteti recomanda pe cineva? Astept raspunsuri , este URGENT deoarece vreau sa imi fac masina cat mai repede.
Daxter
si eu am nevoie de un mecanic bun de ursulet, am nevoie joi cel tarziu sa duc masina la transplant, sa schimb motorul, radiatorul, cutia...
sebaa
CAUT ATELIER unde imi pot suda EVACUAREA.
Eventual refacut traseul -nu inox- ceva sa tina, ca al meu e fisurat si nu mai face.
cat despre mecanic, nu il pot recomanda pe ala la care am fost eu:-s:(
sebaa
Caut si eu un mecanic la care pot merge sa imi schimbe una alta, dar sa faca pe loc si sa nu ceara sume exorbitante de bani. Nu vreau sa astept zile,saptamani, luni,etc, dupa masina.
Recomandari, ceva?
ledocteur
QUOTE (sebaa @ Nov 28 2008, 04:56 PM) *
Caut si eu un mecanic la care pot merge sa imi schimbe una alta, dar sa faca pe loc si sa nu ceara sume exorbitante de bani. Nu vreau sa astept zile,saptamani, luni,etc, dupa masina.
Recomandari, ceva?

vezi service-ul lui silviu, il recomanda cineva pe un alt topic. eu mi-am schimbat caseta de directie si pompa de servo. a durat cateva ore, am dus masina pe la 1 si seara am luat-o, mi-a explicat mecanicu tot ce a facut, a curatat piesele, chiar lucreaza ok. si pana acum mi-a tinut. am dus masina acolo acum vro 3-4 luni. pretul a fost 2.5 milioane dupa cate imi amintesc. mai ieftin decat ma asteptam
Mouse
QUOTE (sebaa @ Nov 28 2008, 04:56 PM) *
Caut si eu un mecanic la care pot merge sa imi schimbe una alta, dar sa faca pe loc si sa nu ceara sume exorbitante de bani. Nu vreau sa astept
zile,saptamani, luni,etc, dupa masina.
Recomandari, ceva?


zi-mi ce vrei sa faci si poate ne intelegem....

0768.875.787
sebaa
QUOTE (Mouse @ Nov 28 2008, 06:35 PM) *
zi-mi ce vrei sa faci si poate ne intelegem....
0768.875.787

am sunat la nr asta si mi-a rasp altcineva.. orange-ul il mai ai?
vreau sa schimb pompa de ambreiaj.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.