Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ursache alb la restaurat.
BMWZone > BMW TEHNIC > BMW Seria 3 > E30 (ursulet)
INTERCEPTOR
este o caroserie de 4 usi .alb trist cu motor bun.
urmeaza tinichigerie apoi vopsitorie.suspensie mai joasa 40 /40
stopuri fumuri
faruri simple cu lupa
jante pe 17 si o sa fie negru
ionusunt
QUOTE (INTERCEPTOR @ Mar 20 2008, 01:11 PM) *
este o caroserie de 4 usi .alb trist cu motor bun.
urmeaza tinichigerie apoi vopsitorie.suspensie mai joasa 40 /40
stopuri fumuri
faruri simple cu lupa
jante pe 17 si o sa fie negru

ce motor ?
alex230ro
pozeeeeee
MeHigh
e in curs de restaurare, eventualele poze de acum ar afisa o caroserie alba de urs. din preferintele lui Florin, cred ca o sa iasa ceva TARE. si negru. spor la lucru, domnilor.
INTERCEPTOR
motor inca nu avem.decat 1800. negru am renuntat ca se supara uwe. asa am decis catre argintiu de pe m5 nou ala sobolan.sau albastru de e 12 alpina nu o sa iasa cine stie ce fite.ca nu s bani de fite.o sa fie un urs frumos.nu unu super.tongue.gif sper eu.
deocamdata am facut poze da nu le am descarcat.
uwe
CITAT(INTERCEPTOR @ Mar 21 2008, 10:09 AM) *
motor inca nu avem.decat 1800. negru am renuntat ca se supara uwe. asa am decis catre argintiu de pe m5 nou ala sobolan.sau albastru de e 12 alpina nu o sa iasa cine stie ce fite.ca nu s bani de fite.o sa fie un urs frumos.nu unu super.tongue.gif sper eu.
deocamdata am facut poze da nu le am descarcat.


doamne fereste !!!cum sa ma supar ...???? daca ar fi dupa mine toti ursii ar fi negrii si cu mtehnic 2 (nu glumesc)... laugh.gif
INTERCEPTOR
nu avem bani de m tech 2 nici macar de spoilere .si nici de motor.am luat aripi noi acuma caut o capota.facem pasajele pe spate de la alta masina si sa o ducem la vopsit dupa ce so face tinichigeria.sa vedem ce bani mai raman dupa aia.
INTERCEPTOR
a murit la tinichigerie.lipsa de timp si de interes mai mult a tinichigiului decat a propietarului...........asta e romania
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.