Help - Search - Members - Calendar
Full Version: culoare e28
BMWZone > BMW TEHNIC > BMW Seria 5 > E28
Mihai_AMD
nu o fi prea la locul lui topicul asta dar,cum sunt cu masina aproape de vposire vreau sa mi spuna si mie cineva daca se poate codul sau tipul de vopsea al e28-ului de cluj ala cu 84 HOT,cu jante de e39,el e gri sobolan dar poate stie cineva codul ,aceeasi culoare vreau si eu so fac si as vrea sa iasa aproape la fel
ve
uite cu arata in opinia mea e28-ul ideal. am vazut si un e12 culoarea asta si era superb.
Mihai_AMD
QUOTE (ve @ Jul 12 2007, 08:24 PM) *
uite cu arata in opinia mea e28-ul ideal. am vazut si un e12 culoarea asta si era superb.


in fine,am vb cu tipul din CJ si mia zis k culoarea e gri hematit de la policolor si exact culoare aia o voi face.in imagine e28 de cj cu pricina.e super...
ve
arata bine si in realitate nunumai in imagine. eu l-am vazut asta vara.
SILE
mie sincer mi-ar placea portocaliu cu jenti bbs negre si geamuri fumuri si shadow line.desi tre sa recunosc ca portocaliul nu e o culoare tocmai potrivita pt un BMW
ionusunt
portocaliu cu jenti negre (e28 )
cei cu avionu ala bai nene laugh.gif laugh.gif blink.gif
SILE
da ce are????eu consider ca ar arta destul de bine cool.gif . stiti cum se zice sexy
INTERCEPTOR
super tare portocaliu.eu zic ca r f foarte tare un portocaliu cu plafon capota fata si spate negre si jante negre ,dar un portiocaliu sa staluceasca cu mult metal in el.
84 HOT
Mersi ve.... am vandut masina.... dar tot asa de bine arata..... superb arata cand am vandut-o....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.