IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> My New RedCat
Razzor
post Dec 12 2008, 03:02 AM
Post #1


0% BMW corupt


Group: Members
Posts: 18
Joined: 12-December 08
From: Constanta
Member No.: 2,393
Car: E36
Engine: Vanos 150 cp



320 , motor 2000 cc ,6 pistoane (vannos) 150 cp , benzinar , cutie automata , volan piele original , a/c clima bizone ,geamuri electrice , oglinzi electrice inchidere centr/alarma , jenti originale bmw (15) merge tot pe ea ...ce-i lipseste ...scrumiera ...masina are din fabrica pachetul de nefumatori tongue.gif cool.gif
Attached thumbnail(s)
Attached Image
Attached Image
Attached Image
Attached Image


Attached Image
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ilidan
post Dec 12 2008, 03:05 AM
Post #2


0% BMW corupt


Group: Members
Posts: 67
Joined: 4-June 08
From: la malul marii
Member No.: 1,677
Car: e38
Engine: m60 4.0 286CP



super tare.....un sunet si o putere de invidiat...s-o stapanesti sanatos si la cat mai multe plimbari....


--------------------


Uploaded with ImageShack.us
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Razzor
post Dec 12 2008, 03:07 AM
Post #3


0% BMW corupt


Group: Members
Posts: 18
Joined: 12-December 08
From: Constanta
Member No.: 2,393
Car: E36
Engine: Vanos 150 cp





QUOTE (Ilidan @ Dec 12 2008, 04:05 AM) *
super tare.....un sunet si o putere de invidiat...s-o stapanesti sanatos si la cat mai multe plimbari....



merci merci ..acum te astept pe tine sa ne dam o linie ...sper s a nu astept prea mult
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Razzor
post Dec 12 2008, 03:30 AM
Post #4


0% BMW corupt


Group: Members
Posts: 18
Joined: 12-December 08
From: Constanta
Member No.: 2,393
Car: E36
Engine: Vanos 150 cp



app ..pt cei impatimiti ai cutiilor manuale .....ati incercat vreodata sa va dati cu una automata ......si inainte sa incepeti sa ma injurati.....incercati o automata ....surpriza va fi mare .... blink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MeHigh
post Dec 12 2008, 08:15 AM
Post #5


Roadrunner
*****

Group: Members
Posts: 2,378
Joined: 10-November 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,273
Car: E39
Engine: M57D30



pe mine nu ma coafeaza automata, m-am dat cu cateva, insa prefer sa fie la mine creierul care schimba vitezele, nu la ea.


--------------------
Cash only, no I will not trade + cash for your ETA, nor do I want any wheels, ex girlfriends, puppies, or sexual favors....well maybe but PM me about that one
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bytzu
post Dec 12 2008, 10:58 AM
Post #6


27% BMW corupt
**

Group: Members
Posts: 332
Joined: 9-March 06
Member No.: 223
Car: E 28 , Ford Capri
Engine: turbu....524 TD





mah, nu mai vorbi, o sa te invat sa mergi cu a mea, sa vezi ca schimba cand vrei tu, e la fel ca la manuala, dar in loc de ambreiaj iei piciorul sau lasi un pic acceleratia...cat despre schimbat ..mai tii minte cum te-ai trezit la 180:))

felicitari, ff frumoasa masina, si cu un motor bun zic eu


--------------------
proud owner of BMW E28 524td and Ford Capri Mk III V6 2.8.......and more
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Razzor
post Dec 13 2008, 08:45 AM
Post #7


0% BMW corupt


Group: Members
Posts: 18
Joined: 12-December 08
From: Constanta
Member No.: 2,393
Car: E36
Engine: Vanos 150 cp



QUOTE (bytzu @ Dec 12 2008, 10:58 AM) *
mah, nu mai vorbi, o sa te invat sa mergi cu a mea, sa vezi ca schimba cand vrei tu, e la fel ca la manuala, dar in loc de ambreiaj iei piciorul sau lasi un pic acceleratia...cat despre schimbat ..mai tii minte cum te-ai trezit la 180:))

felicitari, ff frumoasa masina, si cu un motor bun zic eu


Merci mult Bytzu pt urari....si ai dreptate ..toata treaba e din pedala de acceleratie.....dar probabil..exact cum ziceam multa lume se fereste de automata pt ca nu stie despre ce e vb ...mai ales ca itzi trebuie ceva timp sa o ''citesti'' cum s-ar zice. Sa nu mai zic ca daca dau butonul pe sport , cutia schimba exact la 6200 rpm ( 7000 find toti). Acum intrebarea e : Catzi dintre noi sunt in stare sa schimbe manual macar 3 rapoarte exact la 6200 unde incepe zona rosie ? Concluzie ???? Astept raspunsu la aceasta intrebare, chiar sunt curios smile.gif) . Bineinteles ca cutia are si 3 rapoarte pe manual ....asta daca tot mi-e dor de ceva mai multa actiune . O sa incerc sa pun cateva filmulete '' on board'' sa se convinga toata lumea ca nu mint , si eventual cateva poze cu interiorul pisisci mele.
Inca o data felicit pe toata lumea de pe acest site
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ilidan
post Dec 13 2008, 01:39 PM
Post #8


0% BMW corupt


Group: Members
Posts: 67
Joined: 4-June 08
From: la malul marii
Member No.: 1,677
Car: e38
Engine: m60 4.0 286CP



QUOTE (Razzor @ Dec 13 2008, 08:45 AM) *
Merci mult Bytzu pt urari....si ai dreptate ..toata treaba e din pedala de acceleratie.....dar probabil..exact cum ziceam multa lume se fereste de automata pt ca nu stie despre ce e vb ...mai ales ca itzi trebuie ceva timp sa o ''citesti'' cum s-ar zice. Sa nu mai zic ca daca dau butonul pe sport , cutia schimba exact la 6200 rpm ( 7000 find toti). Acum intrebarea e : Catzi dintre noi sunt in stare sa schimbe manual macar 3 rapoarte exact la 6200 unde incepe zona rosie ? Concluzie ???? Astept raspunsu la aceasta intrebare, chiar sunt curios smile.gif) . Bineinteles ca cutia are si 3 rapoarte pe manual ....asta daca tot mi-e dor de ceva mai multa actiune . O sa incerc sa pun cateva filmulete '' on board'' sa se convinga toata lumea ca nu mint , si eventual cateva poze cu interiorul pisisci mele.
Inca o data felicit pe toata lumea de pe acest site



eu sunt bre in stare bre sa schimb la 6200.....sau n-ai vazut?ce sa zic?o bijuterie de masina si fuge de rupe pamantu.....ma face sa imi aduc aminte de 7-eru meu sad.gif(......pup fratele si ai grija mare de ea....


--------------------


Uploaded with ImageShack.us
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 





Google
 
RSS Lo-Fi Version Time is now: 29th April 2024 - 03:45 PM