IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Bilant de an cu berea in mana
iulian325
post Dec 28 2008, 11:15 PM
Post #1


100% BMW corupt
*****

Group: Insiders
Posts: 1,511
Joined: 25-May 06
From: IASI
Member No.: 307
Car: -
Engine: -



bine v-am regasit

anul acesta am intrat mai rar pe forum insa tot fan bmw am ramas

am reusit in vara asta sa-mi vopsesc ursul cu ajutorul unor amici, din pacate il folosesc tot mai rar deoarece pe langa fordul mondeo am luat si o octavia...

anul acesta numarul bmw-urilor aduse din afara a crescut calitatea lor fiind net superioara celor uzate de la noi insa paradoxal nu si calitatea cumparatorilor... astfel traficul s-a umplut de dobitoci care fantazeaza aiurea, fac acidente, apar la tv - toate acestea cu o conotatie negativa asupra marcii care o iubim...trist

va doresc un an mai bun
NOROC
si realizari pe masura aspiratiilor!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CRM112
post Dec 29 2008, 10:14 AM
Post #2


100% BMW corupt
*****

Group: Members
Posts: 1,094
Joined: 26-July 07
From: penthouse
Member No.: 1,040
Car: e34 FL dric
Engine: mm 143; trebuie ejectat



Asa e, masini multe, calitate ioc iar ultima tragedie (cu X5'ul pe şinele de tren) a desavarsit tabloul din pacate.

Ca sa fac si eu un bilant:

- am reusit sa iau masina de la reparat la sfarsitul lunii ianuarie pentru indreptat aripa si schimbat bara din urma accidentului cu autor necunoscut; reparatia e cam...incompleta dar...merge sad.gif
- am reusit sa pierd mult timp si multi bani incercand sa pun o cutie automata (asa cum a avut masina); pana la urma am ramas cu manuala si cu un ambreiaj intrat in coma (aproape mort), si un kit nou nouţ in casa pe care nu-l pot monta momentan.
- am reusit sa mai dobandesc o cheie pe inel pentru a accesa masina
- am schimbat volanul (de cand o am caut un volan frumos smile.gif )
- nu am reusit sa ma plimb cu ea cat as fi vrut; dar la 2 evenimente importante tot am ajuns biggrin.gif

Sanatate multa tuturor & multe clickuri pe bannerele cu reclame smile.gif

This post has been edited by CRM112: Dec 29 2008, 10:16 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TiL
post Jan 4 2009, 08:37 PM
Post #3


100% BMW corupt
*****

Group: Administrators
Posts: 8,476
Joined: 17-October 05
From: Bucuresti
Member No.: 7
Car: E28 525i
Engine: M30 2.5 147cp





Hop si eu cu paharul de vin in mana.
2008 m-a consumat foarte mult:

- am inceput cu schimbarea motorului in iarna. Multa munca, zile de concediu folosite, timp pe care as fi putut sa-l folosesc intr-un mod mai util. Dar asta e, totul pentru M30 biggrin.gif
- un an care mi-a mancat sufletul, inceput cu varul care arsese in explozie si care a scapat. Dupa 6 luni sora lui mai mica moare de cancer.
- un an de certuri cu "fosta" actuala... cine stie. Certuri care m-au facut sa nu ma concentrez mai deloc la serviciu.
- un an in care solicitarile la serviciu au crescut mult, mi s-a cerut mai multa responsabilitate dar am cam fugit de ea, ma simteam coplesit. Spre final lucrurile s-au asezat un pic, dar se anunta un inceput de 2009 in forta.
- un an in care incep sa apreciez mai mult familia, parintii (si ei parca au invatat sa ne aprecieze mai mult), fratii si consoartele lor. Si multele rude de la tara.
- un an incepand cu care masina nu mai e singura mea proprietate. Am reusit sa iau cu credit un teren la Saftica.

Un an incheiat cu sarbatori frumoase, multa zapada (accidentul cu baia sparta nu a reusit sa umbreasca prea mult vacanta).
Si cu o calatorie intr-o alta Romanie, mai buna decat Romania care am devenit noi. Am petrecut Revelionul in Bucovina ucraineana, o zona foarte frumoasa si totodata, se zice, cea mai bogata regiune a Ucrainei.
Nu trecea ora fara sa nu auzim pe Europa fm cateva SMS-uri care plangeau cat de greu se circula pe Valea Prahovei, deja stiam timpii pe care-i scoti pe fiecare portiune de drum. Din zecile de mesaje, unul singur a zis ceva gen "mai taceti si mergeti in alta parte, avem o tara mare si frumoasa".

