IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> minim 10 chestii care le urasti in romania, si 10 care te fac sa o iubesti
Rating 5 V
INTERCEPTOR
post Oct 25 2009, 11:57 AM
Post #1


me,love,ciupacabra
*****

Group: Members
Posts: 4,273
Joined: 23-October 05
From: ROMANIA
Member No.: 50
Car: 3.0, 2000,2800CS,2500
Engine: M 30 si 1 M10



1 tiganii
2conducatorul tari ....care l am si votat
damm ce retard am fost sa cred in el
3politia
4 procurori judecatori
5 administratiile locale primarii si felul in care si fac reaba
6 oameni care lucreaza la misto si si bat joc de bani publiici
7 romani care te fura,prin service reprezentante prin banci ,,care te inseala te mint si isi bat joc de increderea ta
8 gropile din trotuar si caile de rulare cu masina
9 mizeria enorma din oras serviciile de salubritate
10 impotenta institutiilor statului
11 lipsa de respect pt invatamant ,sanatate,agricultura si societate
12 incompetenta celor care sutn in posturi de mare imortanta
13 lipsa de respect pt natura
14 lipsa de respect si dezinteresul pt monumentele care le avem prin tara
15 lipsa turismului
16 lipsa drumurilor si a auto strazilor
17 timpul pierdut in trafic prin oras
18 felul in care smecheri cu bani ne trateaza
19 lipsa sigurantei si a increderi in politie
20 lipsa totala de interes pt dezvoltarea rurala
21 urasc gara de nord si restul garilor care arata ca niste catacombe imi e scarba si rusine cu romania actuala
22 urasc mc donald si alte porcari de fast food uri
desi ma mai duc la mc sa mi iau inghetata cu caramel
23 pt muzica proasta care a prostit jumate de tara (manele)
24 lipsa viitoturului in tara asta ma sperie rau..mai ales pt copii ..mai putin pt mine
25 firele de curent de net si de telfon care te sufoca cand te uti la aviioane sau dupa pasarici
26 pitipoancele si goana femeilor dupa barbati potenti financiar
27 barbati care alearga dupa femei cu bani
mm tot imi vin .fac pauza sa vad ce mai spune ti si voi


pt ce iubesc romania
1pt oameni calzi si de bun suflet care au mai rmas prin orase si pe la tara in marea majoritate
2 pt mancare buna:PP a noastra
3 pt gustul fructelor si al legumelor
4pt aroma campului si mirosul pamantului ...care se mai lucreaza pe ici colo
5 marea care dupa mine e pe primul loc
,dar aici nu conteaza numerotatia
6 muntele
7 restul peisajelor
8 fetele frumoase
nu prea mai imi vin in cap ma straduiesc..imi vin in cap tot alea care le urasc....of mai complectati voi ce mai avem frumos

This post has been edited by INTERCEPTOR: Oct 25 2009, 12:00 PM


--------------------


Uploaded with ImageShack.us
girls allowed
Go to the top of the page
 
+Quote Post
316i
post Oct 25 2009, 07:57 PM
Post #2


Road Runner
*****

Group: Members
Posts: 3,336
Joined: 17-October 05
From: La dreacu'
Member No.: 9
Car: BMW E30 08/90
Engine: 08/94 M42 318iST



Eu nu iubesc rromania, nu ma tine nimic aici, ma pish pe ea de tara.


--------------------
16 valves, 24 hours a day, 1bar boost. A vulgar display of power. Making boost since 30-06-2008.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomado e28 owner
post Oct 25 2009, 09:31 PM
Post #3


100% BMW corupt
*****

Group: Members
Posts: 1,452
Joined: 21-September 08
From: Oradea
Member No.: 1,803
Car: ex e28, actual C70
Engine: 2.4i 170cp





Acum nici chiar asa. N-o fi asta tara ideala, dar eu unul cunosc multe persoane si locuri ce ma leaga de RO. Daca stiti vreo tara perfecta, sa ma anuntati si pe mine smile.gif Pana una-alta, incerc sa-mi fac datoria aici. Am zis pe alte topicuri ce ma irita. Chiar acum n-am timp sa le insirui din nou.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
io's®
post Oct 25 2009, 10:16 PM
Post #4


.
*****

Group: Super Moderators
Posts: 5,955
Joined: 31-October 05
From: Bucureşti
Member No.: 72
Car: .
Engine: .



