IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> E34 525i 24V (1992), a car is reborn
Piovra
post Dec 29 2008, 10:54 PM
Post #21


9% BMW corupt
*

Group: Members
Posts: 130
Joined: 9-July 07
Member No.: 1,010
Car: E34
Engine: M50 2.5 192CP



Mersi smile.gif Cred si eu ca sunt cu capul, dar ce sa fac daca mi-a placut asa mult masina asta. Estetica am lasat-o intr-adevar la urma, a fost ultimul lucru care m-a preocupat. Cand am cumparat masina, initial am vrut s-o vand dupa 2 luni, nici prin gand nu-mi trecea ca o sa tot stau atat de capul ei. Totul a venit asa pe parcurs, cateodata impulsiv.

Referitor la stopuri, nu sunt OEM, dar sunt Hella. Mai am o serie de poze pe care trebuie sa o urc sus,unde le-am pozat si logo-ul de pe ele. Au venit si in ambalajul galben cu logo-ul Hella si chiar par ok.

Deci farurile, proiectoarele, stopurile spatele si semnalele fata le-am luat de pe ebay.de de la userul autoteile_ortynski.
Vad ca au si acum de vanzare stopuri spate, proiectoare si semnale fata. Semnalele fata nu sunt Hella, sunt niste ieftinaturi, dar calitatea lor pare buna.

- setul de stopuri e 65 EUR
- setul de semnale fata 14 EUR
- proiector 35 EUR
- faruri nu mai au demult, au fost 60 EUR bucata

Transport 20-50 EUR in functie de cat de mare e pachetul. La 50 a fost un pachet cat mine de inalt. Si vor numai prin transfer bancar plata, care transfer a mai fost 45 EUR.

Foarte ieftin zic eu, avand in vedere ce preturi vehiculau astia pe la magazine pe aici cand am cumparat farurile, 350 RON bucata producator de genul TYC.


Later edit: Mai nou vad ca vor si Paypal. Cand am cumparat eu, i-am tot intrebat si au zis ca nu. mad.gif

This post has been edited by Piovra: Dec 29 2008, 11:05 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ionusunt
post Dec 30 2008, 04:33 AM
Post #22


jah soldier
*****

Group: Members
Posts: 3,737
Joined: 5-May 06
From: cocalartown berceni
Member No.: 276
Car: E46 sedan 2.0d
Engine: M47TUD20 nusestieCP



da ,sunt de acord cu ebay , f bun ,eu am luat faruri hella smoked pt e30ul cabrio la 260 de euro ,stopurile mov startec (f rare ) au costat 100 de euro . sa nu mai zic de pachetul m .....

o sa ma uit si pt e34 lui dl doctor . credeam ca le ai luat de pe aici.


--------------------
Bob
Marley and the
Wailers




OO=[][]=OO
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Piovra
post Dec 30 2008, 11:29 PM
Post #23


9% BMW corupt
*

Group: Members
Posts: 130
Joined: 9-July 07
Member No.: 1,010
Car: E34
Engine: M50 2.5 192CP





O chestie pe care am uitat-o. Din 2007 am o suspensie completa Weitec, o divizie a lui KW. Arcurile lor verzi -35 fata / -35 spate (cea mai mica coborare pe care am gasit-o pe piata) si cu niste amortizoare tot de la ei, la pachet. Desi in Germania kitul a costat numai 454 EUR, sunt multumit de el pana acum.

Masina este putin coborata si mai rigida decat de fabrica.

Stabilitatea in curbe la viteze mari nu este ea excelenta, dar masina se descurca ok. Rotile sunt totusi cu balon destul de mare, pe 16. Ce ma enerveaza e ca si caseta asta SH pe care am pus-o are ceva joc care imi cam sta pe creier. La un moment dat ma batea gandul sa-i iau o caseta noua + toate bratele de directie de pe fata noi originale. Exista un Autohaus BMW care vinde membrilor forumului e34.de cu discount destul de mare, mi-au oferit 17% la caseta si 35% la brate. Am abandonat insa ideea...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Piovra
post Jan 3 2009, 07:20 PM
Post #24


9% BMW corupt
*

Group: Members
Posts: 130
Joined: 9-July 07
Member No.: 1,010
Car: E34
Engine: M50 2.5 192CP



Poze din dec 2008 cand m-am hotarat sa fac topicul asta.