Urmeaza 2009 in care imi pun mari sperante. Va doresc si voua la fel, iar dorintele sa vi se indeplineasca. An nou fericit!


--------------------
Inline 6 in a 5-er 4 ever
E28 528i, E39 525i touring, E39 520i touring, E53 X5 4.4i, E70 X5 3.0si, E46 318i

ex E39 520i exclusive, E39 525tds, E46 318d touring, E28 525i, E34 525i, E28 524td, E30 318i, E28 525i
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TiL
post Jan 1 2011, 06:23 PM
Post #4


100% BMW corupt
*****

Group: Administrators
Posts: 8,476
Joined: 17-October 05
From: Bucuresti
Member No.: 7
Car: E28 525i
Engine: M30 2.5 147cp



Am vrut sa postez acum un an dar m-am luat cu alte treburi.
Tocmai m-am intors acasa de la petrecerea prelungita de revelion smile.gif De vis, umbrit doar de un anumit aspect care m-a atins dar am reusit sa trec cu vederea spre dimineata. A urmat o zi de vis, umblat pe la manastire, mica drumetie pe un deal/munte, la stana, vizite la rude si prieteni.

Asadar, incepeam 2010 cu ganduri marete pe plan personal, perspective pe care le-am naruit, parte din motive obiective, parte din vina mea. Am investit mult efort, timp si ceva bani in acea directie. Acum o saptamana am reusit sa-mi acopar datoriile pe care le facusem. Dar moral, sentimental nu sunt reparat, ma consider chiar defect in clipa asta, iar 2011 il incep fara nici o perspectiva clara, fara nici un plan. Voi incerca sa-mi impun pe plan personal traiectoria indemnata mai degraba de feeling decat de perspective si calcule matematice. O sa fie destul de greu, tentatia din celalata parte e draceasca si deja am trait un esec din cauza i-am mai cedat si nu am reusit sa separ trecutul de viitor.

Astept triumful inimii asupra mintii si in parcul auto, nu vreau sa mai stau fara bmw, fie el si ca a doua masina. Sper sa se rezolve in ianuarie, dupa care incep problemele: reparatii si intretinere. Dar de multe ori mi se face dor sa lucrez la el. De sofat nu mai zic, am cam uitat cum e sa mergi cu BMW.

La serviciu nu pot sa-mi doresc un an mai bun decat 2010, intamplarea a facut sa fiu mutat pe un post mai decent si lejer in firma, dupa ce s-a inchis proiectul pe care lucram.

Pe plan financiar, daca tot am scapat de datorii, trebuie sa fac cumva sa iau un apartament in rate anul asta, cand presupun ca vor fi preturile cele mai mici. Daca ma apuc sa bag bani in BMW, nu o sa fie usor. Terenul din Saftica s-a dovedit cea mai proasta investitie, platesc doua rate mari pt el, iar valoarea lui a scazut f f mult.


La multi ani si un 2011 cat mai bun!


--------------------
Inline 6 in a 5-er 4 ever
E28 528i, E39 525i touring, E39 520i touring, E53 X5 4.4i, E70 X5 3.0si, E46 318i

ex E39 520i exclusive, E39 525tds, E46 318d touring, E28 525i, E34 525i, E28 524td, E30 318i, E28 525i
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xox
post Jan 1 2011, 07:06 PM
Post #5


Beer Powered
*****

Group: Members
Posts: 2,699
Joined: 9-October 06
Member No.: 460
Car: E36
Engine: M43B16



Daca ma apuc sa fac si eu un bilant, ar fi chiar infiorator. Pentru mine.

Nu stiu de ce dar dimineata m-am trezit bine smile.gif M-am trezit fericit. Nu sunt unde mi-as dori sa fiu, dar m-am trezit fericit.

Simply put, I can be all I want and need to be. I just had to act on it.


--------------------
Ex: M10B18(Pierburg)/18(L-Jetronic)/18(Pierburg)/M43TUB19/M20B20
Go to the top of the page
 
+Quote Post
brown.shark
post Jan 1 2011, 11:22 PM
Post #6


100% BMW corupt
*****

Group: Members
Posts: 1,111
Joined: 18-February 07
Member No.: 659
Car: e 28
Engine: m 21





copii, daca sunteti sanatosi, si voi si ai vostrii, asta e nr.1 !!!
belele au fost, or sa mai fie, nu mor caii cand vor cainii, ne-om descurca si anul asta si le-om birui p toate....
totul e sa gandesti pozitiv.....chiar daca orizontul e gri inchis cu cretinii astia....si ne-au bagat in datorii sa ne treaca si d foame si d sete....