mowgli.. nu se potriveste titlul topicului cu primul post.... 27 chestii pt care urasti tara si 8 pt care o iubesti laugh.gif


--------------------
"PUTEREA BATE CUPLU PT CA TOT TIMPUL VEI GASI O TREAPTA INFERIOARA UNDE SA O PUI"
"BMW E PENTRU DRUMURI LUNGI PE CARE SA LE FACI MAI REPEDE DECIT ORICINE PE SOSEA, SA MERGI TARE SI PE AUTOSTRADA SI PE SERPENTINE SI SA -I DAI 200 SI LA DEAL SI LA VALE"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
316i
post Oct 26 2009, 08:58 AM
Post #5


Road Runner
*****

Group: Members
Posts: 3,336
Joined: 17-October 05
From: La dreacu'
Member No.: 9
Car: BMW E30 08/90
Engine: 08/94 M42 318iST



QUOTE (tomado e28 owner @ Oct 25 2009, 09:31 PM) *
Acum nici chiar asa. N-o fi asta tara ideala, dar eu unul cunosc multe persoane si locuri ce ma leaga de RO. Daca stiti vreo tara perfecta, sa ma anuntati si pe mine smile.gif Pana una-alta, incerc sa-mi fac datoria aici. Am zis pe alte topicuri ce ma irita. Chiar acum n-am timp sa le insirui din nou.


Nu e vorba de o tara perfecta dar cum rromania e cu 50 ani in urma tarilor civilizate...


--------------------
16 valves, 24 hours a day, 1bar boost. A vulgar display of power. Making boost since 30-06-2008.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sorin
post Oct 26 2009, 09:48 AM
Post #6


100% BMW corupt
*****

Group: Insiders
Posts: 1,580
Joined: 20-October 05
From: Bucuresti
Member No.: 37
Car: E46 Schwarz2
Engine: mic dar viguros





te rog sa emigrezi atunci impreuna cu cei ce o distrug


--------------------
To the aiiiiiiirport
Go to the top of the page
 
+Quote Post
316i
post Oct 26 2009, 02:43 PM
Post #7


Road Runner
*****

Group: Members
Posts: 3,336
Joined: 17-October 05
From: La dreacu'
Member No.: 9
Car: BMW E30 08/90
Engine: 08/94 M42 318iST



Daca tu ai nevoie de atat de putin ca sa te simti bine si nu te deranjeaza toata prostia colectiva de care te lovesti zi de zi te felicit. Nu este si cazul meu si nu pot sa ma multumesc cu atat.
Daca ar pleca cu adevarat toti "cei care o distrug" atunci nu as mai avea nici un motiv sa fiu revoltat. Dar retardarea este din ce in ce mai mult in floare si nu se va schimba nimic.


--------------------
16 valves, 24 hours a day, 1bar boost. A vulgar display of power. Making boost since 30-06-2008.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TiL
post Oct 26 2009, 06:34 PM
Post #8


100% BMW corupt
*****

Group: Administrators
Posts: 8,476
Joined: 17-October 05
From: Bucuresti
Member No.: 7
Car: E28 525i
Engine: M30 2.5 147cp



Ma revolt si eu cand aud voci de-astea, "urasc romania", "nu am ce cauta aici". Pai fugiti fratilor, nu stiu ce va tine, ca posibilitati sigur se gasesc.

Nu pot sa ma dau exemplu ca mod de viata, ca ma consider si eu expatriat. Dar asta din vina mea, ca am acceptat sa raman in Bucuresti in loc sa traiesc mai sarman la buzunare dar mai bogat cu duhul, pe meleagurile natale.

De ce iubesc Romania, pentru ca sunt inca un copil care nu poate sa stea prea mult departe de casa, de prietenii din copilarie si de zecile de rude, care se bucura in modul cel mai sincer cand te vad. E frumos afara, am iesit destul de putin, am fost in locuri frumoase, dar nicaieri nu-i ca acasa.

As gasi mii de motive sa o urasc, daca m-ar mai interesa politica si alte nebunii (numai cand auzi ce reprezentanti avem in parlamentul european te crucesti si cu picioarele). Dar nu le caut.


Ca sa te simti bine.... e nevoie de incredibil de putin, material vorbind. Restul sunt doar fitze.


