IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Ghinion
n3o
post May 18 2007, 12:25 PM
Post #21


CSL fan
*****

Group: Insiders
Posts: 1,944
Joined: 11-December 05
From: Bucharest, Pta. Romana
Member No.: 120
Car: e39 530da touring
Engine: 3.0D



QUOTE (Alexxx @ May 18 2007, 01:11 PM) *
Deci o sa te rog si pe tine sa nu mai faci posturi aiurea si sa-ti vezi si tu de cutia aia de conserve care probabil cand ii inchizi capota se dezintegreaza (asa cum imi vad si eu de "jaful" meu).

@XOX bine ca nu ai patit ceva grav vb lui bartro poate era vre'un tir sau o masina de tonaj mai mare... dupa cum se zice fierul se face da omul nu
@Alexxx Am si eu o intrebare .... tu cauti cearta in fiecare post ?!? Nu inteleg... nu te mai primesc pe clubfiat ?!? sau au inceput sa se plictiseasca si ei de povestile cu fiatul tau care este mai bun si face toate bmw-urile ?


--------------------
www.printareieftina.uv.ro - Servicii dtp, printare, copiere si multe altele
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alexxx
post May 18 2007, 12:32 PM
Post #22


36% BMW corupt
**

Group: Members
Posts: 371
Joined: 17-November 06
From: Bucharest
Member No.: 477
Car: E46
Engine: 325



QUOTE (Alexxx @ May 18 2007, 01:21 PM) *
Am evoluat mai dar cred ca in conditiile alea cand iti vezi masina praf in fata de CINEVA CARE NU A ACORDAT PRIORITATE poate te scapi...poate de nervi pe moment nu mai esti rational.
PS: M-AM SATURAT CA LA FIECARE POST DE-AL MEU SA-MI FACETI DE FIECARE DATA CAND AVETI OCAZIA MASINA jaf, ascutitoare, cazan, glume de kkt de gen ferrari, etc, iar eu sa tac si sa inghit ca de...sa nu jignesc pe careva, motiv pentru care din momentul asta, ASA CUM am facut si mai sus voi raspunde cu aceiasi moneda la toti, fara sa mai menajez...
LE: Ca pana la urma toate jignirile vin numai de la oameni cu masini de 25 de ani si care mai valoreaza cateva mii de EUR (daca mai valoreaza si atat...numai emblema aia mai e din ele ca in rest nu-s cu nimic mai presus de o Dacia 1310). In rest tot respectul pt posesorii de urs care tin masina din pasiune dar care STIU in acelasi timp sa nu fie cu nasu' pe sus ca au BMW si sa nu jigneasca pe altii!

In curnd o sa-mi iau e46 by the way!
@N3o-Omule eu nu am zis in viata mea asa ceva nu meriti atentie!
Cand am pus poza cu motorul meu de 1.8 de FIAT la 225 km/h ai dat urmatorul reply:
NU ESTE IMPRESIONANT deloc pentru ca un 318 se duce la 230.
ahahahahhahahahahahahah De-atunci mi-am dat eu seama cat de inteligent esti. PAI eu am fost foarte impresionant ca un Fiat (ca fost si viitor posesor de BMW) a ajuns la vit aia pe ceas tocmai prin prisma ca BMW este o masinarie superioara. Dar tu postezi numai din frustrari si esti atat de orbit ca nici tu nu-ti dai seama de ce prostii debitezi!

This post has been edited by Alexxx: May 18 2007, 12:32 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nmg
post May 18 2007, 12:36 PM
Post #23


36% BMW corupt
**

Group: Members
Posts: 372
Joined: 30-December 06
From: Bucuresti
Member No.: 499
Car: E23
Engine: M30 2,8 135 kW