Intai cum arata spatele pana ieri. Totul desfacut pentru a monta perdeluta electrica. Perdeluta am luat-o SH, cel care mi-a vandut-o n-a fost in stare sa-mi dea si cablul ei, si a trebuit sa-l cumpar nou ca sa o pot monta. Cablul l-am tras frumos exact pe unde trebuie sa vina, prin canalele lui pe sub mocheta.

Attached Image
Attached Image


Dupa cum stiu cei care s-au mai lovit de problema asta, toate motorasele de perdelute de E34, E32, E31 si E38 sunt dupa folosire indelungata stricate, in sensul ca au o rotita de plastic care isi toceste dintii in zona unde perdeluta se apropie de nivelul minim cand coboara. Pe forumul e34.de e un user care confectioneaza acea rotita din metal, dar iti trebuie mare atentie si indemanare pentru a desface motorasul, scoate toate componentele si pune la loc, are un arc care se pune greu la loc. Sau cel putin cere indemanare cu care eu n-am fost dispus sa imi bat capul. De la un anumit an de fabricatie, materialul rotitei din motoras a fost schimbat cu unul mai rezistent. BMW vinde motorasul nou cu totul si costa cam 130 EUR in Germania.

Din cauza dintilor uzati ai rotitei de plastic din motoras, perdeluta pacane destul de tare vreo 10s cand ajunge la nivelul de jos, deoarece calculatorul nu isi da seama ca s-a terminat coborarea si nu mai e nevoie sa dea curent.

Intre a da banii pe un motoras nou / a lua rotita de la userul de pe e34.de si a demonta motorasul / a suporta pacanitul, am ales sa suport pacanitul si sa o cobor / ridic de putine ori, cel mai bine ridicata la venirea verii si coborata la terminarea ei biggrin.gif La un moment dat se va strica de tot motorsaul si oricum perdeluta e doar un moft.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Piovra
post Jan 3 2009, 07:49 PM
Post #25


9% BMW corupt
*

Group: Members
Posts: 130
Joined: 9-July 07
Member No.: 1,010
Car: E34
Engine: M50 2.5 192CP



Attached Image

Attached Image
Attached Image


In poze se mai vede si alt upgrade: un sac de schi. Luat de pe un E34 avariat si curatat si rascuratat pe toate partile.

Am o intrebare pentru cine mai are sac de schi pe E34. Cred ca ar mai trebui sa mai aiba o piesa pe partea din interior, un cadru care sa-l tina cumva sa nu intre in masina cand e cotiera coborata. Si cred ca am uitat sa iau acel cadru. Cum este de fapt ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ciupanezu
post Jan 3 2009, 08:21 PM
Post #26


100% BMW corupt
*****

Group: Members
Posts: 2,883
Joined: 22-January 07
From: Bucureşti
Member No.: 556
Car: Ricsa
Engine: Ricsa





Serios, cred că exagerezi un pic cu suma de 9000 €.

E adevărat că ai schimbat multe piese însă dacă majoritatea sunt sh, cam greu să ajungi la suma asta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Piovra
post Jan 3 2009, 08:40 PM
Post #27


9% BMW corupt
*

Group: Members
Posts: 130
Joined: 9-July 07
Member No.: 1,010
Car: E34
Engine: M50 2.5 192CP



Cheia reconditionata.

vechi
Attached Image


nou
Attached Image
Attached Image


E schimbata doar partea cu emblema, bec si baterie. Cea veche n-avea emblema colorata, avea becul ars si bateria moarta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Piovra
post Jan 3 2009, 08:56 PM
Post #28


9% BMW corupt
*

Group: Members
Posts: 130
Joined: 9-July 07
Member No.: 1,010
Car: E34
Engine: M50 2.5 192CP



QUOTE (Ciupanezu @ Jan 3 2009, 08:21 PM) *
Serios, cred că exagerezi un pic cu suma de 9000 €.

E adevărat că ai schimbat multe piese însă dacă majoritatea sunt sh, cam greu să ajungi la suma asta.


