IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> peste ce dam in service
edutxu
post Sep 15 2008, 10:52 PM
Post #1


73% BMW corupt
****

Group: Members
Posts: 733
Joined: 13-May 08
From: iasi
Member No.: 1,647
Car: E12
Engine: M30B25 150CP



am fost azi sa sudez toba la ford intr un service la un prieten. mi a spus acu ceva timp ca are la reconditionat un bmw vechi, dar n am avut timp sa merg sa l vaz. azi insa l am vazut, iar mecanicii d acolo mi au zis ca e fosta masina a lui ceausescu. cineva a dus o la remat, iar cei d acolo s au gandit sa o reconditioneze, doar ca din cate am vazut eu..merge cam greu.

P.S. cred ca e masina de care se vorbea p forum...cred ca interceptor chiar wink.gif
Attached thumbnail(s)
Attached Image
Attached Image
Attached Image
 


--------------------
Eu am dreptate, tu nu. Dar pentru libertatea ta de a nu avea dreptate, eu voi lupta pānă la moarte.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
INTERCEPTOR
post Nov 4 2008, 01:05 PM
Post #2


me,love,ciupacabra
*****

Group: Members
Posts: 4,273
Joined: 23-October 05
From: ROMANIA
Member No.: 50
Car: 3.0, 2000,2800CS,2500
Engine: M 30 si 1 M10



si eu o stiu .era pe centura la un service care facea bmw uri ...a stat f mult timp acolo.
si a mea e de la ceausescu.........insa marturie stau zecile de lopeti si tarnacoape care le a primit cand statea saraca cumintica fara nici o vina in garajul de la casa poporului.au spart cam toate geamurile gauri de tarnacop in bord aripi .diverse.....oricum conteaza prea putin si pt mine...ps valentin ceausescu a avut o am inteles nu nicolae ceuasescu pe a mea


--------------------


Uploaded with ImageShack.us
girls allowed
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 





Google
 
RSS Lo-Fi Version Time is now: 26th April 2024 - 07:58 AM