TiL - nu conteaza valoarea terenului, il ai, e al tau, oricum cand dau ghioceii te duci si-ti faci un gratar la mosie si esti apropitar... thumbup.gif party.gif drinks.gif dance2.gif beach.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomado e28 owner
post Jan 1 2012, 05:02 PM
Post #7


100% BMW corupt
*****

Group: Members
Posts: 1,452
Joined: 21-September 08
From: Oradea
Member No.: 1,803
Car: ex e28, actual C70
Engine: 2.4i 170cp



Inceputul lui 2012 m-a gasit cu niste obiective importante indeplinite. Mai putin pe plan sentimental, dar asta e, mergem inainte. Sanatosi sa fim! Macar viitorul e mai conturat decat inainte. Trecerea timpului e continua si ireversibila, pesimismul si descurajarea ar face doar sa inrautateasca lucrurile, asa ca nu pot fi permise tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TiL
post Dec 27 2012, 09:51 PM
Post #8


100% BMW corupt
*****

Group: Administrators
Posts: 8,476
Joined: 17-October 05
From: Bucuresti
Member No.: 7
Car: E28 525i
Engine: M30 2.5 147cp



A trecut un an la inceputul caruia nu am avut chef sa scriu nimic. Si in urma caruia nu prea-mi vine a scrie nimic. Nu suna bine... cred ca trebuie sa ma vada un doctor.
Sau sa fac naiba ceva. Ceva mai mult decat trimis mailuri, completat exceluri si tocat nervi la serviciu. Ceva mai mult decat tocat timp si bani de dragul unor fieratanii.

O invatatura din anul ce a trecut: sa nu contez pe ajutorul nimanui cand vreau sa-mi pun in practica un vis ce-l cred realizabil. Nici macar (sau poate mai ales nu) pe ajutorul parintilor, care nu vad lucrurile in felul in care le vedem noi, le vad din perspectiva viselor pe care si le facusera ei pentru noi, vise in care rareori ne regasim. Daca nu am toate cele necesare sa pun eu in practica acel plan/vis , fara sa implic pe altii, mai bine renunt din start.


--------------------
Inline 6 in a 5-er 4 ever
E28 528i, E39 525i touring, E39 520i touring, E53 X5 4.4i, E70 X5 3.0si, E46 318i

ex E39 520i exclusive, E39 525tds, E46 318d touring, E28 525i, E34 525i, E28 524td, E30 318i, E28 525i
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bartro
post Dec 28 2012, 09:20 AM
Post #9


zijdelings geïnteresseerd
*****

Group: Super Moderators
Posts: 7,950
Joined: 14-January 07
From: around here
Member No.: 530
Car: 114 2002 / E12 528
Engine: M10 100cp / M30 165cp



QUOTE (TiL @ Dec 27 2012, 09:51 PM) *
O invatatura din anul ce a trecut: sa nu contez pe ajutorul nimanui cand vreau sa-mi pun in practica un vis ce-l cred realizabil. Nici macar (sau poate mai ales nu) pe ajutorul parintilor, care nu vad lucrurile in felul in care le vedem noi, le vad din perspectiva viselor pe care si le facusera ei pentru noi, vise in care rareori ne regasim. Daca nu am toate cele necesare sa pun eu in practica acel plan/vis , fara sa implic pe altii, mai bine renunt din start.

Ma regasesc in cea ce ai scris aici. Traiesc cu impresie ca, daca vrei sa faci ceva, trebuie s-o faci singur.
Din pacate nu reusesc sa am toate conditiile si nici macar ambitie necesare.
Dar, am avut si surprize placute anul asta de la oameni care au devenit prieteni intre timp.


--------------------
Black heart scarring darker still
To keep up with me
You've got to walk like a panther tonight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alex230ro
post Dec 28 2012, 09:28 AM
Post #10


100% BMW corupt
*****

Group: Insiders
Posts: 4,458
Joined: 18-October 05
Member No.: 15
Car: E30
Engine: M42





Una peste alta nu am de ce sa ma plang,am un job am unde sa stau,poate ca mi-as fi dorit sa inchid imprumuturile si sa stau linistit,as fi vrut sa iau un urs pentru mine dar momentan nu se poate,abia plimb compactul sambata si duminica smile.gif cine stie poate la anul se mai schimba ceva.La regrete pot sa zic si ca nu am mai ajuns pe la circ,ca nu am mai trecut deloc pe la Interceptor..