Nu vreau sa intru in polemici pe tema asta, du-te doar si intreaba-l pe tipul super de treaba de la piese de la AB Baneasa de un E34 la care se tot cumpara piese si sa vezi ca o sa-l apuce rasul. De fapt ii apuca rasul la inceput, acum doar zambesc si imi comanda imediat orice am nevoie, surub, piulita sau suporti de bare.
Sau pe importatorul de anvelope BINAR de langa AB Centura de cate ori am facut geometria la ei.
Sunt peste 9000 sigur.

In al doilea rand si tu te lauzi cu cati bani ai bagat in reconditionarea masinii tale asa ca eu de ce sa nu spun. Nu crezi treaba ta. Daca insisti iti fac un calcul pe piese majore ca sa stii ce te asteapta si pe tine, ca si a ta e tarata prin Romania, nu e de Germania.

Recent am avut cu cardanul o problema, mai exact cu capatul dinspre diferential o problema, inca nu stiu de la ce, s-a intamplat ceva la rulmentii de la diferential am impresia dupa ce am mers maxim cu masina. Am cumparat unul sh in stare mai buna. Intreaba-i pe cei de la RUNE, Uni-Cardan servis la cate cardane de E34 le-au schimbat rulmentul central si capatul dinspre diferential cu piese noi originale, aduse de client, si cat costa echilibratul si schimbarea crucii cardanice.

This post has been edited by Piovra: Jan 3 2009, 08:58 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ciupanezu
post Jan 3 2009, 09:17 PM
Post #29


100% BMW corupt
*****

Group: Members
Posts: 2,883
Joined: 22-January 07
From: Bucureşti
Member No.: 556
Car: Ricsa
Engine: Ricsa



Păi a mea circulă în România din prima zi. smile.gif

Şi eu am băgat 8000-8500 în maşină însă am cumpărat piese noi în proporţie de 90%.

Mă rog, mi se pare o sumă mare pentru că ai enumerat multe piese sh care nu ar trebui să coste mult.

Oricum, totul este posibil.

Probabil că cei de la care ai cumpărat piese sh au preţuri mari.
Am observat că mulţi cer 100 Ron pe un şurub care costă 50 Ron la reprezentanţă.

This post has been edited by Ciupanezu: Jan 3 2009, 09:25 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Piovra
post Jan 3 2009, 09:39 PM
Post #30


9% BMW corupt
*

Group: Members
Posts: 130
Joined: 9-July 07
Member No.: 1,010
Car: E34
Engine: M50 2.5 192CP





Si asta e adevarat, ca cei cu preturi sh cer mult.

Scaunele, instalatia de spalat faruri, m-au costat destul de mult.

Suruburi am luat multe insa de la reprezentata.

SH am luat piese de interior, aerul conditionat etc, de aici sau de ebay. Inelul ala de alunecare de la volan, panglica cum ii zici tu, mi l-a rupt cineva care mi-a mutat masina in timp ce aveam volanul desfacut. L-am luat sh, dar tot a fost 50 de euro + transport. Si am preferat sa-l iau din germania si sa platesc si transport decat sa-i dau 70 unuia de aici, ca atat imi cerea cineva. Piese noi originale am mai luat si de pe ebay.com din State, ca erau mai ieftine ca la reprezentanta la noi cu tot cu transport.

In principiu am schimbat cam tot ce ai schimbat tu. Parbrizul de 3 ori. Brate de la articulatie de 2 ori, unele de 3 ori. Tot ce am schimbat pe masina brat sau bucsa e Lemförder sau original, cele incluse in numaratoarea asta. N-au legatura la calitate si nici la pret cu alte marci. Am mai avut niste bucsi SWAG la cutie care s-au rupt dupa 1000km. Etc etc