--------------------
Inline 6 in a 5-er 4 ever
E28 528i, E39 525i touring, E39 520i touring, E53 X5 4.4i, E70 X5 3.0si, E46 318i

ex E39 520i exclusive, E39 525tds, E46 318d touring, E28 525i, E34 525i, E28 524td, E30 318i, E28 525i
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomado e28 owner
post Oct 26 2009, 06:34 PM
Post #9


100% BMW corupt
*****

Group: Members
Posts: 1,452
Joined: 21-September 08
From: Oradea
Member No.: 1,803
Car: ex e28, actual C70
Engine: 2.4i 170cp



INTERCEPTOR: de acord cu vladut
daca as avea posibilitati as pleca instant.
insa nu as pleca daca nu ar fi cateva mii de nenorociti care fura si care sunt in functii mari si s bat joc de noi
in alta ordine de idei
maica mea a fost la piata .a cumparat de la un taran un sac cu 10 kg de gogonele si de la un tigan din piazat un sag de gogosari de 10 kg.acasa le a cantarit asa de idee ca i se parea ca ala de gogosari e mai usor
ce sa vezi gogonelele de la taran 10 kg si 200 grame si gogosari de la cioara aia nenorocita 6 kg 800 grame
cu asemena oameni va place vad sa traiti??e mie nu
si o sa ramanem mereu cu 50 de ani in urma.
muee la tigani la politie si la cei ce ne conduc spre prapastie si celor care vor raul tari
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomado e28 owner
post Oct 26 2009, 08:02 PM
Post #10


100% BMW corupt
*****

Group: Members
Posts: 1,452
Joined: 21-September 08
From: Oradea
Member No.: 1,803
Car: ex e28, actual C70
Engine: 2.4i 170cp





INTERCEPTOR: fite fite.eu vreau fitze.imi doresc ceva mai mult pt mine.nu vreau sa fiu condus de niste retarzi.sa tariesc de pe o zi pe alta.
am stat foarte mult in afara
italia 6 luni germania de multe ori si cam 2 3 saptamani franta 3 luni....
nu e vb ca vreau fite pt mine
ca mie mi se rupe .am ce sa mananc am masina nu ma vait si nu fac nici o fita.e vb ca nu ma intereseaza binele meu..ci binele tari.daca voua va e bine personal atunci puteti sa muriti fericiti. mie oricat de bine mi-ar fi daca ma uit in jur vad raul
de aia moare romanul de prostie si superficialitate
pacat cu asemenea atitudine ne vom intoare la case de chirpici si peste 50 de ani:(
eu mi-as fi dorit mai mult pt oamenii de la sate si de la orase....dar nu pot.ca as face. cui ii e bine sa-i fie ..sunt fericit ca mai aud ca sunt si oameni fericiti.insa eu nu urasc tara pamantul
ci ce au facut astia din ea.si cum ne conduc
daca nu intelegeti ce vreau sa spun mai intrebati ma si va raspund....iubesc tara asta si nu as pleca de aici niciodata.dar daca o mai tine asa in 3 4 ani o sa ma scarbesc de tot
si asa bucurestiul e plin de scarbe de invidiosi de ranchiunosi si de oameri rai...cel mai probabil ma mut undeva la tara...da in nici un caz nu voi mai vrea sa stau intr o casa de chirpici ca era frumos cand am cpilarit...conditii si anul 2000 nu anul 1800
da noua ne place sa fim cu un secol in urma omeniri si a evolutiei....nu prea-mi place evolutia masinilor bmw...da macar am la ce sa ma intorc tot ceva bun
noi ca romani am murit prin decembrie 89 aia care au fost ca sa ne fie mai bine.nu ca sa ne intoarcem de unde am plecat
asta e parerea mea
de aia am pus topicul sa discutam. sa ne spunem parerile
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TiL
post Oct 26 2009, 08:27 PM
Post #11


100% BMW corupt
*****

Group: Administrators
Posts: 8,476
Joined: 17-October 05
From: Bucuresti
Member No.: 7
Car: E28 525i
Engine: M30 2.5 147cp



QUOTE (tomado e28 owner @ Oct 26 2009, 08:02 PM) *
pacat cu asemenea atitudine ne vom intoare la case de chirpici si peste 50 de ani:(


he he, eu visez la casa de pamant. Se tot vorbeste de case ecologice, vin altii si spun alea nu-s ecologice. Si au dreptate, ca sunt facute din tot felul de materiale care luate la bani marunti tot dubioase sunt.
Spunea unul pe un alt forum ca a venit un francez sa-i ceara cateva zeci de case ecologice aici, dar cand i-a dat asta lista de materiale folosite, l-a facut francezul cu ou si cu otet.