This post has been edited by alex230ro: Dec 28 2012, 09:30 AM


--------------------
cotetz 1,8is
cazan 140i
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Halogen
post Jan 1 2013, 12:28 AM
Post #11


100% BMW corupt
*****

Group: Members
Posts: 1,032
Joined: 5-June 11
From: Bucuresti
Member No.: 17,575
Car: BW E39 530D
Engine: M57



La multi ani multa sanatate si la cat mai multe realizari pe anul 2013.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
bartro
post Jan 1 2013, 12:20 PM
Post #12


zijdelings geïnteresseerd
*****

Group: Super Moderators
Posts: 7,950
Joined: 14-January 07
From: around here
Member No.: 530
Car: 114 2002 / E12 528
Engine: M10 100cp / M30 165cp



QUOTE (Halogen @ Jan 1 2013, 12:28 AM) *
La multi ani multa sanatate si la cat mai multe realizari pe anul 2013.

Noroc! Pana acuma arate bine, 2013 smile.gif


--------------------
Black heart scarring darker still
To keep up with me
You've got to walk like a panther tonight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TiL
post Jan 1 2013, 10:57 PM
Post #13


100% BMW corupt
*****

Group: Administrators
Posts: 8,476
Joined: 17-October 05
From: Bucuresti
Member No.: 7
Car: E28 525i
Engine: M30 2.5 147cp



offtopic.gif


--------------------
Inline 6 in a 5-er 4 ever
E28 528i, E39 525i touring, E39 520i touring, E53 X5 4.4i, E70 X5 3.0si, E46 318i

ex E39 520i exclusive, E39 525tds, E46 318d touring, E28 525i, E34 525i, E28 524td, E30 318i, E28 525i
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bartro
post Dec 31 2013, 11:42 AM
Post #14


zijdelings geïnteresseerd
*****

Group: Super Moderators
Posts: 7,950
Joined: 14-January 07
From: around here
Member No.: 530
Car: 114 2002 / E12 528
Engine: M10 100cp / M30 165cp





Aproape s-a terminat si 2013.

Cred ca o sa ramana in amintirea mea ca un an plin de proteste. Taxa mediu, Rosia Montana, Pungesti, jandarmi, si la finalul anului un cado de craciun: gratiere si imunitate si lobby.
Guvernul USL asteptat de multe lumea isi arata fata adevarata din ce in ce mai mult, si nu imi place.

Proteste si in Egipt, Turcia, Ucraina. Parca peste tot fierba. Syria.

Nu am participat la nici un protest. Zicea media ca acolo sunt hipsteri din centrul veche care au avut chef de facut scandal fara sa stie despre ce e de fapt vorba. Cuvantul golani folosit de Iliescu a zarit in mintea mea. Inca se folosesc de metode consacrate.

Am avut insa sansa sa vizitez Rosia Montana, si am vazut ce inseamna un sat cumparat de o companie. Cladiri, cimitire, mine, locuitori.

Si asa ajung la realizari. Ma bucur mult ca am reusit sa fac o calatorie pe motocicleta prin Romania. Peste 2000 de km pe batranul Kawa, Bucuresti, Vatra Dornei, Bistrita, Cluj (mi s-a confirmat ca e un oras dubios smile.gif ), Chelie Turzii, Rosia Montana, Deva, Hunedoara, Cheile Nerei, Cazanele Dunarii, foarte frumos, mai vreau.

Nu am reusit sa vizitez Londra din pacate, cum ne am propus. Ramana pe alta data. Motivul insa e unul de bucurie, daca totul merge bine, la anul vom fi cu 4.

Pe plan profesional a fost iar un an (prea) linistit. Ma bucur ca la final am apucat sa merg urgent in SUA pentru munca de pompier, cum zicem noi aici. Ma bucur pentru ca am putut dovedi angajamentul meu profesional, si ma bucur pentru ca am apucat sa vad cat in pic dintr-un colt din SUA. Am fost mereu SUA-sceptic, dar am vazut acolo peisaje foarte faine, natura.. totul e pe o scara mai larga, mai curata, mai linistita. Cu Americani nu am avut de aface, si raman rezervat smile.gif

Dupa accidentul cu Yaris la finalul anului trecut am fost nevoiti sa schimbam si masina sotiei (yes!). E12 este in curs de refacere. As vrea sa spun restaurare, dar nu cred ca o sa iese ceva demn definitiei 'restaura'. Pe o parte imi pare rau, pe de alte parte nu pot sa ma intind financiar foarte mult pentru o masina relativ banala. Macar o tin pe drum. Daca nu faceam nimic anul asta, nu mai merita.