QUOTE (Alexxx @ May 18 2007, 01:21 PM) *
Am evoluat mai dar cred ca in conditiile alea cand iti vezi masina praf in fata de CINEVA CARE NU A ACORDAT PRIORITATE poate te scapi...poate de nervi pe moment nu mai esti rational.
PS: M-AM SATURAT CA LA FIECARE POST DE-AL MEU SA-MI FACETI DE FIECARE DATA CAND AVETI OCAZIA MASINA jaf, ascutitoare, cazan, glume de kkt de gen ferrari, etc, iar eu sa tac si sa inghit ca de...sa nu jignesc pe careva, motiv pentru care din momentul asta, ASA CUM am facut si mai sus voi raspunde cu aceiasi moneda la toti, fara sa mai menajez...
LE: Ca pana la urma toate jignirile vin numai de la oameni cu masini de 25 de ani si care mai valoreaza cateva mii de EUR (daca mai valoreaza si atat...numai emblema aia mai e din ele ca in rest nu-s cu nimic mai presus de o Dacia 1310). In rest tot respectul pt posesorii de urs care tin masina din pasiune dar care STIU in acelasi timp sa nu fie cu nasu' pe sus ca au BMW si sa nu jigneasca pe altii!


Mai omule, care e problema ta de fapt ? Vii cu chestii de genul smurd, targa, etc, si te mai intrebi de ce se ia lumea de tine ? Le spui oamenilor ca au 'cazane de 20 de ani care se dezintegreaza' si te astepti sa-ti aprecieze cineva masina ta ? Aia noua ? Fii serios.

Pana la urma asta e un thread deschis de cineva care a patit un necaz. Daca ai ceva relevant de spus, da-i drumul dar nu bate campii si nu-ti arata mushchii aiurea ca nu faci decat sa te dai in spectacol de pomana.


--------------------
Life is too short to drive anything less than a BMW ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
n3o
post May 18 2007, 12:44 PM
Post #24


CSL fan
*****

Group: Insiders
Posts: 1,944
Joined: 11-December 05
From: Bucharest, Pta. Romana
Member No.: 120
Car: e39 530da touring
Engine: 3.0D



QUOTE (Alexxx @ May 18 2007, 01:32 PM) *
In curnd o sa-mi iau e46 by the way!

asta in legatura cu ce ?!? tu crezi ca lumea sare la gatul tau din princina faptului ca nu mai esti posesor de BMW sau pentru ca ataci pe toata lumea in mod repetat ?


--------------------
www.printareieftina.uv.ro - Servicii dtp, printare, copiere si multe altele
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alexxx
post May 18 2007, 12:45 PM
Post #25


36% BMW corupt
**

Group: Members
Posts: 371
Joined: 17-November 06
From: Bucharest
Member No.: 477
Car: E46
Engine: 325



QUOTE (nmg @ May 18 2007, 01:36 PM) *
Mai omule, care e problema ta de fapt ? Vii cu chestii de genul smurd, targa, etc, si te mai intrebi de ce se ia lumea de tine ? Le spui oamenilor ca au 'cazane de 20 de ani care se dezintegreaza' si te astepti sa-ti aprecieze cineva masina ta ? Aia noua ? Fii serios.

Pana la urma asta e un thread deschis de cineva care a patit un necaz. Daca ai ceva relevant de spus, da-i drumul dar nu bate campii si nu-ti arata mushchii aiurea ca nu faci decat sa te dai in spectacol de pomana.

Ai dreptate...in prima faza dar la faza cu masinile de 20 de ani care se dezintegreaza citeste ca am explicat, EU NU MI-AM permis niciodata sa zic asa ceva dar daca tot ma iau unii cu cazan, ascutitoare, jaf...eu NICIODATA nu am jignit primul. Mai stii ce nu inteleg?? Cum e posibil? Adica daca venau faze de genul asta de la oameni cu e92, cu septare, X5-uri, etc...poate ma faceam mic si inghiteam, desi si atunci ii considerau marlani (ca indif ce masina are un om a muncit pt ea si tine la ea)....dar cand vin din partea unor pustani cu masini de 25 de ani si cu aere...aici chiar nu inteleg. Mie de exemplu daca as avea din nou pisica (nu mai zic de URS) mi-ar fi RUSINEEEEEEE sa zic despre unu cu un Peugeuout 307 din 2003 de exemplu frate ce varza de masina ai....cazan....ascutitoare. EU AM BMW!! RUSINEEE!!!!!
@ In legatura cu nimic- Chiar imi iau e46. Ieri am fost sa vad unul in Rahova dar era lovit si revopsit si nu mi-a placut!