Deci da, pacat ca noi o sa vrem sa ne intoarcem la case de pamant abia peste 50 de ani.


--------------------
Inline 6 in a 5-er 4 ever
E28 528i, E39 525i touring, E39 520i touring, E53 X5 4.4i, E70 X5 3.0si, E46 318i

ex E39 520i exclusive, E39 525tds, E46 318d touring, E28 525i, E34 525i, E28 524td, E30 318i, E28 525i
Go to the top of the page
 
+Quote Post
INTERCEPTOR
post Oct 27 2009, 11:04 AM
Post #12


me,love,ciupacabra
*****

Group: Members
Posts: 4,273
Joined: 23-October 05
From: ROMANIA
Member No.: 50
Car: 3.0, 2000,2800CS,2500
Engine: M 30 si 1 M10



eu stiu ca e calduroasa casa de chirpici..insa nu prea arata bine.si daca vine valul adio casa.eu am fost la tara..in multe locri dn tara .am avut niste campanii cu o fundatie.si am batut tara in lng si n lat
si nu mi plac casele de chirpici care stau sa cada cu 4 5 copii care se joaca in noroi si s murdari si amarati.daca tie iti place tie asta til iti doresc sa devii presedinte sa ne bagi pe toti in noroi si mizerie
daca esti asa superficial atunci soo be it
eu nu s asa ca tine
eu imi doresc o casa decenta dar nu din paie si pamant casa normala cu conditi cu banie si bucatarie cu incalzire in curtea aia sa nu te afunzi in norori cand te joci sau cand iesi la strada
pe strada sa nu fie noroaie si sa stai cu cizme de cauciuc ...sa fie asfalt cu flori cu ..ce dracu ma agit atta ca voua va place mizeria si saracia.....
mie imi place la tara da nu in norori si saracie
cand dracu o sa intelegeti ca suntem niste tampiti in urma cu zeci de ani
daca nu aveam ocazia sa ies in lume
si sa vad cum arata SATELE de acolo mi ar fi plact si mie si as fi zis ca asa traieste toata lumea ca noi
in mizerie si in case vai mama lor....imi e rusine de tara asta...de 20 de ani nu s a facut nimic.pe la tara pe ici colo mai e cate o casa frumoasa ...dar cu iesirea in noroi sa f** toti primari si toti nenorociti care ne imprimat in cap ca tre sa murim prosti si saraci
am pus niste poze.de la niste case de la tara
una f draguta in care mi ar fi placut sa stau si una mai putin draguta....la cele groaznice de sarace pur si simplu nu vroiam sa le fac poza si refuzam sa cred ca mai exista acolo

drumul pe care a fost super daca se poate spune ca un drum cu noroi si gropi e ok.insa in satul de dinainte erau din 10 strazi 10 impracticabile pt masina fara cauciuce de iarna sau cu tine sau masini mari....carutele si tractoarele erau in voia lor...insa nu mai zic ca era stratul de 8 cm de noroi pe drumul judetean ca mai ieseau oameni de pe acolo....m am plimbat cu carut imi place ....dar pe camp nu prin oras si nu pe strazi in care si calul se opintea sa scoata caruta cand se afana in noroi

si va pun si cateva poze dintr un SAT DE FAPT ERA CA UN FEL DE ORASEL din germania la aia nu exista frumusetea care o avem noi de chirpici si nori.
ca pozele cu satele din franta si italia nu le gasesc:(( desi nici nu cred ca le mai am...

in poza 1898 se vede satul si se vede f bine drumul ...pe care mergeam.

posibil nemtii sa fie prosti ca au condiitii dastea si noi destepti...cred ca nemti nu apreciaza noroiul gunoaiele si mizeria incultura si prostia si s niste idioti ca si trimit copii la scoala si ai au curati...eu m am juat cu vre o 4 5 pusti acolo..erau mai curati ca mine...imi era rusine cand ma gandeam cum e la noi la SAT
futui saracia masi si nenorociti care3 ne tin in gunoi si mizerie si prostie


sa mi spuneti ve rog ce nu va placele la pozele din germania....ps nu le pun pe toate credeti ma ca au si ei niste peisaje superbe si nu t eplictisesti..ca nu au mare si femei frumoase e alta poveste:P
Attached thumbnail(s)
Attached Image
Attached Image
 