Anul viitor am mult de munca. Ca mereu, va fi greu sa gasesc echilibriu acceptat intre 'vrea'si 'vrem'.




--------------------
Black heart scarring darker still
To keep up with me
You've got to walk like a panther tonight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Halogen
post Dec 31 2013, 02:51 PM
Post #15


100% BMW corupt
*****

Group: Members
Posts: 1,032
Joined: 5-June 11
From: Bucuresti
Member No.: 17,575
Car: BW E39 530D
Engine: M57



Pai sa fac si eu un bilant pe 2013
-Am reusit sa gasesc un job foarte bun mai ales la inceput de cariera unde nimeni nu te baga in seama.
-Am salvat un e28 de a merge la remat si inca invarte roata si o sa mai invarta.
-Am luat un alt e28 la oferta care imi place si acum si ma bucur ca ajuns la mine e o masina inchegata
-Am luat iarasi teapa cu un un e21 primu a fost prea copt de rugina de data asta este un 323i cu botu orientat spre dreapta asta este.
-Am spart iarasi bani pe piese si pe jante si nimic nu e calumea
-Nu am reusit sa-mi gasesc linistea cu o masina, sau sa fac o masina cap coada parca sunt intr-un continu proces de schimbare. Cel putin nu`mi bat joc de ele le schimb piese etc
-M-am pricopsit cu o rata la banca pe 3 ani si numar bani si constat ca`s putini si mai imi trebuiesc...
-Dejea s-au adunat 3 masini dar toate sunt rable cel putin 2`s cazane
-In concluzie 2013 un an furtunos plin cu bune si cu rele multumesc lui dumnezeu ca ma ferit de boli si alte accidente
Pentru 2014
-Sa anunta un an mai feroce inca in sufletul meu nu am liniste cu o masina calumea
-Sunt in dubi de a face e21le sau sa scap de el
-"Parcul auto" e dejea mult prea mare si mai trebuie redus
-Nu stiu de ce am o slabiciune in suflet pentru e21 incredibil de mare nu pot sa-mi deau seama de ce.
-As lua o masina sa termin tot balciu asta sa ma calmez dar ma enerveaza impozitu si asigurarea prea mare 730i e32
-Sper sa fiu sanatos in anul ce urmeaza sa va gasesc la fel de sanatosi , plini de viata si fara evenimente nasoale
-Cu cei care m-am ciondanit nu port ura sau chesti de genu le doresc un an plin de realizari si fericire asa sunt eu mai idiot
-Si in ziua de cumpana fac calcule pentru piese si alte prostii in loc sa ma bucur eu tot la fiare ma gandesc dejea devine o boala.
-Fiind berbec de fire stau cam prost la capitolul rabdare si ma arunc cu capu aiurea si fac numa prostii
-XoX inca nu ma iubeste...nu stiu ce sa`i fac sa`i pic in gratie poate sa mai zic ceva de e30u lui biggrin.gif
-Sper ca anul 2014 sa fie un an mai linistit din toate punctele de vedere. Sa ne vedem cu bine in noul an 2014 LA MULTI ANI!

This post has been edited by Halogen: Dec 31 2013, 03:01 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xox
post Jan 1 2015, 06:51 AM
Post #16


Beer Powered
*****

Group: Members
Posts: 2,699
Joined: 9-October 06
Member No.: 460
Car: E36
Engine: M43B16



Si inca un an.

Bilant de an cu berea in mana:

- m-am orientat catre network security (si nu prea ies bani din asta, cel putin nu aici in tara dar mi se pare fun, vedem noi mai incolo)
- xox-ul moare in parcare (cum dzeu sa nu gasesc un 184VD in toata tara)
- gagica-i la 1600km distanta (ceea ce nu-i chiar asa rau cum suna, e ca un fel de test)
- telefonul s-a blocat pe lowest volume possible (groaznic, nu ma inteleg cu nimeni, zilele astea il schimb)
- stau iar de vorba cu Halogen, o fi el zapacit dar tot ramanem prieteni
- l-am sunat pe Mihai (amd), si-atunci doar ca sa-l intreb de mancare
- cu Lucian n-am mai vorbit de mult, nici cu Bart
- de Iulian chiar nu mai stiu nimic, ma intreb ce mai face merc-ul lui