Am mai facut si excese si prostii, plafonul l-am tapitat, am dat 200 de euro cu incredere dupa lucrarea cu volanul, care iesise relativ bine, a iesit naspa, mi-a pierdut prostul de l-a tapitat o clema, stii ca ne-am intalnit atunci la el, cand venisem dupa clema. Mi-era deja scarba de el, trageam de el de 1 luna sa faca ala si stateam cu masina demontata. Clema aia nu exista separat, era lipita de plafon. Intre timp, suparat si pe lucrarea de tapiterie, am cumparat un plafon sh in stare destul de buna cu 250 ron. Cand le-am pus unul langa altul acasa, am descoperit ca totusi cel SH era mai varza ca cel tapitat si mai mult de 1 an n-ar fi tinut nici el la tavaleala. Plus ca nu fusesem atent si ii lipsea un cadru de metal care trebuia lipit de el si fusese pe masina. Insemna sa ma chinui sa il lipesc, alt tapiter, alti nervi. Pana la urma am luat clema de pe plafonul SH, pe ala l-am aruncat, am lipit-o unde trebuie pe cel tapitat, l-am montat si am zis fie ce-o fi si cat o dura, nu mai am chef sa stau cu masina desfacuta. Pentru ca in timpul ala si mergeam cu ea. Si tot asa.

This post has been edited by Piovra: Jan 3 2009, 09:52 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Piovra
post Jan 3 2009, 10:02 PM
Post #31


9% BMW corupt
*

Group: Members
Posts: 130
Joined: 9-July 07
Member No.: 1,010
Car: E34
Engine: M50 2.5 192CP



Masina vopsita complet. Bandourile care erau stricate, de pe usa si de pe aripi de la praguri, sunt schimbate. Cele mici noi, cele mari am avut noroc si le-am gasit sh. Emblemele noi. Balama noua la usita de la alimentarea rezervorului. Suportul de plastic de pe portbagaj din spatele numarului de la un M5.

Spalasem masina cu 10 minute inainte sa-i fac poze dar din pacate era ud pe jos si s-a mai stropit.

Attached Image
Attached Image

Attached Image
Attached Image


Attached Image
Attached Image

Attached Image
Attached Image


Attached Image
Attached Image

Attached Image
Attached Image


Attached Image
Attached Image

Attached Image
Attached Image


Attached Image
Attached Image

Attached Image
Attached Image


Attached Image
Attached Image

Attached Image
Attached Image


Attached Image
Attached Image
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ciupanezu
post Jan 4 2009, 12:31 AM
Post #32


100% BMW corupt
*****

Group: Members
Posts: 2,883
Joined: 22-January 07
From: Bucureşti
Member No.: 556
Car: Ricsa
Engine: Ricsa



Maşina arată foarte bine, cred că ar arăta şi mai bine cu alte jante, în rest nu prea ai ce să-i mai faci la exterior.

Şi scaunele îmi plac mult.


QUOTE (Piovra @ Jan 3 2009, 09:39 PM) *
Am mai facut si excese si prostii, plafonul l-am tapitat, am dat 200 de euro cu incredere dupa lucrarea cu volanul, care iesise relativ bine, a iesit naspa, mi-a pierdut prostul de l-a tapitat o clema, stii ca ne-am intalnit atunci la el, cand venisem dupa clema. Mi-era deja scarba de el, trageam de el de 1 luna sa faca ala si stateam cu masina demontata. Clema aia nu exista separat, era lipita de plafon. Intre timp, suparat si pe lucrarea de tapiterie, am cumparat un plafon sh in stare destul de buna cu 250 ron. Cand le-am pus unul langa altul acasa, am descoperit ca totusi cel SH era mai varza ca cel tapitat si mai mult de 1 an n-ar fi tinut nici el la tavaleala. Plus ca nu fusesem atent si ii lipsea un cadru de metal care trebuia lipit de el si fusese pe masina. Insemna sa ma chinui sa il lipesc, alt tapiter, alti nervi. Pana la urma am luat clema de pe plafonul SH, pe ala l-am aruncat, am lipit-o unde trebuie pe cel tapitat, l-am montat si am zis fie ce-o fi si cat o dura, nu mai am chef sa stau cu masina desfacuta. Pentru ca in timpul ala si mergeam cu ea. Si tot asa.


Am cea mai mare scârbă pentru tapiţerul ăla, om mai neserios şi mai infect cu greu poţi întâlni.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ionusunt
post Jan 4 2009, 02:08 AM
Post #33


jah soldier
*****

Group: Members
Posts: 3,737
Joined: 5-May 06
From: cocalartown berceni
Member No.: 276
Car: E46 sedan 2.0d
Engine: M47TUD20 nusestieCP



niste bbs i-ar sta ft bine.fie ele si de 15 wink.gif foarte frumoasa masina.foarte tari scaunele de m5 .