This post has been edited by Alexxx: May 18 2007, 12:46 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sorin
post May 18 2007, 12:45 PM
Post #26


100% BMW corupt
*****

Group: Insiders
Posts: 1,580
Joined: 20-October 05
From: Bucuresti
Member No.: 37
Car: E46 Schwarz2
Engine: mic dar viguros





xox imi pare rau de necaz si e bine ca ati scapat intregi amandoi , de asta in carte scrie ca trebuie sa te asiguri TEMEINIC

mai alexxx jur ca nu conteaza cazanul
iar daca din greseala intru cu limuzina mea in limuzina ta si o sa ma iei la bataie (probabil din cauza spiritului latin transferat de la Fiat)
e cam naspa mai baiatule

sunt niste FIARE pe care unii le considera cazane limuzine bujuterii sau clantanitori dar sunt altele mai importante
stiu pe unii care au facut accident si au mai si iesit la un suc pe urma nu dau nume

deci calmeaza-te, crede-ma exista medicamentatie pentru comportament agresiv pe care l-ai vazut aici pe forumul asta agresiv????
ca eu nu ii stiu


referitor la peugeot 307 si la e60 e92 astea sunt masini de plastic si de compozite si alea vechile erau de fier deci ai grija ,,,, sa-l vad eu p-ala care o sa reconditioneze un pejeu de 20 de ani

This post has been edited by Sorin: May 18 2007, 12:49 PM


--------------------
To the aiiiiiiirport
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sorin
post May 18 2007, 12:52 PM
Post #27


100% BMW corupt
*****

Group: Insiders
Posts: 1,580
Joined: 20-October 05
From: Bucuresti
Member No.: 37
Car: E46 Schwarz2
Engine: mic dar viguros



uitasem eu am clantanitoare de 15 ani


--------------------
To the aiiiiiiirport
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alexxx
post May 18 2007, 01:09 PM
Post #28


36% BMW corupt
**

Group: Members
Posts: 371
Joined: 17-November 06
From: Bucharest
Member No.: 477
Car: E46
Engine: 325



QUOTE (Sorin @ May 18 2007, 01:52 PM) *
uitasem eu am clantanitoare de 15 ani

Ceea ce nu s-a spus:Probabil m-am enervat asa de tare din urmatorul motiv:
Acum 2 zile am fost la gara de N sa ma vad cu un baiat care vinde detectoare de radar muult sub pretul pietei (mi-am luat si sunt super multumit de el).
In timp ce asteptam la 15 M de mine s-a produs cel mai grav accident pe care l-am vazut IN REALITATE in viata mea:
Un matiza a intrat pe verde sa faca stanga catre OMV si mergea destul de repede pentru ca prinsese viteza sa prinda verde iar un Astra classic a venit din dreapta unde avea cedeaza intrand exact pe aceiasi strada cu matizul. In acel mom s-a produs o bubuitura puternica si Matizul A ZBURAT in aer rasturnandu-se. Astra a intrat fara sa acorde prioritate si a avut doar capota indoita si i-a cazut spoilerul. ABIA l-au scos oamenii pe cel din MAtiz ( A SARIT TOATA LUMEA sa intoarca matizul pe roti) care era plin de sange la cap si nu putea sa se tina pe picioare iar cel din Astra, un pusti la vreo 22 de ani s-a uitat si a inceput sa mearga in spate chipurile sa se uite la msini, a scos tel chipurile sa faca poza, s-a indepartat din ce in ce mai mult si dupa aia LUAT-O LA FUGA. Am vazut toata faza si imi venea sa fug dupa el, sa-l aduc sa-l linseze lumea.
Banuiesc ca sunt inca influentat de ce am vazut si d-aia am fost asa vehement!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sorin
post May 18 2007, 01:15 PM
Post #29


100% BMW corupt
*****

Group: Insiders
Posts: 1,580
Joined: 20-October 05
From: Bucuresti
Member No.: 37
Car: E46 Schwarz2
Engine: mic dar viguros



asa... si ????
ce faceai il lua puhoiul pe ala la omor si erai multumit ??? Constientizeaza ca fiecare dintre noi este responsabil pentru actiunile sale


--------------------
To the aiiiiiiirport
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alexxx
post May 18 2007, 01:29 PM
Post #30


36% BMW corupt
**

Group: Members
Posts: 371
Joined: 17-November 06
From: Bucharest
Member No.: 477
Car: E46
Engine: 325





