IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Reclamatie Florin MEN
boghyb
post Nov 26 2013, 02:28 AM
Post #1


9% BMW corupt
*

Group: Members
Posts: 125
Joined: 7-April 09
From: Bucharest
Member No.: 2,660
Car: e12
Engine: 2.8 184CP



In 2009 cand am postat poze cu masina pe forum, foarte multi mi-au spus: Fereste-te de Tanase Iancu-Florin(zis si MEN). Am citit si multe post-uri pe tema asta dar am zis sa nu judec omul pana nu-l cunosc. Astazi m-am convins si am decis sa confirm asta: Feriti-va de el! Nu incerc sa fiu rautacios dar nu pot sa ma abtin cand omul asta m-a jignit si m-a facut in toate felurile cand am dovada clara ca nu i-am gresit cu absolut nimic. Probabil o sa urmeze un lung sir de reply-uri de la el si veti vedea multe liniute de dialog ( asta intelege el prin cunoasterea limbii romane). Cu ocazia asta ii si transmit din suflet urmatoarele: Ai probleme mari si nici n-am sa-ti mai raspund la urmatoarele tendative de a prosti omul in fata din partea ta! Mi-e rusine de rusinea ta si sper din toata inima sa-ti rezolvi problemele pentru ca ai o varsta. Cand mai multe persoane iti atrag atentia si iti spun ca nu ai dreptate din multe puncte de vedere, cand mai multe persoane te evita din cauze mai mult sau mai putin cunoscute, tu esti ala care ar trebui sa-ti pui niste semne de intrebare, nu eu! Drum bun in viata!

Imi cer scuze fata de voi, cei de pe forum, cei care sunteti bine intentionati si care aveti dorinta asta de a ajuta fara a jecmani omul pana la os, voi cei care vreti sa mai vedeti vechiturile astea pe strazi mult timp de acum incolo. Ma simt prost dar am datoria morala de a le aduce la cunostinta si celorlalti, pentru a nu avea de-a face cu oameni dintr-o categorie mult inferioara.

Multumesc si scuze de off-topic.

QUOTE (boghyb @ Nov 26 2013, 02:24 AM) *
....

Tentative* Imi cer scuze daca mai exista greseli in textul de mai sus. Daca nu ma corectez eu, o va face el in locul meu... desi gramatica lui este sub orice critica.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 





Google
 
RSS Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 09:03 PM