Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cauciucuri la Real 99,90RON
BMWZone > PIATZA BMWZONE.RO > Talcioc
bartro
Am vazut la Real o oferta pentru cauciucuri noi/resapate la 99 lei bucata. Marimi gen 195/65/15, si alte uzuale. Cine are nevoie de cauciucuri ieftine all season cu profil mult, gaseste acolo o oferta intresanta cred. Eu cautam 195/70/14 dar e prea de dinozaur ca sa fie in oferta lor smile.gif
Adrian Pintea
reesapatele eu zic ca nu merita numai daca sunt de gratis
TiL
Am avut resapate, nu ma plang.
2 de iarna, au fost super bune. Parca dupa vreo 4 ierni au inceput sa se exfolieze, nu mai retin exact. Combinat cu o pietricica infipta intr-unul din ele => am renuntat la ele. Carne mai aveau destula dar isi facusera treaba.

Apoi alt model, ca n-am mai gasit pe primul, all-season (n-ar fi fost acceptate ca fiind de iarna conform legii noi), 2 bucati pe spate. Am urcat cu ele pe o strada transformata in derdelus, am trecut vioi pe langa o dacie care tot patina. Parca s-au uzat mai repejor.

Chiar n-am de ce sa ma plang de resapate, din orice punct de vedere: uzura, perfomanta.
bartro
Totul depinde de bani. La pret ala sunt sanse sa fie mai buni decat unele SH uzate / vechi.
iorgos
Cum vine asta "noi reesapate" ? smile.gif
Adrian Pintea
Un amic si-a luat anul trecut reesapate si bateau si dupa echilibrare
TiL
mda, depinde ce gasesti. La mine nu bateau nici pe roti patrate, echilibrate cu mult plumb
INTERCEPTOR
am resapate de iarna si sunt f bune. nu am dece sa ma plang.am pus si pe alta masina a unui prieten.parfum. nu au nici o treaba
marix sau ceva de genul
merg f bine asta in cazul in care nu o arzi cu fite impresii si 160 la ora pe zapada
Mihai_AMD
in seara asta am fost ca am avut drum,la Real la AfiPalace si nici vorba de gume la 99ron,,,am vrut sa iau pt Dacia lu tata...erau 150ron sau 149ron ceva de genu pe 13inch,,,
bartro
Pai, topic e din 16 aprilie 2011. Doar ca Adrian acuma il a descoperit smile.gif
TiL
biggrin.gif Eu am luat resapate foarte bune acum ceva ani de la Autosoft, pe Fundeni. Preturi poate mai mari decat de obicei la resapate, dar calitate buna. 80-120 lei bucata de 14-15", acum 5-7 ani.
Adrian Pintea
Asa-i cand se plictiseste omu' mai da pe forum... biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.