Help - Search - Members - Calendar
Full Version: PILOT AUTOMAT
BMWZone > BMW TEHNIC > BMW Seria 5 > E34
florins15
Dupa cum am mai sris in citeva topicuri despre disperarea mes de a gasi un coding pligin pt e34 in sfarsit uite ca am gasit unul nou nout de la reprezentanta Bmw cluj
In citeva zile trebuie sa soseasca din germania , abia astept sa-l montez sa vad ce stie micutul meu e34
Si daca tot am intrat in hora atunci hai sa joc pina la capat
Acu ma bate gindul sai pun si pilot automat
Stie cineva daca trebuie sai fac ceva modificari serioase acolo la blocul de lunmini de linga volan unde se afla tempomatul sau este foarte simplu, adica sa-mi caut un bloc de lumini care are tempomat si pur si simplu al schimb?
florins15
chiar nu stie nimeni ?
bartro
Caute pe topic lui CRM, a montat el un pilot automat.
florins15
QUOTE (bartro @ Dec 7 2010, 03:59 PM) *
Caute pe topic lui CRM, a montat el un pilot automat.

mercii dle Bartro asteptam sa intervii macar tu
bartro
Nu prea stiu ce sa zic - la CRM a fost foarte usor, apoi a incercat inca cineva la un TDS nu a mers. In principiu daca ai acceleratie electronica nu ar trebuie sa fie ceva care necesita multa munca la masina, dar nu pot sa ma pronunt cu siguranta. Am vazut ce ai patit la OBC...
florins15
poi sper sa nu am complicatii iar ca si la obc cu coding plugin-ul ca atunci vind masina ms oricum dle bartro
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.