Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Interceptorul din Iasi
BMWZone > DIVERSE > Auto diverse
xox
A aparut acum cativa ani, proprietarul din ce am inteles n-are permis. Asa ca masina mai mult sta in parcare, cred ca a expirat si procura si tot ce mai avea pe ea.
Mi-a atras atentia sticker-ul mare INTERCEPTOR de pe parbriz tongue.gif asa ca am decis s-o fotografiez. Nu-i BMW, da-i draguta asa in felul ei.
io'sŪ
WOW, NFS la greu !!!
alea sunt numere de germania??? sau de rromania cu caractere nemtesti? ma induce in eroare "IS" ala de la inceputul numarului + ca ai zis ca masina e in IASI
xox
Da, banui ca l-a luat fix in era NFS-ului. Cand FnF era la moda.

Numerele.. Sunt de .de si mi s-au parut geniale cum a nimerit un numar identic cu unul de Iasi.
da_joint
se vede ca au fost bagati ceva bani in masina...jante Keskin...pacat...macar daca era un megane...dar laguna e o masina netunabila....arata ca dracu
ionusunt
ce "constructie"are pe post de bara fatza laugh.gif
chiar ca direct luat din NEFESE
nmg
Bara fata e monstruoasa, desenele de pe capota parca sunt tatuaje dar luata in ansamblu, masina e draguta, are acel ceva ....
jorj3l
dap..tare maisna...e tunata in germania,cel putin asa zicea prop...

stateam la coada la identificare si cand e venit ingineru de la RAR ia spus sa plece acasa linistit ca e prea joasa si nu o omologheaza nimeni....la care prop:"e tunata in germania dom`le...se poate...?!?!", injineru:"ee, atunci duti sa tzo omologheze nemtii... asta nu`i de mers prin romania..."



L.E. Numerele sunt de romania, in spetza de iasi, ultimu` racnet in materie de tuning !!! sarcastic_hand.gif
Shark
Corecta faza cu numerele! Este un tip care le face la comanda in Germania, cu fonturi nemtesti si poate scrie orice pe ele, chiar si Costel sau Ionel sau "Moama nene da' ce taran esti!!!" biggrin.gif (desi asta, ultima, nu cred ca-ncape!)
butcky
Parerea mea: UN GUNOI DE MASINA! Inainte sa o "tunareasca" era doar o masina. Acum e un gunoi... badtaste (9).gif
iulian325
masina e penibila ...parerea mea
plus ca e diesel...adica de ce sa faci un diesel sa arate rapid blink.gif cind ai luat-o sa consume putin...

iar cind a venit acu vre-un an cu ea... ce mai ambala motorul prin oras...
xox
Oare sunt legale numerele? tongue.gif
jorj3l
QUOTE (xox @ Mar 2 2007, 08:01 PM) *
Oare sunt legale numerele? tongue.gif




tentant, nu ??


nu vad de ce nu ar fi, atat timp cat sunt realizate dupa standardele UE...
daca vrei iti execut eu neshte numere la printer !!! tongue.gif
paco_wonderboy
QUOTE (xox @ Mar 2 2007, 08:01 PM) *
Oare sunt legale numerele? tongue.gif

nuuuu sunt legale ,noi avem niste standarde rolleyes.gif
316i
Numerele cu fonturi nemtesti nu sunt legale la noi.
Edi_
Nu e vorba de fonturi aici, se vede clar ca masina e de germania si nu de Iasi, scrie un D de la Deutschland sub cerculetul euro si e clar ca nu e inmatriculata RO. Si sa tunezi un Laguna, OMG!! bani aruncati...
florin83
e de romania toata ziua! ala cu D e abtipild

1. nu exista "judet" la ei care sa inceapa cu IS
2. are abtipildul ala albastru de la itp de la noi lipit.
3. in locul abtipildului ala, un numar nemtesc are stema regiunii si deasupra un abtipild gen ala albastru

exemplu
Shark
Nu va mai bateti capul mai baieti cu numerele alea .... Uitati-va aici: *customplates*. E simplu, ce naiba, in ziua de azi se poate face orice. Pacat insa ca numerele nu sunt de loc legale.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.