Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ce eleron ar fi asta?...de E12
BMWZone > BMW GENERAL > Intrebari si sfaturi despre BMW
Mihai_AMD
Mi-a gasit un amic un e12 epava intr-un oras,in romania biggrin.gif nu dau detalii :PPP
pana una alta,caci mi-a lasat bilet in geam cu nr meu,cer pareri despre ce eleron are?pare zender?bbs?sau OEM?

astept sa ma sune cineva,si plec dupa ea,nu stiu daca aleg mare lucru din masina dar vreau sa isi dea duhul la mine in ograda nu la remat biggrin.gif
shapte
sigur e eleron si nu e vopsita fusta cu negru? ar putea fi zender
05aBi
In comparatie cu alte e12-uri, asta merita salvata. Parerea mea tongue.gif
Mihai_AMD
CITAT(shapte @ Dec 26 2010, 12:38 AM) *
sigur e eleron si nu e vopsita fusta cu negru? ar putea fi zender

am zis ELERON smile.gif
fusta e altceva tongue.gif
observ si eu ca se observa mai greu ca are eleron pe portbagaj,din cauza peisajului..dar totusi are eleron masina smile.gif

CITAT(05aBi @ Dec 26 2010, 01:08 AM) *
In comparatie cu alte e12-uri, asta merita salvata. Parerea mea tongue.gif

hmmm....asta joaca la pitici fata de ce pot salva,spre primavara...smile.gif,contra 2000ron
un e12 negru,din 80,tabla super,adus si recarosat in 2002,acte la zi,nemers de 2 ani.
e 1.8 m10,insa nu e prob biggrin.gif
05aBi
Vrei sa ai 2 e12-uri ? biggrin.gif
Mihai_AMD
CITAT(05aBi @ Dec 26 2010, 04:04 PM) *
Vrei sa ai 2 e12-uri ? biggrin.gif

nu...daca e chiar cum zice omu,cu podea si lonjeroane neatinse,vreau ca peste un an doi nush exact sa trag pe dreapta DEFINITIV e12 actual,urmand sa mut pe celalalt tot de pe asta...asta pt ca eu mai am zone mancate la lonjeroane,la oale,la podea,suduri in autogen facut acum 3 ani,si daca cealalta caroserie se prezinta asa bine se merita,decat sa o mai peticesc pe asta iar...bine,asta e un plan asa pe termen lung,deocamdata ma bucur de e12 actual si pe zi ce trece imi place mai mult biggrin.gif:D...poate si pt diverselor dotari/modificari/"briz briz-uri OEM" cum le zic eu aduse,sau pt ca vreau sa traiesc sa-l vad cu Cruise sau AC...d-aia pe zi ce trece imi place mai mult
shapte
eram cu mintea departe cand am facut confuzia:)tongue.gif
05aBi
Tind sa cred ca eleronul e de ceva mai mic, e21.
sckhreech
@db85amd ... daca cumva (sper si eu ca speratul este gratis smile.gif) ) in primavara nu il iei pe cel negru si mai este de vanzare , da un semn ca sunt interesat .
Cu stima , Andrei
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.