QUOTE (Sorin @ May 18 2007, 02:15 PM) *
asa... si ????
ce faceai il lua puhoiul pe ala la omor si erai multumit ??? Constientizeaza ca fiecare dintre noi este responsabil pentru actiunile sale

PAI DACA era responsabil nu trebuia sa fuga ca un sobolan! Ca lumea s-a enervat ca a fugit nu ca a provocat accidentul!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sorin
post May 18 2007, 01:34 PM
Post #31


100% BMW corupt
*****

Group: Insiders
Posts: 1,580
Joined: 20-October 05
From: Bucuresti
Member No.: 37
Car: E46 Schwarz2
Engine: mic dar viguros



asa si eu unde am gresit sau nu ai inteles ca ala e responsabil si pt fuga si pt accident


pe bune hai ca facem discutiii
sa vina un moderator cu o maturica daca se poate
Merci


--------------------
To the aiiiiiiirport
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ionut
post May 18 2007, 01:36 PM
Post #32


100% BMW corupt
*****

Group: Insiders
Posts: 1,723
Joined: 19-October 05
From: Bucuresti
Member No.: 29
Car: BMW E46 318I 2002
Engine: N42 2.0 143CP



QUOTE (Alexxx @ May 18 2007, 01:21 PM) *
PS: M-AM SATURAT CA LA FIECARE POST DE-AL MEU SA-MI FACETI DE FIECARE DATA CAND AVETI OCAZIA MASINA jaf, ascutitoare, cazan!


Pai daca asa e masina ce sa-i faci....un jaf e un jaf....punct - asta ca o gluma, ca nu m-am putut abtine... wink.gif
Si macar daca ai avea tu un cazan ca al meu, care se dezintegreza cand ii inchid capota...sau care nu stiu ce mai face....din pacate nu ai...ca oricum nu ai stii ce sa faci cu el...

In fine, lasand cazanele noastre la o parte, nu a zis nimeni ca ce a facut Tudor este corect, este chiar periculos si foarte bine ca i-au suspendat permisul pt 3 luni, ca poate acum se gandeste de 3 ori inainte sa iasa intr-o intersectie...si oricum nu a fost nimeni accidentat, au fost 2 fiare indoite, pardon un fier si un plastic cu inserzie de fier biggrin.gif, si asta e...pe moment intradevar esti nervos si iti vine sa il i-ei pe respectivul vinovat la bataie, dar nu rezolvi nimic....poate doar o plangere pt vatamare corporala impotriva ta....si tot cu masina lovita ramai.

Asa ca stai calm, si nu mai abera pe baza cazanelor noastre de 20 de ani....ca nu ai dreptate...in rest bafta si sanatate si atentie in trafic...

PS: bine ca vinzi tabla aia si iti i-ei o masina cum trebuie... wink.gif


--------------------

ex...e36 316i
ex...e30 327i
ex...e46 318i
ex...e60 520i

today just off-road - Navarone
Go to the top of the page
 
+Quote Post
butcky
post May 18 2007, 03:49 PM
Post #33


100% BMW corupt
*****

Group: Insiders
Posts: 2,496
Joined: 18-October 05
From: Bucuresti
Member No.: 24
Car: e30 - 325ix din '89
Engine: 2.5 - 171 cp



Alexxx, esti o caricatiura! sarcastic_hand.gif
Ia-ti ascutitoarea si plimba-te in alta parte dry.gif Tu nu vezi ca nimeni nu te baga in seama? Toti rad de Ferrariul tau si tu continui sa o freci pe forumul asta... Ai ajuns un fel de mascarici! Eu propun sa te muti pe un forum de ascutitoare laugh.gif laugh.gif laugh.gif


--------------------
e30 - 318i coupe din '90 / e30 - 318i coupe din '89 / e30 - 324d din '86 / e30 - 325ix din '89 / e30 - 325i din '88 / M5 engine 3800 cmc - over 340 hp (Nurburing Edition)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jorj3l
post May 18 2007, 04:08 PM
Post #34


!@#$%^&*~ !!!!,nu ?
***

Group: Members
Posts: 457
Joined: 9-May 06
From: Ro,Iasi
Member No.: 283
Car: --
Engine: Z14XEP





trist tudorel, dar baga cucu in ea de tabla..
bine ca esti apt de mers perpedes...
bine ca ai pocnit tot o tabla si nu vriun pieton....


