Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cine poate citi banda video de 32 mm?
BMWZone > PIATZA BMWZONE.RO > Oferte/cereri servicii
TiL
Caut pe cineva sa poata citi banda de 32 mm pe care sa o transpunem pe CD/DVD.

Aveti idee unde pot gasi?
TiL
Nu are cititor pentru benzile astea...
brown.shark
TiL - normal ca n-are.....esti sigur de dimensiune / latime banda magnetica ? ca, sincer, nu prea e in dimensiuni.... ce marca de suport ai si ce specificatii ? poti sa pui o poza ?
xox
E pelicula pentru proiector de film? laugh.gif
brown.shark
pai TiL a zis banda , nu film. nu cred ca poate sa faca asa confuzie, totusi....
TiL
Ba as putea face confuzia, probabil, ca nu am vazut live de nici unele inca.
Urmeaza sa ajunga in Bucuresti candva si atunci o sa pot pune poza. Daca e pelicula am dat de dracu.

E un film facut pe vapor, nu stiu daca aveau posibilitatea sa traga pe pelicula acolo.
brown.shark
TiL - de ce nu intrebi clar ce scula / aparat / camera au folosit si ce suport ? tot vb cu furnizorul, asa ca....
TiL
Nu vorbesc direct cu cel care a facut banda, asa ca pana o primeste nu stiu mare lucru.
brown.shark
QUOTE (TiL @ Jan 15 2011, 08:44 PM) *
Nu vorbesc direct cu cel care a facut banda, asa ca pana o primeste nu stiu mare lucru.


ok. atunci de unde ai ajuns la banda de 32mm...? cum ti-a formulat cine ti-a zis ?
TiL
banda de 32 mm, pentru proiector. Treaba cu proiectorul m-ar duce cu gandul la pelicula...
brown.shark
dap. condoleante.
io'sŪ
CITAT(TiL @ Jan 15 2011, 05:21 PM) *
E un film facut pe vapor, nu stiu daca aveau posibilitatea sa traga pe pelicula acolo.

laugh.gif

e vreun film cu base? laugh.gif laugh.gif
brown.shark
io'sŪ - ar fi prea frumos sa apara vreo magarie a cretinului.
TiL
base pare ca sunteti obsedati de base tongue.gif
TiL
S-a rezolvat, era pelicula, mira-m-as sa fi avut si sunet desi se vedea o banda de vreo 2 mm pe marginea peliculei.

Un film cu Gheorghiu Dej in vizita pe o nava de pescuit oceanic...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.