--------------------
Bob
Marley and the
Wailers




OO=[][]=OO
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Piovra
post Jan 4 2009, 06:05 AM
Post #34


9% BMW corupt
*

Group: Members
Posts: 130
Joined: 9-July 07
Member No.: 1,010
Car: E34
Engine: M50 2.5 192CP





La interior chiar nu mai am ce sa ii fac. Ieri i-am montat si perdeluta electrica in spate si centurile, mai am sa-i montez bancheta si consola centrala partea din spate in care trebuie sa decupez locul pentru buton.

Jantele astea pe 15 sunt naspa intr-adevar, dar de iarna sunt tocmai bune. In Germania cand am fost ultima oara acu 2 ani am vazut ca aia in general pe masinile obisnuite aveau roti nu prea aratoase iarna, multi chiar de tabla. Probabil si pentru ca sa ai 8 roti calumea costa ceva.

Cele cu care merg vara sunt pe 16, sunt de E39 si se vad in pozele in care am bicicletele pe masina. Alea dau bine cu linia masinii si nu vreau sa le mai schimb.

Ma gandeam astea pe 15 sa le schimb cu unele originale de E34 sa am iarna, si BBS imi plac, dar parca nu mai am chef de cautat jante. Ii mai trebuie si capace la jantele astea pe 15, la 2 se dezlipise emblema si nu mai stateau nici ele prea bine si le-am aruncat.

Trebuie sa merg zilele astea la mecanic sa montez aparatori de amortizor noi originale pe fata, le am deja, pe masina sunt unele universale care s-au rupt si ating tija amortizorului. Mai vreau s-o duc la tester la Filaret, daca ma primesc, sa vad ce masoara sonda lambda si care-i treaba cu injectoarele, si eventual sa curat injectoarele. Si sa-i schimb cele 6 garnituri de la galeria de admisie, care sunt comandate deja.

This post has been edited by Piovra: Jan 4 2009, 06:09 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Piovra
post Jan 4 2009, 06:24 AM
Post #35


9% BMW corupt
*

Group: Members
Posts: 130
Joined: 9-July 07
Member No.: 1,010
Car: E34
Engine: M50 2.5 192CP



De fapt am vrut sa spun ca nici la interior nici la exterior nu prea mai am ce sa-i fac.

Dupa ce schimb piesele comandate vreau sa astept sa treaca iarna (adica sa-i fac multi kilometri iarna) si la vara sa vad eu ce se mai defecteaza, sigur trebuie sa mai pice ceva.

Ar fi o realizare pentru mine sa ajung cu masina asta la 400 de mii, simt ca e posibil biggrin.gif Asta am zis, in conditiile in care nu o menajez deloc, schimb cam la 3000-4000 in mod normal si de multe ori m-apuca sa schimb la capat, mi-e greu sa schimb mai jos si din cauza sunetului. Schimb pe la 2500 si merg lejer cand sunt obosit sau cand am chestii vraiste prin masina sa nu zboare. In rest si la bara la bara schimb des la 3000-4000. Cercuri nu am chinuit-o decat la inceput pe asfalt uscat, acum ma limitez la a le face numai pe zapada, iar pe uscat cand ma apuca si ma apuca des toate curbele de 90 de grade gen vin de pe o straduta, aproape opresc sau opresc sa cedez trecerea, si apoi trebuie sa ies in strada mare le fac cu japca la ambreiaj ca sa derapeze. Deci o cam chinui, nu prea o menajez.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Piovra
post Jan 4 2009, 03:33 PM
Post #36


9% BMW corupt
*

Group: Members
Posts: 130
Joined: 9-July 07
Member No.: 1,010
Car: E34
Engine: M50 2.5 192CP



Farurile si proiectoarele Hella, luate la un pret foarte foarte bun de pe ebay.de, la fel ca si stopurile. Magazinul de unde le-am luat nu mai are faruri demult, restul le are inca de vanzare.

Semnalele fata sunt insa no-name.

