Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Olimpiada 2012
BMWZone > DIVERSE > Off-topic
elvislorin
acum cateva minute am aflat ca avem un prim campion olimpic
alin moldoveanu - pusca aer comprimat 10 m
extraordinar rezultat intr-o tara care isi ignora sportivii dar da cu banii pe enshpemii de tampenii si aberatii
pana acum avem un argint la judo cu alina dumitru si aurul acesta...dar mai sunt si alte rezultate bune
si cel mai important...avem inca sportivi in competitie cu sanse reale
bravo lor si multa bafta in continuare
elvislorin
inca un argint la judo 57 kg - corina caprioriu...bravo!!!
bartro
Felicitari smile.gif

Am vazut dimineata asta un interview cu Moldoveanu, a zis ca nu prea i-a placut acolo, conditiile erau 'speciale' parca a zis. Si ca e frig.
Cred ca inca nu realiza ce a reusit smile.gif)
elvislorin
QUOTE (bartro @ Jul 31 2012, 10:00 AM) *
Felicitari smile.gif

Am vazut dimineata asta un interview cu Moldoveanu, a zis ca nu prea i-a placut acolo, conditiile erau 'speciale' parca a zis. Si ca e frig.
Cred ca inca nu realiza ce a reusit smile.gif)


pai omul mi s-a parut modest si cu picioarele pe pamant...posibil sa nu isi dea seama ce l-a lovit laugh.gif
bartro
clar.. sa castigi aur si te plangi ca a fost frig, ceva e gresit in perspective.
elvislorin
stiu...asta nu e roman laugh.gif
xox
Costumul acela tine foarte cald. Eu ii invidiez pe "tiristi", uneori suporta calduri infernale in competitii dar isi pastreaza calmul si concentratia. Pe langa asta mai au si o vedere foarte buna. E un sport foarte dificil, multi nici nu-si dau seama.
05aBi
Aur la sarituri pentru Sandra Izbasa!!
Felicitari!!
bartro
Imi pare rau de barna. A fost cu ghinion pentru Romania.

Olanda a reusit ceva fara precedent:
http://www.youtube.com/watch?v=qxLSGBeDPFE
TiL
WOW!
bartro
Da, mai ales ca e prima medalia pentru Olanda din 1928 la gimnastica.
http://ro.stiri.yahoo.com/nadia-varianta-m...00860--oly.html
elvislorin
epke a fost senzational iar ponor a meritat aur la sol dar tare incurcate sunt caile arbitrajului
bartro
Avem diseara finala la hochei pe iarba feminin, si maine finala la hochei pe iarba masculin (care au batut ieri GB cu 9-2!).
bartro
Aur.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.