IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> vind super ieftin piese bmw e30
Guest_jaffar_*
post Feb 12 2006, 02:07 PM
Post #1





Guests






praguri m technic 1 - pret fix 800 euro, stare impecabila. eventual necesita vopsire.
furtun de radiator spart - pret fix 200 euro, stare perfecta. pentru modelul cu aer conditionat, dar merge si la cele fara. este nou, are 2 luni si garantie.
radiator spart - pret fix 200 euro. are silicon rosu, dar tot curge, in rest e impecabil
doua faruri sparte - pret 101 euro, foarte putin negociabil. sint de faza lunga dar merg puse si pe scurta, ca sa va vada mai bine cei care vin din fata.
rulmenti de toba, stoc 100 bucati. pret negociabil, modele super, merita vazute !
torpedou impecabil dar rupt, pret fix 500 euro. fara mecanismul de inchidere, dar are cele doua fire pentru suspendare.
lichid de semnalizare, rezistent la -30 grade celsius. pret fix 100 euro/0.5l, negociabil.

pentru amatori, vind si toata masina cu pretul fix de 8000 euro. actele numai separat, si numai in copie xerox.

nu ma intereseaza comentariile voastre, oricum eu pot sa cer ce pret vreau, voi sinteti prosti daca imi dati. eventual puteti sa-mi dati bani fara sa va dau piese, sau sa-mi dati bani pentru alte piese de care aveti nevoie dar eu nu le am.

:cool:

Edit by CCC:
Aviz celor noi pe forum si celor care se oftica usor: topicul e facut la misto, nu-l luati prea in serios.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
haifisch
post Feb 12 2006, 02:10 PM
Post #2


Was ist Zeit?
*****

Group: Super Moderators
Posts: 2,084
Joined: 31-October 05
Member No.: 75
Car: E28
Engine: M20 2.0i 129CP



pragurile alea argintii jaffar? biggrin.gif 800 de euro? biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 





Google
 
RSS Lo-Fi Version Time is now: 13th May 2024 - 08:57 PM