Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Romania - mereu surprinzatoare
BMWZone > BMW TEHNIC > BMW Seria 3 > E46
Excon
Neata, ca de obicei azi de dimineata plec la servici. Tot ca de obicei duc prietena la servici mai intai in zona Fundeni, dupa care o iau pe drumul care leaga Voluntari de Pipera..pe acolo unde sunt multe case smechere. Cand trec pe langa cartierele minunate din mijlocul pustietatii, aud o bubuitura in portiera sofer. Ma uit in oglinda si WTF.... O CARAMIDA !!! Ajung la servici (pe langa Academia de Politie) si cand ma uit o 2 lovituri in usa mea neagra mad.gif
Tara lui Pazvante Chiorul.
Am stat eu si m-am gandit si am zis ca tot raul spre bine... schimb si parbrizul crapat (tot de o piatra), acuma tre sa merg sa iau dovada.
Aveti vreo idee unde sa merg sa o fac? (Am casco la BCR Asigurari)
alex230ro
politie,eventual zici ca ai gasit-o in parcare.
Excon
dupa ce am vorbit cu un prieten care are un var care este tinichigiu, a zis sa ma duc pe lizeanu sa imi iau vopsea si o sa o faca el pentru o bere smile.gif .. ma cam duce la 1 milion sa o fac eu. Merita sa o fac sau sa merg la Casco ? ( ma gandesc ca o sa imi creasca rata la casco)
alex230ro
daca e asa putin nu prea se merita sa o faci pe casco
Azeea
ia totusi dovada de la politie!
INTERCEPTOR
ia dovada si nu strica casco .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.