Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Schimb corsa cu E30
BMWZone > PIATZA BMWZONE.RO > Vanzari/cumparari BMW
xox
Vreau un E30 cat de cat intreg, dau o corsa din 95 la schimb, are turometru si trapa ca optiuni laugh.gif
tomado e28 owner
E diesel?
xox
1.2 benzina. Consuma foarte putin (asta din punctul meu de vedere, ca merg mosnegeste), dar nu arata fantastic de bine. Si e in 3 usi. Ce-i bun la ea e ca nu troncane/bate absolut nimic.
Shark
Da' E46le ce mai face?
xox
E46-le nu mai e. Urmatorul o sa fie un coupe, cel mai probabil anul viitor. Deocamdata mergem cu Opel/Ford, ca-s moca din toate punctele de vedere. Daca se iveste un schimb cu E30 bine, daca nu iarasi bine.

Era sa iau xox-ul dar cere prea mult pe el. Plus ca-i nemiscata de 3 ani, ceea ce inseamna ca am bani de bagat in ea.
xox
Am pus o poza, nu ma lasa mai mult.

Masina nu-i lipsita de probleme. Bate o flansa sau ceva pe spate, un vacum s-a crapat (l-am identificat, urmeaza sa-l schimb), tabla stramba pe alocuri, dar nu-s chestii grave, dpmdv. Trebuie spalata (evident), dar e cu actele la zi si itp pe 2 ani. Are chiar si cd+usb.

Vreau s-o dau pentru ca m-am saturat sa merg cu 80-90kmph la drum lung, mai ales cand am 50-60 km de facut pe zi.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.