Una peste alta, a mai trecut un an biggrin.gif va doresc doar sanatate, cu restul va descurcati voi tongue.gif


--------------------
Ex: M10B18(Pierburg)/18(L-Jetronic)/18(Pierburg)/M43TUB19/M20B20
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bartro
post Jan 1 2015, 12:40 PM
Post #17


zijdelings geïnteresseerd
*****

Group: Super Moderators
Posts: 7,950
Joined: 14-January 07
From: around here
Member No.: 530
Car: 114 2002 / E12 528
Engine: M10 100cp / M30 165cp



Cam asa e, a mai trecut un an.

2014 a fost anul in care am primit in familia pe a 2-a fiica noastra. Bucurie. Dar si probleme, multe, mici, cu 2 copii. Si asa s-a dus anul, rezolv ceva, apara alceva. Si toate tensiuniile astea nu fac bine nici relatiile intre oameni mari. Sper sa fie 2015 anul in care ne mai asezam un pic la loc si in care ne gandim despre viitor.

Si poate mai reusesc si sa mai pun in circulatie niste rable, am 5, merge 1.

As vrea sa am si mai mult timp pentru prieteni. Si pentru distractie, si in caz de ajutor. Cred ca odata am fost la bere in 2014.

Si as vrea sa fac un drum lung pe motocicleta prin tara.

La multi ani!


--------------------
Black heart scarring darker still
To keep up with me
You've got to walk like a panther tonight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xox
post Jan 3 2016, 06:28 PM
Post #18


Beer Powered
*****

Group: Members
Posts: 2,699
Joined: 9-October 06
Member No.: 460
Car: E36
Engine: M43B16





Inca un an. Cu intarziere, dar cu berea in mana, sa facem bilantul:

- gagica e tot la 1600km
- bmw-ul merge bine, mai am cate ceva de bibilit la el dar merge ca un campion
- mi-am dat seama ca nu urasc suspensia sport, urasc primaria ca nu repara strazile..
- xox-ul traieste dar actualul proprietar nu l-a luat inca la fisc pe numele lui
- am vorbit si anul trecut cu Halogen, in continuare a ramas zapacit dar simpatic
- n-am mai apucat sa vorbesc prea mult cu nimeni iarasi, dar am urmarit proiectele AMD pe facebook si aventurile lui Mihai tot acolo
- tot la network security am ramas, nu mi se mai pare asa interesant, e de-a dreptul boring

Si iarasi, a mai trecut un an. Ca de obicei, va urez sanatate, ca va descurcati voi cu restul biggrin.gif


--------------------
Ex: M10B18(Pierburg)/18(L-Jetronic)/18(Pierburg)/M43TUB19/M20B20
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alex230ro
post Jan 3 2016, 09:38 PM
Post #19


100% BMW corupt
*****

Group: Insiders
Posts: 4,458
Joined: 18-October 05
Member No.: 15
Car: E30
Engine: M42



QUOTE (alex230ro @ Dec 28 2012, 09:28 AM) *
Una peste alta nu am de ce sa ma plang,am un job am unde sa stau,poate ca mi-as fi dorit sa inchid imprumuturile si sa stau linistit,as fi vrut sa iau un urs pentru mine dar momentan nu se poate,abia plimb compactul sambata si duminica smile.gif cine stie poate la anul se mai schimba ceva.La regrete pot sa zic si ca nu am mai ajuns pe la circ,ca nu am mai trecut deloc pe la Interceptor..

ce am zis mai sus ramane valabil doar ca
-am urs dar face nani in garaj din lipsa de timp si chef sa ma ocup de el
-compactul merge zilnic
smile.gif a parca as mai lua un urs,sau un 4x4 laugh.gif


--------------------
cotetz 1,8is
cazan 140i
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xox
post Jan 3 2016, 11:11 PM
Post #20


Beer Powered
*****

Group: Members
Posts: 2,699
Joined: 9-October 06
Member No.: 460
Car: E36
Engine: M43B16



Fix asta am vorbit cu Halogen in seara asta, ca vreau si eu 4x4... Am sa caut tot un B2500 sau ceva similar, tin neaparat sa fie cu bena.


--------------------
Ex: M10B18(Pierburg)/18(L-Jetronic)/18(Pierburg)/M43TUB19/M20B20
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 





Google
 
RSS Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 04:56 PM