Help - Search - Members - Calendar
Full Version: vand jante bmw seria 5 17'
BMWZone > PIATZA BMWZONE.RO > Piese sau accesorii BMW > Vanzari
mihaib
setul contine 4 jante bmw seria 5 pe 17 incaltate cu pneuri goodyear.235/45/17 fata si 255/40/17 spate.setul a fost adus din germania in urma cu o luna si are doar 4 luni. in germania a costat 1800 eur.eu il vand cu 900 eur.merita
io'sŪ
se muta la "mica publicitate"
batz
nu s-ar potrivi si ele p un e46 nu-i asa? sad.gif
georgem
Nu cred, ar veni mai in exterior si s-ar putea sa atinga de aripa, iar anvelopele au talonul un pic mai mare decat la E46 si ar afecta putin vitezometrul si demarajul.
rachiu_03
QUOTE (mihaib @ Nov 19 2007, 08:13 PM) *
setul contine 4 jante bmw seria 5 pe 17 incaltate cu pneuri goodyear.235/45/17 fata si 255/40/17 spate.setul a fost adus din germania in urma cu o luna si are doar 4 luni. in germania a costat 1800 eur.eu il vand cu 900 eur.merita


pe un e39 crezi ca ar atinge aripa in spate, cauciucrile fiind de 255? huh.gif
georgem
Daca sunt pentru E34 n-o sa mearga pe E39 din cauza diametrului mai mic cu 2.4 mm (daca-mi amintesc exact) al gaurii centrale la E34 fata de E39.
rachiu_03
ai dreptate cu diametrul, dar el a spus ca sunt pt seria 5, banuiesc ca pt e39, si nu pt e34.
georgem
Ai dreptate, probabil am citit la alt anunt de "roti pentru E34" si am ramas cu impresia la anuntul asta ca e pentru E34.
Dimensiunile anvelopelor sunt insa exact dimensiunile maxime trecute pe stalp la sofer la E34. Si daca pe spate incap la E34 cu dimensiunile astea (si sigur incap daca ET-ul e de seria 5, si din anunt asa pare) probabil ca o sa incapa si la E39.
Cum vanzatorul are un singur post, probabil n-o sa intre sa dea detalii prea repede... Telefon n-a lasat, asa ca daca esti interesat poti sa-i dai un PM in speranta ca are notificare prin e-mail si o sa vada ca a primit un mesaj.
TiL
Deci pentru tine, George, exista o singura serie 5: E34 biggrin.gif
georgem
QUOTE (TiL @ Nov 23 2007, 10:52 AM) *
Deci pentru tine, George, exista o singura serie 5: E34 biggrin.gif

Nu smile.gif Citisem un alt anunt putin mai inainte cu niste roti de E34, si cand am raspuns am crezut ca raspund la acel anunt biggrin.gif
rachiu_03
no problemo, mersi oricum ca ai raspuns mai repede tu decat vanzatoru..... biggrin.gif
mai caut jante in continuare..... blink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.