Salutare,

Il rugasem pe Batz sa posteze acest anunt, dar am gasit parola si o sa-l pun chiar eu.

Iata ca imi vand masina un E46 facelift end 2003, 325Ci, 192 cai,cutie SMG cu software updatat anul trecut.O vand pentru a cumpara un E93 tot 2.5 smile.gif.

Masina sta de 1 an in garaj- folosesc un diesel ca masina de zi cu zi.Are 90 000 km ( pana la 65 000 toate sunt trecute in cartea masinii – de la 65 000 incolo am facturi si dastea pentru revizii-sunt km reali verificabili prin aspectul interior,motor etc).Reviziile au fost facute numai cu piese de calitate ( ulei BMW, filtru de benzina schimbat la fiecare revizie 10000 km).Consuma decent in oras ~ 13l/100km.

Mecanic - masina este impecabila (schimbat de curand articulatii fata, placute frana, lichid servo,lichid frana)

Defecte: are diverse zgarieturi de cheie in diverse locuri, si aripa din dreapta un pic infundata-deh Romania.Masina a fost jupuita pe partea drepata si vopsita destul de prost de catre niste supermeseriasi Bavaria.

Dotari:Piele crem, xenon adaptiv, climatronic, scaune incalzite si reglabile electric,volan sport cu comenzi,oglinzi electrice si rabatabile electric,OBC,senzori ploaie,senzori lumini,spalatoare faruri, stropitori parbriz incalzite si restul de chestii normale pentru un BMW

Masina se poate vedea zilnic in garajul unde doarme ( zona Baneasa IKEA).Pentru mai multe detalii raspund la 0726.728.210 (Laurentiu), nu prea vizitez forumul sad.gif.

Pretul este 9500 Euro bineinteles negociabil - vreau sa o vand repejor.