--------------------


Uploaded with ImageShack.us
girls allowed
Go to the top of the page
 
+Quote Post
INTERCEPTOR
post Oct 27 2009, 11:23 AM
Post #13


me,love,ciupacabra
*****

Group: Members
Posts: 4,273
Joined: 23-October 05
From: ROMANIA
Member No.: 50
Car: 3.0, 2000,2800CS,2500
Engine: M 30 si 1 M10



cei care mi spuneti ca e bine aici...cred ca va trebui sa le spuneti la aia care nu au iesit niciodata din miizeria de romania..poate aia va cred ca e bine in noroaie gunoaie rostie si case care stau sa cada pe tine////


ps a mea s a crapat rau si cred ca o sa se rupa in 2 3 ani daca nu fac ceva..si din nou a plouat in pat/:PP insa nu ma der ..o sa ma sui pe casa sa repar tabla:PP

cel mai mare gard care l am vazut in germania in satul ala avea cred 140 cm sau maxim 150..la unele curti era gardul cam de 80 100cm si cat mai golas sa se vada florile si toata curtea frumos...damm sad.gif( iar sunt suparat ca noi nu putem si nu vrem si suntem multumiti cu saracia si prostia in care ne tin astia
poza 1964 am fost intr un sat vecin sa iau bmw ul ...am uitat de gropi total in tara aia...or fi extraterestri si nu oameni ca noi?? ps ei nu mai trag la plug cu calul sau cu bou de ani de zile .sutn mult mai eficienti..da noua ne place rustic...desi se poate combina rusticul cu tehnologia.insa suntem impotriva a orice e bun si mai eficient

prin satele alea am gasit si un castellll era ziua a nu stiu ce fruct..se servea fructe vin rosu cald carnati bere...era asa civilizat si frumos...iinsa am ajuns f tarziu si nu am mai putut viziona castelul...care era inconjurat de 4 metri latime de apa si un podulet peste el...superbb superb:((
in poza 2022 era curtea vecinului nostru care avea un gard care nici nu se prea vedea:P isi facuse el pe acolo poteci castute de lemn unde sa stai .adusese pietre de munte facuse si un lacusor cu o fanata cu cascada.un prost in loc sa tina noroiul si vaca in fata usii el a facut numai tampenii dastea


--------------------


Uploaded with ImageShack.us
girls allowed
Go to the top of the page
 
+Quote Post
INTERCEPTOR
post Oct 27 2009, 11:23 AM
Post #14


me,love,ciupacabra
*****

Group: Members
Posts: 4,273
Joined: 23-October 05
From: ROMANIA
Member No.: 50
Car: 3.0, 2000,2800CS,2500
Engine: M 30 si 1 M10





cei care mi spuneti ca e bine aici...cred ca va trebui sa le spuneti la aia care nu au iesit niciodata din miizeria de romania..poate aia va cred ca e bine in noroaie gunoaie rostie si case care stau sa cada pe tine////


ps a mea s a crapat rau si cred ca o sa se rupa in 2 3 ani daca nu fac ceva..si din nou a plouat in pat/:PP insa nu ma der ..o sa ma sui pe casa sa repar tabla:PP

cel mai mare gard care l am vazut in germania in satul ala avea cred 140 cm sau maxim 150..la unele curti era gardul cam de 80 100cm si cat mai golas sa se vada florile si toata curtea frumos...damm sad.gif( iar sunt suparat ca noi nu putem si nu vrem si suntem multumiti cu saracia si prostia in care ne tin astia
poza 1964 am fost intr un sat vecin sa iau bmw ul ...am uitat de gropi total in tara aia...or fi extraterestri si nu oameni ca noi?? ps ei nu mai trag la plug cu calul sau cu bou de ani de zile .sutn mult mai eficienti..da noua ne place rustic...desi se poate combina rusticul cu tehnologia.insa suntem impotriva a orice e bun si mai eficient

prin satele alea am gasit si un castellll era ziua a nu stiu ce fruct..se servea fructe vin rosu cald carnati bere...era asa civilizat si frumos...iinsa am ajuns f tarziu si nu am mai putut viziona castelul...care era inconjurat de 4 metri latime de apa si un podulet peste el...superbb superb:((
in poza 2022 era curtea vecinului nostru care avea un gard care nici nu se prea vedea:P isi facuse el pe acolo poteci castute de lemn unde sa stai .adusese pietre de munte facuse si un lacusor cu o fanata cu cascada.un prost in loc sa tina noroiul si vaca in fata usii el a facut numai tampenii dastea