vb cu robert poate cumperi o juma de maisna din alea care s`au strans la el,gasesti un meserias bun si iese ca noua...

sad.gif

QUOTE (butcky @ May 18 2007, 04:49 PM) *
Alexxx, esti o caricatiura! sarcastic_hand.gif
Ia-ti ascutitoarea si plimba-te in alta parte dry.gif Tu nu vezi ca nimeni nu te baga in seama? Toti rad de Ferrariul tau si tu continui sa o freci pe forumul asta... Ai ajuns un fel de mascarici! Eu propun sa te muti pe un forum de ascutitoare laugh.gif laugh.gif laugh.gif


ooooooooooooooooooooooooooooooooooo daaaa laugh.gif laugh.gif laugh.gif

si...esti infantil...


--------------------
"volan de bmw pe dacia nova..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xox
post May 18 2007, 04:30 PM
Post #35


Beer Powered
*****

Group: Members
Posts: 2,699
Joined: 9-October 06
Member No.: 460
Car: E36
Engine: M43B16



Am reusit s-o aduc in fata blocului. Dupa ce am aruncat un ochi mai atent asupra masinii am descoperit ca s-a rupt un capat de bara, bratul e intact. roata inca se mai misca, directia mai merge, evident pe partea dreapta. Intr'adevar motorul e sarit de pe tampoane, dar sper ca daca adun destule cric-uri sa ridic as putea sa-l fixez la loc. Dau jos aripa, jamba e putin indoiata dar mai am una, si cred ca as putea sa o duc pe rotile ei in service.
Ce am remarcat e ca de fapt doar aripa dreapta e deplasata putin, a fost impinsa de capota. Deci am sanse mari ca lonjeronul pe partea dreapta sa nu fie stramb, ceea ce e bine. Initial m-am speriat, dar acum dupa un studiu mai atent la rece vad ca dracul nu-i asa negru cum pare. Pacat ca nu m-am descurcat de miercuri s-o aduc la mine si am crezut ca-i paguba mult mai grava. Am facut si niste poze, postez diseara, acum vreau sa dorm putin dupa aventurile cu transportul masinii (catarat pe un portbagaj de audi, etc) - mai povestesc diseara.

In final, intr'adevar am plecat fara sa vad clar ce venea din stanga, pentru ca am vazut dacia de langa mine ca a plecat si ea. Nu mi-am imaginat nici o secunda ca poate sa vina unul asa tare din stanga. Desi am cam pus cap la cap ce s-a intamplat, fiat-ul era aproape trecut de axul drumului, pentru ca se grabea si de asta n-a oprit desi a vazut ca masinile erau bagate deja pe prima banda si asteptau sa opreasca vreunul. Asta e din punctul meu de vedere a fost culpa comuna. Eu n-am tasnit cu scartait de roti, am avut doar demarajul mai bun ca la dacie, iar el avea viteza prea mare. Oricum la abs n-ai ce distanta de franare sa masori. Deci da, si vina mea si-mi pare rau a naibii ca am stricat ceva pentru care am muncit o gramada si la care tin, asa buna rea cum e.

Inca o data, bine ca nu s-a intamplat nimic, noroc de mormanul asta de fiare de 20ani ca-i solid (deja baietii ma speriasera ca-mi trebuie caseta de directie etc). Incet incet, dupa licenta am sa fac ce pot in parcare (iulian poate dai si tu o mana de ajutor ca ai experienta la demontat motoare si pus la loc) si o duc pe rotile ei in service.


--------------------
Ex: M10B18(Pierburg)/18(L-Jetronic)/18(Pierburg)/M43TUB19/M20B20
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TiL
post May 18 2007, 04:45 PM
Post #36


100% BMW corupt
*****

Group: Administrators
Posts: 8,475
Joined: 17-October 05
From: Bucuresti
Member No.: 7
Car: E28 525i
Engine: M30 2.5 147cp



Saracul urs sad.gif

Dar las' ca-l repari tu incet incet. Posibil sa-ti trebuiasca alte tampoane pentru motor, poate si la cutie (daca a sarit motorul a sarit cu tot cu cutie). Vezi daca puntea mai e la locul eu pe lonjeron si daca nu are strambaturi prin locurile in care sunt prinse articulatiile (bucsile). Mai trebuie sa rezolvi radiatorul si-n rest e treaba de tinichigiu.

