Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cumpar capota E21
BMWZone > PIATZA BMWZONE.RO > Piese sau accesorii BMW > Cumparari
Levo
Salut,
Caut pentru un prieten o capota in stare cat mai buna pentru E21. Astept oferte preferabil cu poze pe privat sau mail pal_levi(@)yahoo.com
eugene12
QUOTE (Levo @ Nov 14 2012, 01:13 PM) *
Salut,
Caut pentru un prieten o capota in stare cat mai buna pentru E21. Astept oferte preferabil cu poze pe privat sau mail pal_levi(@)yahoo.com


E in bucuresti un e 21 la dezmembrat pe la Zetari.Doar daca se descurca cu transportul pot sa trec sa vad cat cere pe capota.E rosie,fara lovituri.
Levo
QUOTE (eugene12 @ Nov 22 2012, 09:24 PM) *
QUOTE (Levo @ Nov 14 2012, 01:13 PM) *
Salut,
Caut pentru un prieten o capota in stare cat mai buna pentru E21. Astept oferte preferabil cu poze pe privat sau mail pal_levi(@)yahoo.com


E in bucuresti un e 21 la dezmembrat pe la Zetari.Doar daca se descurca cu transportul pot sa trec sa vad cat cere pe capota.E rosie,fara lovituri.


Am uitat sa revin, si-a luat una cu 400 lei asaca nu mai este valabil. Mersi mult oricum!
eugene12
QUOTE (Levo @ Nov 24 2012, 06:28 PM) *
QUOTE (eugene12 @ Nov 22 2012, 09:24 PM) *
QUOTE (Levo @ Nov 14 2012, 01:13 PM) *
Salut,
Caut pentru un prieten o capota in stare cat mai buna pentru E21. Astept oferte preferabil cu poze pe privat sau mail pal_levi(@)yahoo.com


E in bucuresti un e 21 la dezmembrat pe la Zetari.Doar daca se descurca cu transportul pot sa trec sa vad cat cere pe capota.E rosie,fara lovituri.


Am uitat sa revin, si-a luat una cu 400 lei asaca nu mai este valabil. Mersi mult oricum!


Azi mi am luat un eleron de acolo.Cerea 200 ron.Asta e.Bafta!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.