--------------------


Uploaded with ImageShack.us
girls allowed
Go to the top of the page
 
+Quote Post
INTERCEPTOR
post Oct 27 2009, 11:23 AM
Post #15


me,love,ciupacabra
*****

Group: Members
Posts: 4,273
Joined: 23-October 05
From: ROMANIA
Member No.: 50
Car: 3.0, 2000,2800CS,2500
Engine: M 30 si 1 M10



da

poza 2024 potecuta de la tara din sat

si dupa asta vor urma cateva poze cu casele DIN SATUL DE PROSTI DIN TARA DE RETARZI.nu ca aici la noi unde suntem toti destepti.
poza 2050 vecinu cu brazi lui din curte si casa urata a lui .si curtea casei unde stateam eu

poza 2057 la tara nu se arunca gunoisul prin curte si nici nu i se da foc la marginea ulitei:PP

This post has been edited by INTERCEPTOR: Oct 27 2009, 11:35 AM
Attached thumbnail(s)
Attached Image
Attached Image
Attached Image
 


--------------------


Uploaded with ImageShack.us
girls allowed
Go to the top of the page
 
+Quote Post
INTERCEPTOR
post Oct 27 2009, 12:06 PM
Post #16


me,love,ciupacabra
*****

Group: Members
Posts: 4,273
Joined: 23-October 05
From: ROMANIA
Member No.: 50
Car: 3.0, 2000,2800CS,2500
Engine: M 30 si 1 M10



2079 mi sa parut o casa superba..iar cu gard aproape inexistent

2086 casa cu jucarii puse pt craciun:PP prin curte si mini gardul existent
2088 caa vecinului care m a fascinat ca nu avea gard si avea o gradina plina cu de toate poteci mini carute fantana arteziana cascada foisoare bancute..etc...cica duminica veneau vecini la el si mai stateau la un pahar de vin rosu cald si vara cica stau aia pe aclo la bere...ce dreacu nasol nu mi place prea curat prea plictisitor??cred ca nici voua nu va place ..daca nu e noroi si mirosuri degeaba...

2093 einsbainer sau ceva de genu asta pulete de cascaval si alte minunatii de pe la ei ..era ultima seara inainte sa plec si am spat supermarketul si am dat o masa acolo.. f bun ciolanu ala
cam nasol ca supermarketuri mari erau la 10 15 km de drum bun cu peisajele care le ati vazut:PP
20 99 gardul dintr e noi si vecinul care are curtea aia super
2100 curtea unde am stat eu
mai in dreapta era locul celor 2 bmw uri e 34 si 1 750
2131 in drum spre minunata noastra tara ..bine ca am pelcat dracu de la aia curati educati ordonati si cu casele ales fara gard..ca daca mai stateam mult acolo credeam ca asa trebuie sa fie normal cum e la ei ...dar bine ca am revenit in romania la normalitate

roberte mai tii minte cand am fost la tara cu x5 in germania dupa ursuletu lu grecu ???cum era la tara acolo...in loc de hambar cu porci si vaci animalul ala avea un hambar cu vre 8 9 ursi...si alte acarete....

This post has been edited by INTERCEPTOR: Oct 27 2009, 12:08 PM
Attached thumbnail(s)
Attached Image
Attached Image
Attached Image
Attached Image


Attached Image
Attached Image
Attached Image
 


--------------------


Uploaded with ImageShack.us
girls allowed
Go to the top of the page
 
+Quote Post
INTERCEPTOR
post Oct 27 2009, 12:19 PM
Post #17


me,love,ciupacabra
*****

Group: Members
Posts: 4,273
Joined: 23-October 05
From: ROMANIA
Member No.: 50
Car: 3.0, 2000,2800CS,2500
Engine: M 30 si 1 M10



si cam asa arata gara lor si nu era gara centrala...o gara din nu mai stiu ce oras....era prea curat si nu era nici un miros de pisat si nici tigani la cersit pe acolo..am crezut ca am murit si am ajuns in iad.