Si-apoi, o sa-ti fie invatatura de minte, de-acum inainte sigur o sa fii mult mai atent. Am inteles cum s-a intamplat, stiu situatiile astea, de fiecare data incerc sa nu scot nasul inaintea celui din stanga, chiar daca se misca deja. Dar cand e sa se-ntample... se intampla cha (40).gif


--------------------
Inline 6 in a 5-er 4 ever
E28 528i, E39 525i touring, E39 520i touring, E53 X5 4.4i, E70 X5 3.0si, E46 318i

ex E39 520i exclusive, E39 525tds, E46 318d touring, E28 525i, E34 525i, E28 524td, E30 318i, E28 525i
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alexxx
post May 18 2007, 04:54 PM
Post #37


36% BMW corupt
**

Group: Members
Posts: 371
Joined: 17-November 06
From: Bucharest
Member No.: 477
Car: E46
Engine: 325



QUOTE (butcky @ May 18 2007, 04:49 PM) *
Alexxx, esti o caricatiura! sarcastic_hand.gif
Ia-ti ascutitoarea si plimba-te in alta parte dry.gif Tu nu vezi ca nimeni nu te baga in seama? Toti rad de Ferrariul tau si tu continui sa o freci pe forumul asta... Ai ajuns un fel de mascarici! Eu propun sa te muti pe un forum de ascutitoare laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Pe toate forumurile exista niste jeguri de uscaturi mucoase semiratate racer wannabe care mananca rahat. ideea e ca nu trebuie bagati in seama!
Nu estii nici cat un vanzator la aprozar in ochii mei! Ratat pe viata!
@jorj3l: Mda...cauta in disctionar infantil. cat e kg de cartofi?

This post has been edited by Alexxx: May 18 2007, 04:56 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TiL
post May 18 2007, 04:57 PM
Post #38


100% BMW corupt
*****

Group: Administrators
Posts: 8,475
Joined: 17-October 05
From: Bucuresti
Member No.: 7
Car: E28 525i
Engine: M30 2.5 147cp





Propun sa faceti liniste in topicul asta.


--------------------
Inline 6 in a 5-er 4 ever
E28 528i, E39 525i touring, E39 520i touring, E53 X5 4.4i, E70 X5 3.0si, E46 318i

ex E39 520i exclusive, E39 525tds, E46 318d touring, E28 525i, E34 525i, E28 524td, E30 318i, E28 525i
Go to the top of the page
 
+Quote Post
butcky
post May 18 2007, 05:18 PM
Post #39


100% BMW corupt
*****

Group: Insiders
Posts: 2,496
Joined: 18-October 05
From: Bucuresti
Member No.: 24
Car: e30 - 325ix din '89
Engine: 2.5 - 171 cp



QUOTE (Alexxx @ May 18 2007, 05:54 PM) *
Pe toate forumurile exista niste jeguri de uscaturi mucoase semiratate racer wannabe care mananca rahat. ideea e ca nu trebuie bagati in seama!
Nu estii nici cat un vanzator la aprozar in ochii mei! Ratat pe viata!
@jorj3l: Mda...cauta in disctionar infantil. cat e kg de cartofi?


Pentru asta sunt buni mascaricii si bufonii - FAC LUMEA SA RADA!!!
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif


--------------------
e30 - 318i coupe din '90 / e30 - 318i coupe din '89 / e30 - 324d din '86 / e30 - 325ix din '89 / e30 - 325i din '88 / M5 engine 3800 cmc - over 340 hp (Nurburing Edition)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jorj3l
post May 18 2007, 06:24 PM
Post #40


!@#$%^&*~ !!!!,nu ?
***

Group: Members
Posts: 457
Joined: 9-May 06
From: Ro,Iasi
Member No.: 283
Car: --
Engine: Z14XEP



QUOTE (Alexxx @ May 18 2007, 05:54 PM) *
@jorj3l: Mda...cauta in disctionar infantil. cat e kg de cartofi?



am cautat scrie vezi alexx@bmwzone.ro


--------------------
"volan de bmw pe dacia nova..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 





Google
 
RSS Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 10:11 AM