Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NFS U3 Most wanted
BMWZone > DIVERSE > Off-topic
Pages: 1, 2
user`02
Ieri am fost la un amic si iata ce am am descoperit ...
Pe langa mai erau, evo 8, clk 500, 911 turbo S, rx-8, Mustang GT, etc...

E excelent jocul, pacat ca cere prea multe .... sad.gif
Viper05
cu ala nu potzi juca numa la inceput... sad.gif
alexandru_83
Asta ma joc eu biggrin.gif
mike.omega
Am si eu jocul de vreo 2 saptamani insa nu-mi place mad.gif
E aceeasi poveste veche si plictisitoare dar cu alte masini care se misca departeeeee de realitate sad.gif
cristic
mie sincer din toata seria NFS cel mai mult mi-a placut NFS Posrshe
Gabi_323i
sunt pe locul 2 la career :paranoid:
alexandru_83
Sunt pe 10 biggrin.gif
Totul intr-o singura zi ohmy.gif
alexandru_83
Masina mea actuala biggrin.gif
ironm
QUOTE (alexandru_83)
Masina mea actuala biggrin.gif


tradatorule smile.gif)
alexandru_83
Nu e nici un BMW smile.gif
florin83
Nu m-am jucat (nu ma tine placa video :crybaby: ) da am vazut in niste poze un M3 GTR..
alexandru_83
Ala e doar la inceput...cred
florin83
nu mah.. am vazut poze din joc..
uite:
ironm
QUOTE (florin83)
nu mah.. am vazut poze din joc..
uite:


ok, hai sa va lumineze tata:P
M3-ul il ai doar la inceput,pt 3 curse...asa,ca sa iti arate ce poate jocu, da de fapt cred ca mizau pe impresia facuta de masina biggrin.gif

dupa acele 2curse si jumatate...pierzi masina,ca asa e scenariul, si tre sa-ti croiesti drum pana in topul "listei negre" a racer-ilor din oras ca sa te bati cu cel de pe primul loc si sa-ti recastigi bijuteria wink.gif
Pe vreme ce castigi curse si mai bati din raceri, ti se mai "desfac" masini si poti sa-ti cumperi...daca ai bani, orice numai BMW nu tongue.gif
In schimb, dupa ce aj pe locul 10, incepi sa ai oponenti la unele curse, si baieti/fete cu BMW-uri. Dar sunt slabi,oricum:p

acu v-ati prins?
alexandru_83
eu stiam dar imi era lene sa explic biggrin.gif
Kane
:S
io'sŪ
QUOTE (Kane)
Dreapta pe volan si stanga pe geam, atarnata langa usa. Ca taximetristii biggrin.gif Iarna pun manusa pe stanga.
:retard: ce legatura are cu NFSMW?
alexandru_83
A gresit topicul smile.gif
Kane
Umm. Am postat asta pe un topic cu "pozitia corecta la volan". Nu stiu cum a ajuns aici ca in halul asta de dobitoc incompetent nu sunt biggrin.gif
mikilol
:goodman:
Ionut
am ajuns la locul 9....il caftesc si pe asta...Razor, here I cam.... :cool:
Gabi_323i
QUOTE (florin83)
nu mah.. am vazut poze din joc..
uite:

ba esti beat? doar stii ce puscarie de calculator am si imi merge fara probleme, cum sa nu-ti mearga?
florin83
Bai, depinde acum ce intelegi tu din a-ti merge un joc.. De intrat cred ca intra in el, dar cred ca s-ar misca infect. Sempron 2400+, 256 ram, geforce 2 mx400 64mb.. cum crezi ca se misca cu antichitatea asta de placa si cu 256 ram?
Mie daca nu mi se misca un joc cu minim 30fps nu-l joc.. decat sa ma chinui mai bine astept sa imi iau alta placa si il joc atunci calumea.smile.gif
azi mai fac rost de un ddr de 256 :unibrow:
Darren
Eu pe 8. Dar ma dau cu Toyota Supra, Evo 8, Porsche
Ma cauta politia in draci cu toate.. cred ca o sa scot si Lexus-ul afara biggrin.gif
OMG, ce-am ajuns. Bine ca sunt la birou. biggrin.gif
O sa va pun poze cu masinile mele mai pe seara. Sunt tunate frumos. tongue.gif
Sper ca o sa pun mana pe M3-ul ala dupa ce-l bat si pe Razor (btw, stiti ca bimmer-ul a ajuns la el dupa ce a fost confiscata, da?)
florin83
mi-ati facut pofta de joc.. :crybaby: :crybaby:

ia ziceti, pe sempron 2400+, nvidia fx5200 (parca) si 512 ram se misca bine?
imprumut placa de la un priten care oricum nu se joaca nimic si ma pun pe joaca..
alex230ro
biggrin.gif eu joc asa ceva smile.gif rasnita de pe balcon nu-mi permite sad.gif .
Darren
Mai am si un RX-8, merge cel mai frumos de-a latul biggrin.gif
Si azi noapte cand m-am oprit, tocmai pusesem mana pe un Mustang, dar n-am apucat sa-l testez sad.gif
ironm
QUOTE (florin83)
mi-ati facut pofta de joc..  :crybaby:  :crybaby:  

ia ziceti, pe sempron 2400+, nvidia fx5200 (parca) si 512 ram se misca bine?
imprumut placa de la un priten care oricum nu se joaca nimic si ma pun pe joaca..


Dap, ar trebui sa-ti mearga cu grafica de calitate medie. Placa aia video lasa de dorit:P si procesoru...ca are cahe-ul mic:P Te-ai scos cu memoria wink.gif
ironm
QUOTE (Darren)
Eu pe 8. Dar ma dau cu Toyota Supra, Evo 8, Porsche
Ma cauta politia in draci cu toate.. cred ca o sa scot si Lexus-ul afara biggrin.gif
OMG, ce-am ajuns. Bine ca sunt la birou. biggrin.gif
O sa va pun poze cu masinile mele mai pe seara. Sunt tunate frumos. tongue.gif
Sper ca o sa pun mana pe M3-ul ala dupa ce-l bat si pe Razor (btw, stiti ca  bimmer-ul a ajuns la el dupa ce a fost confiscata, da?)


Tips & Tricks :

Daca iti place sa te caute polita, e bine...in schimb, daca te deranejaza asta, cea mai usoara, rapida si ieftina metoda e sa te duci la sop si sa-ti tragi alta vopsea,cu 500 de ...puncte sau ce-or fi alea. si la o vopsea scade cam juma de nivel. Si tragi si tu mai multe straturi(intrii si iesi de la vopsitorie) si o sa ajungi pe 0 imediat biggrin.gif :cool: wink.gif
Darren
Pai mie imi place sa ma caute politia ca fac bounty points, dar uneori ma incurca. Cand sa fac si eu ca omul o cursa normala, apare gaborul de undeva si imi dispare cursa, si trebuie sa ma joc cu ei pe acolo. Cand sunt 5-10 masini e ok, dar cand imi baga X5-uri-le deja ma oftic (sunt prea mari ca sa ma dau la ele direct si tre sa alerg pana gasesc capcane.
E buna aia cu vopseaua, eu n-am incercat (v-am zis ca am masinile tunate biggrin.gif)
Pentru cooldown pentru o masina, o las in garaj si ma dau cu alta. In general pentru politisti nervosi folosesc 4x4 ca imi place sa le distrug masinile. Cu Porsche era sa ma prinda de cateva ori (o data chiar m-a prins) pentru ca are un demaraj deplorabil (Adik sta pe loc si da din roti, si in timpul asta aia cica ma aresteaza.)
haifisch
l-am terminat....super belea M3-ul
ironm
QUOTE (Darren)
Cand sunt 5-10 masini e ok, dar cand imi baga X5-uri-le deja ma oftic (sunt prea mari ca sa ma dau la ele direct si tre sa alerg pana gasesc capcane.
Cu Porsche era sa ma prinda de cateva ori (o data chiar m-a prins) pentru ca are un demaraj deplorabil (Adik sta pe loc si da din roti, si in timpul asta aia cica ma aresteaza.)


