Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Intalnire anuala BMW 02 in Olanda
BMWZone > BMW TEHNIC > BMW Old generation
iorgos
Sunt superbe aceste "BUNICUTE". Nu am cuvinte.
INTERCEPTOR
si acuma plang dupa cele 2 02 uri care nu le am cumparat si le am pierdut.si au ajuns la remat:(
brown.shark
QUOTE (INTERCEPTOR @ Sep 25 2007, 10:08 AM) *
si acuma plang dupa cele 2 02 uri care nu le am cumparat si le am pierdut.si au ajuns la remat:(

multi cretini in tara asta , ar trebui sa le taiem miinile de sub urechi...
iMAGiNE
nu le poti face pe toate mai interceptor nu vazi ca in tara asta jeg nu ne mai permitem nici o punga de pufuleti ca sa iti mai cate ceva din poftele tale trebuie sa faci multe sacrificii! vedem cu ochii cum cresc darile si salariile se duc de rapa ne mai baga cate 10 lei acolo prema sa nu spuna ca nu ne-au facut marire de lasariu si la toate cresc preturile cu dublu triplucu totii aveam aceleasi probleme,nu esti tu de vina tara asta condusa de vacarul ala de basescu si restul gay-ilor cum au fot iliescu tariceanu,bombone tatal poponarilor(nastase) le-am scris numele cu litera mica deoarece nu merita si mai sunt si multi alti HOTI care fura de la noi sa se plimbe ei cu nush ce limuzina de Mercedes-Benz,vile,hoteluri,etc...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.