Pe fiecare far si proiector e aplicata o folie protectoare 3M luata de la bavauto.com.

Scuze de stropii de apa, era mult noroi pe strada. mad.gif

faza scurta
Attached Image


faza lunga
Attached Image


proiector
Attached Image


stop spate
Attached Image


Si cu riscul de a-i supara pe altii, nu suport farurile de tuning si nici angel eyes pe E34.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Piovra
post Jan 4 2009, 04:29 PM
Post #37


9% BMW corupt
*

Group: Members
Posts: 130
Joined: 9-July 07
Member No.: 1,010
Car: E34
Engine: M50 2.5 192CP



Poze cu interiorul, partea din fata. Cea din spate este inca in lucru.

Presurile sunt unele temporare imprumutate de la spalatorie, ale mele le spalasera cu presiune si nici dupa trei zile nu se uscasera afara.

Scaunele erau foarte murdare cand le-am cumparat. Pe margine au piele intoarsa, pe mijloc textil. Le-am dus la spalatorie sa le curete si le-au frecat baietii de le-a venit rau. Dupa aceea mi-am dat seama ca pielea intoarsa nu trebuia frecata, bineinteles ca s-a deteriorat, dar per total tinand cont ca acum am scaunele curate si n-am muncit deloc sa le curat, a meritat. Daca ar fi sa le spal din nou nu le-as mai duce insa la spalatorie. De fapt dupa ce le-au spalat acolo, m-am simtit vinovat ca am agresat pielea intoarsa si am tratat-o succesiv intai cu un spray de curatare KIWI si apoi cu un spray protector (aqua and dirt stop), tot KIWI.


Attached Image
Attached Image

Attached Image
Attached Image


Attached Image
Attached Image

Attached Image
Attached Image


Attached Image
Attached Image

Attached Image
Attached Image
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CRM112
post Jan 6 2009, 10:33 AM
Post #38


100% BMW corupt
*****

Group: Members
Posts: 1,094
Joined: 26-July 07
From: penthouse
Member No.: 1,040
Car: e34 FL dric
Engine: mm 143; trebuie ejectat





ai o mica bijuterie. smile.gif

referitor la intrebarea cu sacul de skiuri: exista o bucata de material identic cu spatarul banchetei care este cusuta in partea de jos de spatar si in partea de sus se prinde cu "arici". E un fel de capac textil. Cand sacul de skiuri este "extins" practic materialul acesta se culca pe lungimea cotierei.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bartro
post Jan 6 2009, 11:14 AM
Post #39


zijdelings geïnteresseerd
*****

Group: Super Moderators
Posts: 7,952
Joined: 14-January 07
From: around here
Member No.: 530
Car: 114 2002 / E12 528
Engine: M10 100cp / M30 165cp



QUOTE (CRM112 @ Jan 6 2009, 10:33 AM) *
referitor la intrebarea cu sacul de skiuri: exista o bucata de material identic cu spatarul banchetei care este cusuta in partea de jos de spatar si in partea de sus se prinde cu "arici". E un fel de capac textil. Cand sacul de skiuri este "extins" practic materialul acesta se culca pe lungimea cotierei.

Da, si tot improvizat arate. Nu inteleg de ce au facut asa de prost finisare acolo.


--------------------
Black heart scarring darker still
To keep up with me
You've got to walk like a panther tonight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Piovra
post Jan 6 2009, 02:25 PM
Post #40


9% BMW corupt
*

Group: Members
Posts: 130
Joined: 9-July 07
Member No.: 1,010
Car: E34
Engine: M50 2.5 192CP



Mersi smile.gif

Deci sacul de schi se acopera numai cu materialul acela cusut de partea de jos a cotierei si care se prinde sus cu arici. Da, ar trebui sa stea cat de cat asa.

Vazusem in ETK poza asta, cica "cotiera cu sac de schi" si ma miram ce naiba e cu tablele alea acolo, 8 si 9 si 5.

Attached Image


La mine arata cotiera altfel, e cea simpla de fapt. O tin prin casa de cateva luni. Si i-am mai pierdut si suruburile cu care se prinde de bancheta. laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pages V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 





Google
 
RSS Lo-Fi Version Time is now: 19th April 2024 - 02:03 PM