X5???? io credeam ca-s Grand Cherokee :-? hmmm...ma rog, io doar de 2 ori m-am busit de ele. aveam o viteza asa d mare incat m-am oprit instant si mi s-au zgaltzait ochii in fata monitorului...si nu cred ca am obs ce erau:))

iar in ceea ce priveste porsche-ul ..asa e Are o putere mult prea mare biggrin.gif si pleaca ff greu de pe loc.
florin83
am inceput sa-l joc si eu..smile.gif

cea mai tare faza e ca poti sa treci pe sub tiruri.. fara sa vreau am vazut, m-a impins un politist intr-un tir si supriza.. am iesit pe partea cealalta. in felul asta a iesit o faza de toata frumusetea fara sa vreau..smile.gif

cat timp ati rezistat cu politia pe urme? eu am rezistat aproape 20min, timp in care avariasem 27 masini de politie... m-am plicitisit de cat m-au urmarit si am iesit..
cristic
aseara l-am instalat si io, dar imi trebe ram :crybaby: cu 256 incarca greu, in joc e ok, abia astept sa se faca 16:30 sa ajung acasa biggrin.gif
alexandru_83
Eu nu am mai jucat cam demult...ia ca ma apuc eu de el biggrin.gif
florin83
nici eu.. acum joc AOE 3.. mult mai misto smile.gif
cristic
AM FACUT CERCULETE!!!!!!!!!!!!!! chiar a fost funnnnnyyy biggrin.gif :unibrow:

imi place jocul, cu 512mb ram merge ok, n-am facut decat vreo 2 curse, mi-a placut bmw-ul imi pare rau ca mi l-a luat dupa ce ma atasasem de el :crybaby: numai cate cerculete facusem si cat drifting :crybaby:



AM FACUT MULTE MULTE MULTE CERCULETE!!!!!!!!!!!!!!!!
Darren
QUOTE (ironm)
X5???? io credeam ca-s Grand Cherokee :-? hmmm...ma rog, io doar de 2 ori m-am busit de ele. aveam o viteza asa d mare incat m-am oprit instant si mi s-au zgaltzait ochii in fata monitorului...si nu cred ca am obs ce erau:))

iar in ceea ce priveste porsche-ul ..asa e Are o putere mult prea mare biggrin.gif si pleaca ff greu de pe loc.

Am gresit, nu erau X5. Cred ca am vedenii, vad bmw-uri peste tot.
Daca faci tuning la Porsche e chiar simpatica (ajunge si la 315km/h) laugh.gif
cristic
eu sunt abia la inceput si am un chevrolet .... cu toate modificarile tot nasol se misca :crybaby:
florin83
ha.. eu am jucat pana spre sfarsitul blacklist 14 cu fiat punto, fara absolut nici o mdificare (aveam 30 si ceva de mii de $) si abia acum am inceput sa ma chinui..
mike.omega
QUOTE (jaffar)
QUOTE (ironm)

iar in ceea ce priveste porsche-ul ..asa e Are o putere mult prea mare biggrin.gif si pleaca ff greu de pe loc.


pai in cazul asta puneti-va lfs si incercati o masina de formula x biggrin.gif
cu aia abia pleci cu a 6-a si cu pedala abia mingiiata smile.gif


Va tine un multiplayer pe net ca de un server in .ro se rezolva biggrin.gif
Insa nu putem juca decat primele 3 masini :unibrow: (vb de LFS! tongue.gif )
cristic
pe mine nu ma tine ca eu ma joc acasa si acolo nu am net :crybaby:
cristic
o sa incerc diseara cand ajung acasa cu fiatu
Darren
Deocamdata doar astea le am: :drool: :drool:
florin83
incearca pe autovit..
Ionut
eu nu am decat un amarat de golf 5 negru in care am bagat toti banii....fuge cu 220 mph si rupe dintii la toata lumea... biggrin.gif :cool:
cristic
eu am un amarat de renault clio v6 :crybaby:
Darren
Eu sunt pe locul 5 in blacklist, poate voi sunteti mai la inceput? Am avut si eu Golful GTI, dar l-am vandut (nush ce mi-a venit :crybaby: )
Oricum, imi place sa le dau teroare la politisti cu o masina mai slaba, si la curse ma duc cu una "clean"
alexandru_83
inca 2 masina...cu mitsubishi nu m-am jucat inca
316i
Slab slab, foarte slab. In juma de ora pun si eu poze cu ale mele. tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.