Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Seria 1 in 3 usi
BMWZone > BMW TEHNIC > BMW Seriile 1, 6, 8, Z si X > Seria 1 (E87)
florin83
mie mi se pare superb.. wub.gif
un 130 cu pachet M si alb cred ca ar fi sublim...
io'sŪ
foarte tare!! ce-mi place ! e coupe cumva?
florin83
e hatchback in 3 usi.. coupe-ul e cu portbagaj smile.gif (inca n-a aparut)
io'sŪ
am vrut sa stiu daca are rame la geamuri sad.gif
84 HOT
pacat ca mie nu-mi place, dar e faina seria unu... mie un 130i cu pachetM mi-ar placea... un negru de ala periculos... si jante imense...
sixx
QUOTE (io`s @ Feb 16 2007, 01:15 PM) *
am vrut sa stiu daca are rame la geamuri sad.gif


Din poze nu prea pare sa aiba smile.gif
io'sŪ
ia uitati ce scrie un user de pe alt forum de despre seria 1
QUOTE
Eu ma refeream mai mult la seria 1 coupe care mie personal imi place mult si va avea si un motor mai puternic cred ca s-a auzit deja de 135i.Daca nu pot sa zic atata ca motorul e la 70% din ce poate pana la un M3 nou nu mai e mult.......


o fi bine...?? o fi rau....?? o fugi masina??? wink.gif
iulian325
per total e draguta dar spatele e odios- ca la toata gama dealtfel...parerea mea... dry.gif
ionusunt
marfa....cu toate ca ala normal nu ma incantat..si la pret......nu stiu ce am cu gama de bmw noi...dar parca le confunzi cu alte masini...chestie care la astea vechi nu se intampla....e60 zici cai lexus..e90 e urat in fata si nissan in spate(primera vechi)....6ele zici ca e masina de manelist.....7ele la fel...BLING gen......si x5ul lau f#7u7....sad.gif
ar fi cazul sasi revina...nu zic ca tehnic vorbind pun pariu ca sunt extraordinare...da ca si design....vomit(cu unele excepti-z4 si coupeul asta 1xx i )
PS:ganditi-va cat ar costa un 135i coupe dastea;)
Tytus
Superb ca aproape orice masina cu 2 usi thumbup.gif

Coupeul e si mai incitant lnr (13).gif
Click to view attachmentClick to view attachment
Click to view attachment

Astept cu nerabdare cabrioletul dar sper sa nu aibe topul de metal sad (5).gif
84 HOT
in poza aia de jos stopurile din spate par a fii o gluma.... un polo limuzina.... badtaste (9).gif cred ca nu reflecta ce va fii realitatea... si e drept ca sunt ft scumpe.... mult prea.... si apropo motorul e tare... am citit undeva... nu mai retin in ce revista... ca performantele la un 130 sau 135... cel mai tare motor... sunt cu cateva zecimi de secunda mai slabe decat m5.... doar ca la franare cam misca spatele... asta inseamna ceva....
enucos
imi place mult seria 1 in 3 usi, dar cei cu antena aia? zici ca e o masina cu telecomanda, mi se pare mult prea mare antena aia
katz
Urata masina in spate...chiar oribila...

Mai faina aia in 5 usi...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.