Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Decodari iPhone
BMWZone > PIATZA BMWZONE.RO > Oferte/cereri servicii
Apple
Decodez iPhone-uri, indiferent de versiune.
Nu exista nici un risc. Decodarile se fac si software si hardware in functie de versiune.
Preturile sunt modice. Pentru membrii bmwzone se face reducere.
Apple
sa mai adaug ceva...
Softul utilizat este freeware. Nu se folosesc softuri piratate si nici softuri ilegale. Doar se adauga si se modifica anumite fisiere, ceea ce nu incalca nici legea copyright-ului.
Nu se intervine cu modificari nici asupra componentelor telefonului. M-am exprimat un pic gresit in anunt, decodarea hardware insemnand de fapt reinitializarea unor componente.
Daca candva, in decursul utilizarii, telefonul nu mai functioneaza si este nevoie de utilizarea garantiei, se revine la versiunea fara modificari fara probleme prin functia restore. Aceasta operatiune de restore se poate face si de catre mine pentru cei carora le-am decodat telefonul, free of charge.
ioneliosif
Am nevoie de o decodare la 1.1.1

tel 0723300627


QUOTE (Apple @ Nov 1 2007, 01:02 PM) *
sa mai adaug ceva...
Softul utilizat este freeware. Nu se folosesc softuri piratate si nici softuri ilegale. Doar se adauga si se modifica anumite fisiere, ceea ce nu incalca nici legea copyright-ului.
Nu se intervine cu modificari nici asupra componentelor telefonului. M-am exprimat un pic gresit in anunt, decodarea hardware insemnand de fapt reinitializarea unor componente.
Daca candva, in decursul utilizarii, telefonul nu mai functioneaza si este nevoie de utilizarea garantiei, se revine la versiunea fara modificari fara probleme prin functia restore. Aceasta operatiune de restore se poate face si de catre mine pentru cei carora le-am decodat telefonul, free of charge.
io'sŪ
CITAT(Apple @ Nov 1 2007, 12:41 PM) *
Decodez iPhone-uri, indiferent de versiune.
Nu exista nici un risc. Decodarile se fac si software si hardware in functie de versiune.
Preturile sunt modice. Pentru membrii bmwzone se face reducere.

ai un PM.. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.