in 1872 se vede cam ..cum arata o gara ...insa am miscat aparatul sorryyy oricum va zic sincer arata putin mai bine decat gara din nord sau ca sa nu mai zic de haltele noastre /:PP til unde esti ..da mi niste argumente frumoase ..dece sa mi placa in noroi si in mizerie si imputiiciune si dece s ami placa ca copii nostri sa mearga pe jos cate 5 6 km la scoala sau unii chiar cate 10 15 km sa inghete in clase si sa cada scoala pe ei
da ti mi dracu niste argumente si spuneti mi ca eu gresesc si vreau sa ne fie rau si voi aveti dreptate.m a costat trenul ice express.... ca nu stiu cum dracu am facut eu ca l am luat pe cel mai smecher 90 euto pt 320 de km facuti in 1 h si 40 de min

daca puteti retine aspectul trecand peste pret 320 KM IN 1H SI 40 DE MIN asta ca ice ul meu nu mergea direct in nuremberg si din alta gara am facut legatura cu trenul rosu... trenurile din poze sunt cele cu care am mers..ice ul mergea cam cu 290 300 avea afisaj inauntru iti spunea viteza distanta parcursa ce gara urmeaza si temp din vagon si cea de afara

eu eram cu punga de la diverta intr e oameni la costum care zambeau si salutau cand se ridicau si plecau din tren sau veneau altii...m am simtit un nimic un jeg o mizerie de om o saracie:((
Attached thumbnail(s)
Attached Image
Attached Image
Attached Image
Attached Image


Attached Image
Attached Image
Attached Image
 


--------------------


Uploaded with ImageShack.us
girls allowed
Go to the top of the page
 
+Quote Post
INTERCEPTOR
post Oct 27 2009, 12:34 PM
Post #18


me,love,ciupacabra
*****

Group: Members
Posts: 4,273
Joined: 23-October 05
From: ROMANIA
Member No.: 50
Car: 3.0, 2000,2800CS,2500
Engine: M 30 si 1 M10





vreau sa aveti curaj si s a ma injurati sa mi spuneti ca s prost ca s tampit ca vreau mai bine pt romania...spuneti mi ca e mai bne cum e la noi si nu cum e in poze.............stai sa caut si pozele din oras din nuremberg futui viata masi

cu ce dracu sunt aia mai buni ca noi cu ce suntem noi mai prejos.huooooo futui conducatori masi

incepem cu o masina parcata pe trotuar si un trotuar de 10 metri
incredibil fara peturi sau tigari sau ambalaje de la diverse chestii care le aruncati voi pe jos din masina si din mers..voi romanii...in general

poza o36 casuta de prin orasul nuremberg
055 locul unde te duci de placere si nu ti e frica ca vei fi furat sau ti se schimba piesele la masina
110 drumul pe care se vine acasa...sper ca l au terminat ca se rupea masina
116 drum national care te duce la dracu
dscf0632 a batut cam 2000 de km ca sa fie furat aiai ce niste ciori nenorocite in colaborare cu nenorociti de la politie..praful si pulberea de ei si de relatiile lor di de familile lor..care au combinatii cu ciorile
in fine lasa ca ne e bine asa si ne meritam soarta
Attached thumbnail(s)
Attached Image
Attached Image
Attached Image
Attached Image


Attached Image
Attached Image
 


--------------------


Uploaded with ImageShack.us
girls allowed
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ciupanezu
post Oct 27 2009, 12:58 PM
Post #19


100% BMW corupt
*****

Group: Members
Posts: 2,883
Joined: 22-January 07
From: Bucureşti
Member No.: 556
Car: Ricsa
Engine: Ricsa



Ai mare dreptate īn tot ceea ce zici.

Este deprimant să vezi astfel de poze.

Am fost şi eu īn Franţa şi Germania, īn Paris chiar am locuit un an.

Romānia este īn Evul Mediu din foarte multe puncte de vedere.

Nu pot să īnţeleg de ce oamenii sunt atāt de necivilizaţi.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
INTERCEPTOR
post Oct 27 2009, 01:11 PM
Post #20


me,love,ciupacabra
*****

Group: Members
Posts: 4,273
Joined: 23-October 05
From: ROMANIA
Member No.: 50
Car: 3.0, 2000,2800CS,2500
Engine: M 30 si 1 M10



gata am gasit

ROMANIA paradisul din evul mediu multumim dragi conducatori pt aceste mari progrese facute in ultimi 20 de ani


--------------------


Uploaded with ImageShack.us
girls allowed
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 





Google
 
RSS Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 06:55 AM